Wystrój ścian własnymi rękami – sposób kreatywne pomysły!

I niech to ty i ja staramy się przekształcić swój dom? A nie tylko do przekształcania i zaskoczyć gości i nawet siebie! Że, jak mówią, kim jestem marzycielem, niespokojny wynalazca i kreativschitsa! I pomóc nam w tej ścianie. Będą one dla nas, jak puste płótno dla artysty, miejsce kreatywności, miejsce realizacji pomysłów na przekształcenie domu. Wystrój ścian własnymi rękami bez użycia wyrafinowanych technik wykończeniowych i tajemnic budowlanych. To, co mamy do czynienia!

load...

Czego potrzebuję? Fantasy (dobrze, że nie to zrobić!), Czas wolny (również), humor (tam), materiały i przedmioty do dekoracji (znajdzie, produkcji, przygotowania do budowy). Dobrze, jeśli wszystko w obfitości, a następnie – śmiało! Sposób kreatywne pomysły!

Twórczy kuchnia ściana

Tutaj musimy przede wszystkim naczynia. Na przykład, pieczenia. Teraz na sprzedaż masę różnych formach: dla herbatniki i ciastka i ciasteczka. Okrągłe i kwadratowe, z otworami w środku i na dole rysunku. I, być może, i nie trzeba kupować, a tylko trzeba kopać w „miejsc pamięci” – i to z łatwością można znaleźć coś odpowiedniego.

Co zrobimy z nimi? Ściany ozdobione są! Zamiast trzymać je ukryte w szafie, powiesić na ścianie. Gry z rozmiaru, koloru i kształtu naczynia, mamy oryginalne, pyszne i twórczego dekoracji ścian własnymi rękami. Nie podoba mi się pleśni na ścianie? Dobra, zostawmy ich w spokoju i patrzeć na zawartość szuflady wewnętrznego sztućców.

Wziąć tacę, malować je w odpowiednim kolorze, przymocowane do niej poprzecznych prętów (jak paski na koszuli, ale nie za dużo). I listew umieścić widelce, łyżki, noże – cud gotowe panele! Wyciągowych tacę na ścianie, a obok niego – formy do pieczenia (dobrze, naprawdę chcesz zobaczyć jak wyglądają na ścianie). Dobra, dobra, nie dotykać form.

load...

Co to jest? Stary pokrywka od garnka? Co nie jest materiał do wystroju? Dostajemy je, trochę farby i pędzel (albo może serwetki do decoupage), skręcamy obudowę … no, na przykład w wielobarwnej czapce lub malowane pokrywy i tylko im – na ścianie. Tutaj masz twórcze wystrój, podczas gdy inni twierdzą, że nie jest? Być może te pomysły naveyut ciebie i niektóre inne opcje korzystania z przyborów kuchennych do dekoracji ścian? Jeżeli „tak”, to nie zapomnij podzielić się z nami. A my, zakończywszy być twórczy w kuchni, przenieść do salonu.

Ściana twórczy salon

Tutaj, oczywiście, naczynia do gotowania bynajmniej nie w temacie. Ale to „na temat” wszystkich rodzajów pianki imitacji sztukaterie. Nie, nie, nie bój się go używać zgodnie z jej przeznaczeniem, nie będzie. Pozostawmy taką możliwość dla nudnych i ludzie nie bardzo twórcze. Sobie zakupić różne gniazda poliuretanowych (które są zamontowane pod świecznik na suficie). Weź te rozetochki, a więc to jest miły (i co najważniejsze – twórczy), zamontowany na ścianie. Jeśli ściany są białe, które można umieścić podstawę rozeta kontrastu, albo sam lakier poliuretanowy w innym kolorze. Jak podoba Ci się ten pomysł?

Niewidomy już zostały zmienione w salonie? Jeśli tak, to nadszedł czas, aby to zrobić, a wraz z materialchik do wystroju ścian przygotować. W ogóle, Zasłony, a dla nas jest ważniejsze ściany. Więc bierzemy tej samej tkanki (najlepiej kolorowe i wzorzyste), z którego szyte są nasze zasłony, ciągnie go na ramie lub na drewnianej ramie lub haft na okrągłej ramce na lustrze. I można wszystko na raz, a następnie uzyskany panel (lub wielokrotne panele o różnych kształtach i rozmiarach, ale jeden kolor) używać do dekoracji ścian. Powiedzieć uncreative? Nie mów!

Nie nadmiar tkanki z żaluzjami? To nie ma znaczenia! Robimy ten sam panel od wszelkich innych skrawków tkanin. Nawiasem mówiąc, nawet jeśli „zagashnike” takie przeszczepy nie są tam, mogą być bardzo tanio kupić w sklepach tkaniny. Tak że produkują kolorowe i zróżnicowane jeden panel z tkaniny rozciągniętej nad ramką – voila! Pień panele w salonie gotowa.

Sypialnia musi również kreatywność

I tu należy wykazać swoje ręcznie osiągnięć. Igły dziewiarskie lub szydełka? Świetnie! Związać kilka małych tkaniny ażurowe z jasnym przędzy. Je naprawić na podstawie kontrastujące ciemne i umieścić go w ramie. Są kreatywne obrazy można ozdobić ściany w twojej sypialni. Zamiast syazannyh „obrazy” dla wystroju ścian, można użyć innych obrazów malowanych. Która technika jesteś właścicielem: Quilling, origami, rzeźbę tekstylny, rzeźbienie? Nie wahaj się afiszować swoje kreacje, czyniąc z nich przedmiotów wystroju wnętrz.

Rzemiosło nie są twoje rzeczy? Cóż, używać do dekoracji ścian w sypialni, na przykład kolekcję kapeluszy, pasków lub powiązań z. Są one z powodzeniem zastąpić panele lub stać się twórczą materiału do jego produkcji. Zorganizować na ścianie gabloty podobieństwo sklepie jubilerskim przez wiszące na hakach naszyjniki, łańcuszki, bransoletki, naszyjniki i inne Twoje „klejnoty”. Pamiętaj, wystrój ściany w mieszkaniu z rękami – to niekoniecznie drogich materiałów lub przysmaki architektoniczne. Jest to „dwa w jednym” – wyobraźnia i wyczucie stylu.

Pokój dziecięcy – trampoliną dla kreatywności

Dyskusja na temat tego, co wspaniałe i po prostu niezbędna dekoracja ścian w rysunkach i rzemiosła dziecięcych będzie dzieci, nie będzie. To dlatego, że wszyscy wiemy, niestety, nie jest już twórczy. Ale myślisz, że jesteś właśnie taki? I nie bój się eksperymentować? Następnie zaprosić dziecko do dekoracji ścian własnych. Wystarczy dać go do tego rzeczywistych farby, malowanie ścian i podejścia do procesu poważnie.

Omów koncepcję, narysować szkic, omówienie etapów realizacji. Wierz mi, nawet jeśli wynik takiego malowania nie będzie spełniać swoje potrzeby estetyczne, to warto! Twoje dziecko będzie pamiętać te chwile jako jeden z najlepszych, zostanie uhonorowany przez zaufanie i odpowie na to samo.

Ale jest też inna, mniej ekstremalne, ale nie mniej twórczy opcja. Weź kolorowy papier i wyciąć z niego różne dane (ryby, ptaki, motyle, mężczyzn). Następnie umieścić je na ścianie, jak to jest przyjemne dla siebie lub swojego dziecka. Nie zapominaj, że to jest żyć w tym pomieszczeniu, a jego opinia powinna zostać uznana. I nakreativite tak zdenerwowany, że (przynajmniej) ich dziecko.

W ogóle, to prawdopodobnie już zrozumieć podstawową ideę twórczego ściany wystroju. Norma nic, tylko wszystko się wykluczają: albo pomysł lub materiał lub metoda dekoracji ścian własnymi rękami. Więc nie zatrzymać pracę jego „ideologicznym” generatora. Invent, sen, szydzić.

load...