Wywołanie porodu

Czasami perenashivanii ciąża, nieplanowane otwarcie błon lub nadciśnienie wywołane ciążą, stan przedrzucawkowy, wzrost płodu i zakończenie t. N. Potrzeba wywoływania porodu.

load...

W tym przypadku możliwe jest, aby najpierw spróbować założyć własną dostawę i tylko wtedy, gdy nie uda, albo nie mają czasu, aby korzystać z tych technik, należy odwołać się do sztucznych metod wywoływania podawania leku.
Po konsultacji z lekarzem, można wypróbować następujące metody stymulacji:

Akupresury

Po naciśnięciu kciukiem lub palcem w pewnych momentach czasami powoduje lub zwiększa skurcze. Jeden z tych punktów (śledziony 6) znajduje się na wewnętrznej cztery palce powyżej stawu skokowego. Po kliknięciu na piszczeli pod innym kątem. Jest to bolesny punkt. Próbować wcisnąć trzy razy w ciągu 10-15 sekund w odstępach kilku sekund.
Aby ćwiczyć znalezienie punkt może być Twój partner lub nie ciąży dziewczyną.

Jest również możliwe, zmiękczenie szyjki macicy i stymulować skurcze stymulacji pewnych punkty akupunktury impulsami elektrycznymi. Używane warunki: śledziony 6 znajduje się ponad wewnętrzną kostki i wątroby 3, znajduje się na górnej stronie stopki (dokładna pozycja ustalana jest przez lekarza).

Pobudzanie jelita

Z ograniczeniem i opróżnianie jelita zwiększa wytwarzanie prostaglandyn, co powoduje zmiękczenie szyjki macicy.

Skurcze może spowodować lewatywy, tworząc wystarczające do skurczów aktywności jelita grubego. Lewatywy z dużą ilością płynu bardziej wydajne (ale bardziej kłopotliwe niż) małej ilości przeznaczone do użytku domowego.

load...

Olej rycynowy jest potężne skurcze jelit i używane z pewnym powodzeniem przez wiele lat, aby sztucznie wywołać pracy. Skurcze może pojawić się wkrótce po podaniu, a po kilku godzinach. Olej rycynowy może powodować bolesne skurcze jelit i pogorszyć hemoroidy. Jest czasami stosowane w połączeniu z lewatywą. Lekarz powinien wybrać metodę stymulacji.

Stymulacja łechtaczki

Pobudzenie seksualne, zwłaszcza orgazm powoduje skurcze macicy, uwalniane podczas tego prostaglandyn wpływać na szyjkę macicy. Ręczne lub ustna stymulacja łechtaczki, nawet bez orgazmu, może być również skuteczne w momencie rozpoczęcia porodu. Ręczne lub oralno-genitalne stymulacji mogą być prowadzone do pęcherza płodowego nienaruszonym, a jeśli te metody dla ciebie i Twojego partnera. Jeżeli pęcherz płodowy została odkryta, to jest tylko możliwe, stymulacja łechtaczki, ponieważ nic nie powinno się w pochwie. Powietrze w pochwie, jest niebezpieczne i nie powinno mieć miejsca. Jeśli wybierzesz tę metodę, spróbuj je dać maksymalną przyjemność.

Stymulacja sutków

Stymulacja brodawki promuje zmiękczenie szyjki macicy i powoduje skurcze. W niektórych przypadkach, pobudzenie prowadzi się korzystnie złączki kilka razy dziennie. Ale zawsze należy skontaktować się z lekarzem lub położną. Czasami brodawki stymulacja jest zbyt długi (ponad 60 sekund) lub zbyt silny (bolesne skurcze) i dziecko nie może ich tolerować. Aby zabezpieczyć się przed ewentualnymi problemami powinien być po raz pierwszy wykonać stymulacji sutków w warunkach klinicznych z zastosowaniem elektronicznego monitorowania płodu. W ten sposób płód prowadzone kontrole (na stres testu pracy). Następnie, jeśli wszystko pójdzie dobrze, można iść do domu i nadal stymulacja sutków.

Innym sposobem, aby chronić się przed zbyt długie i silne skurcze – odnotować czas macicy skurczu wywołanego przez stymulację brodawek. Jeśli skurcze są bolesne i trwają dłużej niż jedną minutę, zmniejszenia stymulacji (na obu piersi jednego z ciągłym maksymalnie krótkim okresie).

Dla stymulacja delikatnie dotknij lub udar sutki palcami lub ręcznik lub ściskając go palcami. Start z jednej brodawki. Kilka minut później, to mogą odczuwać skurcze macicy. Jeśli nie, stymulować zarówno sutki. Ponieważ walka może być zatrzymany natychmiast po zaprzestaniu stymulacji, trzeba będzie kontynuować ten zawód przez kilka godzin, jeśli masz zamiar wkrótce rozpocznie dostawy. Jeśli twoim celem jest – w celu zmiękczenia szyjki macicy i nie spieszyć się rozpocząć narodziny teraz (na przykład sztuczna indukcja porodu jest planowane w ciągu kilku dni), można zachęcić i delikatnie masować piersi z ciepłym wilgotnym ręcznikiem na godzinę trzy razy dziennie.

Czasami stosuje się go w celu pobudzenia piersi, które jest stosowane przez 10-20 minut dla każdej piersi.

Jeśli twój przyjaciel ma trzy dwanaście-Baby, można spróbować stymulacji sutków, kładąc dziecko do piersi. Aby przeprowadzić tę procedurę, należy być bardzo ostrożnym. Dziecko nie powinno spać i nie być zbyt głodny; senne dziecko nie będzie ssać, a głodni zdenerwowany. Odpowiedni czas – gdy dziecko obudził się i zjadł go, a chcesz tylko raz ssać pierś. „Karmić” 10 minut z każdej piersi może być wystarczająca. Siedzieć na ceratą tak, że mogą poruszać się wodę. W tym przypadku, aby uniknąć zakażenia i przestrzegania zasad higieny.

Do stymulowania początkiem pracy w warunkach klinicznych, przy użyciu różnych metod. Oddzielenie błon płodowych, syntetyczne membrany autopsji żelu prostaglandyny, oksytocyna dożylnie i inni
Wybór metody zależy od stanu macicy i przyjęte w klinice podejścia do tego problemu. Jeśli idziesz do sztucznej indukcji porodu, zapytać jaka metoda zostanie zastosowana w celu poznania, czego się spodziewać.

Oddział błony płodowej

Stosunkowo leczenie zachowawcze, ale rzadko prowadzi do sukcesu. Lekarz może spróbować, jeśli szyjka macicy jest dostatecznie zmiękczony i ujawnił, że był to palec lekarz.

Membrany Sztuczne autopsji

Rzadko prowadzi do sukcesu, jeśli szyjka macicy jest gruba (niedojrzałe), nie wygładzone i kierowane z powrotem. Membrany Sztuczne czasem Autopsja przeprowadzona przed wstrzyknięciem oksytocyny lub razem z nim, jeśli szyjki macicy do „łask” tej procedury, to znaczy, że jest dojrzały, skierowane do przodu, częściowo wygładzone i ujawnione.

Żel prostaglandyny

Mniej inwazyjne i bardziej skutecznym środkiem niż sztucznym otwarciu błon gdy szyjka macicy do „nie sprzyja”.

Zastrzyk oksytocyny

Jest to najbardziej popularny sposób sztucznie wywoływania porodu. Ponieważ prawdopodobieństwo sukcesu jest niskie, jeśli szyjka nie jest wyrównywane i kierowane do tyłu, to jest coraz bardziej popularna metoda jest połączona z użyciem żelu prostaglandyny następnie drogą iniekcji oksytocyny. W tej metodzie, żel nakłada się kilka razy do wnęki wokół szyjki na dzień lub dwa, wykonane iniekcji oksytocyny.

load...