Wzmacnia włosy w domu

Zawartość:

Nowoczesny przemysł kosmetyczny rozwija się codziennie tonik do włosów. Ponadto znacząco poprawić stan włosów może, stosując receptury tradycyjnej medycyny, która z pokolenia na pokolenie przekazywane przez naszych przodków.

load...

Jednakże, jeśli nie traktować włosy od wewnątrz, to jest mało prawdopodobne, te wszystkie szampony, maski, napary i wywary dają oczekiwanego rezultatu.


Powrót do spisu treści

Preparaty do użytku wewnętrznego

Więc, jakie są środki o przyjęcie do najbardziej skuteczne? Po pierwsze, warto zauważyć, leki, korygowania zaburzeń hormonalnych u kobiet, a po drugie, oznacza to, że sygnał wzrost ciała.

Pierwsza grupa obejmuje:

  • Eleutherococcus (nalewki alkoholowe);
  • Żeń-szenia;
  • Witamina E (roztwór w oleju);
  • Nalewka z kwiatów nagietka;
  • Pokrzywy infuzji;
  • Sok z aloesu (świeży lub z puszki).

Drugą grupą są następujące produkty naturalne:

load...
  • Herbata szałwia;
  • Wlew szyszki chmielowe;
  • Musztarda;
  • Olej lniany.

Trichologists powinni wybrać jeden środek z każdej grupy i korzystać z nich w ciągu 2 tygodni. Po czym następuje przerwa, w razie potrzeby, ponownie poddane obróbce.


Powrót do spisu treści

Fundusze użytku zewnętrznego

Równolegle ze sobą leki wymienione powyżej, konieczne jest, aby wpływać bezpośrednio na włosy i skórę głowy. Zrobić włosy grubsze i piękniejsze, aby pomóc wzmocnić maski wykonane z produktów naturalnych w domu.

Doskonałym środkiem, za pomocą których jest wzmocnienie mieszków włosowych jest maska ​​kukurydzy i oleju z oliwek. W małym garnku wylano PARA łyżki olej kukurydziany i jedną łyżkę oliwy z oliwek i ogrzewa się bez wrzenia. Dodaje do garnka z sokiem z cytryny i grejpfruty, łyżkę soku z aloesu i jednym żółtkiem. Otrzymaną mieszaninę dokładnie miesza się i nakłada się na włosy. W ciągu kilku minut, delikatnie masować głowę, pocierając maskę do korzeni włosów. Utrzymanie maski na 2 godziny, a następnie przemywa się ciepłą wodą.

Kolejny cudowny Maska jest wykonana z jednego żółtka łyżka miodu, oleju roślinnego i mleka migdałowego. Wszystkie produkty są mieszane i dodać łyżkę wbity rowan jagody. Mieszaninę tę stosuje się do korzeni i rozmieszczone na całej długości włosów. Dla większego efektu, założyć czepek i owinąć głowę ciepłą chustę lub ręcznik. Po 2 godzinach, przemyć maski.

Sprawiają, że włosy są o wiele grubsze i mocniejsze pomóc gliny okłady. ½ główka czosnku zgnieciony i zmieszany z sokiem z żarówek. Otrzymaną zawiesinę dodano 3 łyżki gliny kosmetyczne (biały, zielony, różowy, niebieski) i rozcieńcza wodą. Gliny nanosi się na włosy, nakrycie głowy lub torebkę wykonaną z polietylenu i owinięte głowę ciepłym ręcznikiem. Utrzymuj maskę na około godzinę.

Włosów Płyny domowe włosy i dać zadbany wygląd i uczynić je silniejszymi. Można przygotować domowy balsam ze zmiażdżonych liści aloesu (30 g) i jagody głogu (30 g). Mieszaninę wylano regia (100 ml) i domagać tygodnie w ciemnym miejscu. Dobrą alternatywą dla tego obiektu jest ujędrniający balsam z soku z aloesu (1 łyżka), sok z czosnku (1 łyżeczka) i miód (1 łyżka). Wszystkie składniki są mieszane i przechowywać w zamkniętym pojemniku. Mleczka codziennie przez cały miesiąc jest wcierać w skórę głowy, trzymać przez pół godziny, a następnie zmyć bez użycia szamponu.

Wzmacniają włosy i pomóc naparów wykonanych z ziół. Powinny one spłukać włosy po umyciu. 2 łyżek posiekanych korzeni tatarakowy wlać wrzącej wody, nalegają 40 minut i filtrować. Podobnie przygotowywania bulionu z tataraku (1 część) z dodatkiem chmielu (4 części) i rzepakowy (1 część).

Aby wzmocnić włosy w domu powinny być traktowane bardzo poważnie. Aby uzyskać pozytywny efekt, ważne jest, aby regularnie traktować włosy, bez brakujących dziennie.

load...