Wytwarzanie Stroganow wieprzowej

Zawartość:

Co gotować, gdy goście są na wyciągnięcie ręki, a wybór jedzenia nie jest tak wielki? Bardzo łatwe i szybkie w przygotowaniu Stroganoff wieprzowe traktowane.

load...

Początkowo Stroganow przygotowane wyłącznie z mięsa wołowego, ale później zaczęło się gotować i wieprzowina. Czas gotowania jest znacznie zmniejszona, mięso obraca soczyste i miękkie. Jak przygotowuje się to danie i to jest recepta na Stroganow wieprzowiny? Befstroganow – danie mięsne w sosie pomidorowo-śmietanowym. Stroganov dobrze komponuje się z gotowanymi ziemniakami i ryżem, więc jest zwykle podawane z tych dodatków do potraw. To danie można udekorować świąteczny stół lub dywersyfikację codziennie.

Przygotowanie Beth szybko i bardzo prosto, a składniki użyte do minimum. Nawiasem mówiąc, możliwe jest odejście od klasycznego Stroganow receptury i zastąpić niektóre składniki. Na przykład, śmietana mogą być zastąpione, wynik będzie gorszy niż mięso stanie się jeszcze bardziej kremowy smak i staje się jeszcze bardziej miękka.

Tak więc przepis jest tak ciekawych potraw wymagać użycia następujących składników:

  • Mięso wieprzowe – 600 g;
  • Cebule – 2-3 szt.;
  • Koncentrat pomidorowy – 2-3 łyżki. L.;
  • śmietana 20% – 200 g;
  • Mąka – 1 łyżka. L.;
  • Masło – 100 g;
  • Sól i pieprz;
  • Pietruszka, koper, bazylia lub do dekoracji.

Jeśli lodówka znaleźć te proste produkty, można bezpiecznie przystąpić do gotowania.

load...


Powrót do spisu treści

Sposób wytwarzania

Aby przygotować befstroganow jest idealny do niskotłuszczowej kawałek polędwicy wieprzowej jest pożądane. Mięso niezbędne do cięcia cienkie plastry o grubości 1 cm, to, jest również możliwe, aby odzyskać wstępnie wieprzowe specjalnego młotka po obu stronach. Odbywa się to, aby jeszcze bardziej miękkie i bardziej miękkie i wchłonąć sos bez trudności.

Po mięso krojone, konieczne jest do smażenia podgrzanego patelni z roztopionym masłem. Tymczasem posiekać półpierścieni, który dodaje się do mięsa. Po cebuli i mięso są lekko rumiane, możliwe jest na sezon sól, pieprz pachnące (korzystnie świeżo masa) do smaku.

Teraz można dodać do patelni pastę pomidorową. Konieczne jest, aby dokładnie wymieszać z mięsem i cebulą.

Nawiasem mówiąc, jeśli nagle nie ma kremu, można użyć zwykłego kremu, a nawet domowe mleko tłuszczu. Ale w tym przypadku, przed dodaniem do garnka z koncentratu pomidorowego powinna być dodana do mięsa łyżka mąki, dokładnie wymieszać i smażyć, aby uniknąć grudek. Po dodaniu pomidorowy można wlać do miski z zimną część śmietany. Wszystko razem wymieszać i dać trochę czasu, aby masa zgęstnieje.

Po masę w naczynku stała grubość dodać pozostałą krem do ognia jednocześnie zmniejszone. Więc dajemy mięsu trochę zgasić. Stroganow wieprzowe można uznać za gotowy.


Powrót do spisu treści

Podobnie jak w przypadku pliku niż

Jak się okazało, Stroganow przepis jest bardzo naiwny. Jak wspomniano powyżej, doskonale Stroganow z ziemniaków, które wymagają wstępnie zagotować lub może być wytworzony z tłuczone ziemniaki i ryżu. Gotowa potrawa powinna być tuż przed podaniem dekorujemy koperkiem lub natką pietruszki, doskonale połączonej z mięsem i bazylią.

Dekorować nie wymaga napełniania i sos, jak w naczyniu to bardzo dużo. Udekorować wskazane, aby przygotować z wyprzedzeniem, bo mięso jest niezbędne w celu doprowadzenia do stołu gorące. Wstępnego podgrzewania naczynia będą różniły się od smaku świeżo przygotowane.

Doskonale łączą to danie z warzyw, wina czerwonego i czarnego chleba. To danie z pewnością zadowoli domowników i gości. Próbować, eksperymentować, włączyć wyobraźnię. Ciesz się apetyt.

load...