Wystrój apartamentu z rękami

Zawartość:

Jeśli chodzi o wystroju mieszkania, każdy z nas jest w domu na wiele sposobów. Dla kogoś, na pierwszym miejscu jest wyrafinowanie i bogactwo sytuacji, aw rzeczywistości już jest ważna? Czy nie lepiej stworzyć takie warunki mieszkaniu, co ty i twoi bliscy był przytulny i ciepły? I to jest to miejsce naprawdę można nazwać dom – dom z wielkiej litery.

load...

Niewątpliwie, a komfort i wygoda są bezpośrednio zależne od tego, jak dobrze zaplanowane i urządzone swojego mieszkania, zwłaszcza jeśli jego wielkość jest niewielka. I aspekt psychologiczny odgrywa ważną rolę. Kolor, konsystencja materiałów, formy – to wszystko znacznie wpływa osoba może dać mu zarówno pozytywne jak i negatywne emocje. Dlatego, chcąc stworzyć wnętrza mieszkania z rękami, należy podejść do tego problemu z najwyższą powagą i starannością.

Kolory we wnętrzu

Nie biegaj po modnych kolorach i popularnych rozwiązań projektowych. Postaraj się wytrzymać każde pomieszczenie w określonych kolorach. Czy to seledyn, bogaty czerwony lub miękki beżowy, wszystko powinno być z umiarem.

Sypialnia, jak wiemy, musi być zaprojektowana w delikatnych kolorach, ale w salonie, można wybrać kolor jaśniejszy i bardziej nasycony. Ale i tu są pewne niuanse. Wybierając kolory i meble do projektowania konkretnego pomieszczenia, musi opierać się nie tylko na jego pragnienie, ale również od wielkości pomieszczenia.

Jeżeli wymiary pozwalają pokoju, można wybrać prawie każdy odcienie, tak długo, jak zechcą cię. Ale co wtedy, gdy wielkość pokoju pozostawiało wiele do życzenia? Istnieją pewne punkty, które muszą być brane pod uwagę.

load...


Jeśli pokój jest mały …

Pomimo wszystkich wątpliwości, nawet mały pokój może sprawić, że najbardziej wygodne, jak również w celu osiągnięcia wizualne rozszerzające granice przestrzeni. I to nie jest tak trudne, jak wielu zakładać. Należy zacząć od schematu kolorów. No jasne kontrasty, ale spokojne odcienie. Krem, jasnoniebieski, jasnozielony, różowy, biały – to twoja kolor. Lekkie meble nie jest tak praktyczny, ale to jest twój salon będzie wyglądać przestronne i wypełnione powietrzem.

Wszystkie niepotrzebne przedmioty i akcesoria nieporęczne muszą być usunięte. Po tym wszystkim, jeśli uważasz, że dobrze, że nie udekorować pokój i stworzyć pewne niedogodności. Aby osiągnąć wizualne zwiększenie powierzchni, najlepiej jest używać małe meble. Małe fotele, mała kanapa i stolik, umieszczone wzdłuż ścian pomieszczenia będzie stworzyć wrażenie przestrzeni surround. Oraz w celu osiągnięcia jeszcze silniejszy efekt, można użyć lustra albo lustrzane meble dekoracje ścienne.

Sufitu i podłogi jest wykonana z tego samego koloru jak ściany. Więc pokój wyda się bardziej przestronny. Nie jest wskazane, aby korzystać z ciężkich zasłon lub draperii. Ścieżka w domu będzie więcej światła, za to doskonale nadaje się rolety rzymskie.

Wyposaża studium

Jakie myśli przychodzą do głowy na słowo biurowej? Pewnością jedno wyobraża duży pokój z masywnym stołem oraz wiele półek. Teraz wiele osób woli pracować w domu dla jednej lub innego powodu, i dla dziecka, uczeń w szkole, w miejscu pracy jest niezbędna. Tak więc, aby stworzyć biuro w domu dla trzech metrów kwadratowych jest całkiem realne, a to będzie nie mniej funkcjonalny niż biurowej.

Projektowanie wnętrz swoje ręce to nie tylko piękno, ale także wygodę. Dla domowego biura, fakt ten odgrywa szczególną rolę. Wyposażyć narożnik może być w dowolnym miejscu, w zależności od jej przeznaczenia. Jeśli potrzebujesz tylko komputer, to nie tylko mały stolik. Wybierz wolnego rogu pokoju, w którym nie będzie kolidować z telewizora i gdzie dzieci praktycznie nie wyglądają. Najważniejsze, aby dbać o odpowiednim świetle i wybrać wygodne krzesło. Powinny być wygodne w każdej chwili dnia.

Jeśli obszar jest konieczne dla dziecka do odrabiania zadań domowych, a przestrzeń jest bardzo brakuje, nie rozpaczaj – problem może być rozwiązany z parapetu. Rozszerzając go stworzy pełną tabelę i niszę pod nim idealne do przechowywania książek i materiałów biurowych. Na każdej stronie okna można zamontować otwarte półki – tu i jeszcze więcej miejsca dla książek, dokumentów i innych niezbędnych rzeczy w pracy.

Przedpokój … To nie jest mały, kompaktowy, łatwy

Wielu mieszkańców mieszkań miejskich stary znajomy Problem leżał bliski korytarz. I najważniejsze, tutaj nie jest nawet brak miejsca i brak naturalnego światła, w stanie dokonać tego pokoju optycznie większe. Dlatego też, wybierając oświetlenie hali, zatrzymać się na świetlówki. Kolorystyka ścian i sufitów powinny być pastelowe kolory. Jak to ma miejsce z salonu, to pomoże, aby pokój większy.

Jeśli zamierzasz stworzyć Projektowanie wnętrz soimi rąk w domu, a raczej wewnętrznym korytarzem, plan rozmieszczenia mebli. To, czego potrzebujemy w tym pokoju? Oczywiście, szafa, stolik nocny na buty, lustro i mała komoda na rękawiczki, parasole i inne rzeczy, które są potrzebne prawie codziennie. Więc skąd to wszystko na miejsce, zachowując przestrzeń dla ruchu?

Dla małego przedpokoju najlepiej jest wybrać wąską ale głęboką szafę. A jeśli jest to możliwe – jest lepiej zbudowany. On zajmuje mniej miejsca i może pomieścić dużo więcej rzeczy. Ale przestrzeń jest praktycznie kradnie. Nawiasem mówiąc, posiadające wbudowany w szafę, można zrezygnować z półki na buty, a na klatce piersiowej, ponieważ jest wystarczająco dużo miejsca dla wszystkich rzeczy.

Zamówić szafę z lustrem na przedniej stronie. Jest on w stanie wizualnie powiększyć przestrzeń, oprócz problemu umieszczenia pożądanego obiektu w korytarzu byłby rozwiązany. W rzeczywistości wiele rozstrzygnąć kwestię poprzez umieszczenie lustra na drzwiach. Bardzo dobrym rozwiązaniem na bardzo malutkim korytarzu.

Jak widać, nawet małego pokoju City Apartments można komfortowo. Najważniejsze jest, aby nie myśleć o tym, jak umieścić rzeczy nad i bezlitośnie zaśmiecać przestrzeń jest już mocno obudowa i jak lepiej i bardziej poprawne użyć tego miejsca.

load...