Wzmocnienie paznokci Biogel – cechy i zalety kompozycji

Kruche, cienkie, łamliwe paznokcie nie może poważnie zepsuć nastrój każdej kobiety. Manicure wielu traktowane jedynie jako przebranie problemów i przedłużanie paznokci Nail Design i skomplikowanych dodatkowo zaostrzyć problem, dosłownie blokowania gwoździ powietrza. Ale nie wszystko jest tak źle. W ostatnim czasie w arsenale artystów pojawiły się na procedurze pielęgnacji paznokci zupełnie innym planie – bez szkody, net use i estetyki. Mówimy o wzmocnienie paznokci Biogel. To proste i stosunkowo niedrogie procedury nie tylko pozwala, aby Twoje paznokcie silniejsze i bardziej wytrzymałe, ale także piękne. A co jeszcze jest potrzebne do szczęścia: zdrowie, uroda … No tak, a nawet miłość, ale to na pewno pominąć obecność pierwszych dwóch środków. Nawiasem mówiąc, wzmocnienia gwoździ Biogel może być połączony z budynkiem, szybki i łatwy do osiągnięcia żądanej długości paznokci.

load...

Zawartość:

Procedura Filmy wzmocnienia paznokci

Co to jest bio-żel

Bio-Żel do paznokci polski – to miękka mieszanka tworzyw sztucznych wykonane z żywic naturalnych drewna, wapnia i białka. Co do zasady, głównym składnikiem aktów żywicznych tiksovogo afrykańskiego drzewa, bogate w cenne białka, intensywnie odżywia i wzmacnia paznokcie. Słodkie i atrakcyjne pristavochka „bio” nie jest kolejny chwyt marketingu, ale gwarancja naturalności uzupełnić składniki żelu. Biogelem utwardzeniu po wystawieniu na działanie światła UV przez kilka minut.

load...

Jak jest wzmocnienie

W przygotowane przy użyciu lekkich i delikatnych paznokci mielenia zastosowano kilka warstw bio-żel. W ciągu kilku minut preparat twardnieje pod lampą UV i gotowe! Cała procedura nie więcej niż 30-40 minut trwa. Biogelem usunąć tak łatwo, jak to jest stosowane, przy użyciu specjalnego narzędzia w celu zmiękczenia, bez żadnej szkody dla paznokci. Procedura usuwania bio-gel w czasie krótszym niż 10 minut.

Plusy wzmocnienia paznokci Biogelem

  • Naturalność składników bio-żel jest nie tylko gwarancją bezpieczeństwa i procedur bezpieczeństwa, ale także gospodarcze. Nieobecność w bio-żel agresywnych alergenów, aby zminimalizować możliwość wystąpienia reakcji alergicznych. Procedury
  • Nieszkodliwości spowodowane głównie przez fakt, że wzmocnienie paznokci jest wykonywana bez skomplikowanych manipulacji przygotowawczych, które niekorzystnie wpływa na strukturę paznokcia. Przy stosowaniu bio-żelu, która nie jest konieczna do paznokci zapilivanija, będzie wystarczająco lekkie piaskowanie.
  • Nałożyć cienką warstwę żelu bio-estetycznym, nie pozbawiając paznokciom naturalny naturalność. Ponadto, Bio-żel pomaga wyrównać płytkę paznokcia, ukryć drobne defekty i stworzyć idealnie gładką powierzchnię.
  • Wzmocnienie polskiego Biogelem pozwala szybko przywrócić osłabioną strukturę build-up, dzięki czemu cienkie i łamliwe paznokcie są mocne, jędrna i elastyczna.
  • Biogel „plomby” gwóźdź jest dobrze chroniona przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych, ale to nie powstrzymuje przepływ tlenu do paznokci, dzięki czemu paznokcie oddychać.
  • Biogelem pomaga rozwijać naturalne zdrowe paznokcie, niezawodnie chroni je podczas ich wzrostu i zapobieganie im złuszczają, łamią się i pęka. Osiąga się to poprzez miękką strukturę plastycznego materiału naturalnego.
  • Sam Bio-Żel jest bezbarwny, ale można użyć Biogel z różnymi pigmentów naturalnych, pozwala stworzyć oryginalny i niepowtarzalny design. Nawiasem mówiąc, zastosowanie kolorowych koloru Bio-Gel gwoździa nie jest przeszkodą na żądanie innego koloru farby. Kolor tej bio-żelu nie cierpi, a zawsze można dodać do obrazu coś świeżego i nowego. To tylko lakier powinny być bez acetonu.
  • Bio Żel Kolorowy wyglądają tak imponujące jak lakiery, ale mają wiele zalet w stosunku do tej ostatniej: naturalne, bezpieczeństwo, użyteczność i dłuższą żywotność. Jeśli lakier do paznokci będzie musiał pokryć co 3-6 dni, a paznokcie Biogel potrwają ci 2-3 tygodnie, a nawet miesiąc. Wcześniej na ten temat można tylko pomarzyć!
  • Po usunięciu gwoździ bio-żel pozostaje zadbane, zdrowe i lśniące wygląd. Procedura składania wniosku
  • Bio-żel jest prosty i skromny, więc zajmuje trochę czasu, to po prostu nie może nie podobać współczesnych kobiet.

Katerina Bagatskaya

load...