Wyśmienite Letcho ryżu

Zawartość:

Każda dobra gospodyni ma swoje własne „zastrzeżonych” receptury pysznych sałatek, nadaje się do konserwacji. Te przepisy są zazwyczaj przekazywane z pokolenia na pokolenie, bo te sałatki nie można kupić w żadnym sklepie, ponieważ są one przygotowane z miłością, a gospodyni podczas gotowania może kontrolować jakość warzyw, które są dodawane do naczynia.
Powrót do spisu treści

load...

Co jest lecho?

Dla wielu ulubionych przekąsek, oczywiście, jest lecho, szczególnie jeśli został zawieszony w domu. Istnieje wiele receptur lecho, a dla tych, którzy lubią iść na apetytem, ​​a dla tych, którzy preferują pełne, ale łagodny smak. Smak wiele różnych rodzajów lecho pozwala wybrać dla każdego członka rodziny jego ulubioną wersję tego smaczne i niewątpliwie przydatnych potraw. Większość receptur Lecho pozwalają gotować nie tylko pyszne sałatki, a to zimna przekąska, które serwowane jest do dekoracji, ale nie ma opcji na posiłki, co samo w sobie może być świetnym przystawka i może być nawet serwowane do stołu świątecznego. To, oczywiście, mówimy o lecho i ryżu.

Podobnie jak inne rodzaje lecho, wariant tej potrawy z ryżu mogą być gotowane w zwykłej codziennej żywności, a do dalszej konserwacji.

Leczo z ryżem na dłuższą metę nie jest zwykłym sałatki. Przeciwnie, jest gotowy do dekoracji, które mogą być używane jako samodzielne danie lub jako doskonały dodatek do dań mięsnych i rybnych. Natychmiast należy powiedzieć, że do przygotowania pysznego lecho i ryżu jest bardzo ważne, aby wybrać odpowiedni ryż. Na przykład, kruglozernisty zwykły ryż najlepiej nadaje się do lecho, który następnie zostanie przedłożony do stołu.

Do przygotowania żywności, przeznaczony do ochrony, to lepiej jest użyć długoziarnistego i brązowy ryż i odmian ryżu odmian jaśminu i Basmati, ponieważ dane nie jest dużo gotować miękkie, nawet po konserwacji ryż pozostaje nienaruszona. Istnieje kilka prostych receptur dla tej wspaniałej potrawy, które mogą przyjąć dobrej gospodyni, i warto rozważyć bardziej szczegółowo.

load...


Powrót do spisu treści

Leczo z ryżem w prosty sposób

Najprostszym i jednocześnie jeden z najbardziej pysznych opcji gotowania lecho jest idealny dla tych, którzy chcą gospodynie gotować pyszne danie z boku, który będzie cieszył przez całą rodzinę, i tych, którzy chcą pozostawić go jako przekąska na zimę. Ponadto, opcja ta lecho ryżu gotowanie może być doskonałym zamiennikiem dla tankowania barszczu.

Przede wszystkim należy przygotować odpowiednie produkty, a mianowicie: 1 kg cebuli, pomidorów 3 kg, 1 kg papryki 1 duży szklane przemywa surowej 1 kg ryżu, marchwi, 1 łyżka. Cukru, 3 łyżki. L. Soli, około 0,6 litrów oleju roślinnego, 1 łyżka. L. Ocet. Pomidory powinny być załamania w blenderze lub mielone. Wszystkie warzywa drobno posiekanego, korzystnie ręcznie, jak w obróbce warzyw w maszynce przydzielić wiele soku, co jest bardzo niepożądane.

Gdy wszystkie warzywa będą przygotowywane, mieszane i umieszczone w garnku szkliwa, można przystąpić do najważniejszego etapu gotowania potraw – gotowanie. Po pierwsze, trzeba umieścić lecho około 30-40 minut, aż się zagotuje, a następnie z konieczności, aby dodać ryż niegotowane. Następny lecho dobrze ugotowane na wolnym ogniu, ale ważne jest, aby stale mieszając, czy będzie to spalić. Zgodnie z ogólną zasadą, aż gotowane konsystencja Lecho zmieścić w 35 minucie. Jeżeli receptury wykorzystywane do ochrony, a następnie po 25 minutach po dodaniu ryżu może być wylewany na mieszaninie sterylizowanych słojach i rolki je.

Jeżeli Lecho rolki i ryżu nie jest przewidziane, najlepiej do wrzenia mieszaninę przez około 45 minut, ryż jest całkowicie wrzeć. Że ostateczny danie nie był zbyt gruby, to najlepiej, aby usunąć olej z łyżką, która podczas pożaru wznosi się do góry. Dania gotowe trzeba lekko schłodzić, a następnie służyć. Smak Letcho przygotowane według tej receptury, bardzo delikatny, a konsystencja – soczyste i grubości.


Powrót do spisu treści

Ostra lecho i ryżu

Dla miłośników łagodnego nasilenia mieć idealne Lecho przepis i ryż, który zawiera czosnek. Natychmiast należy zauważyć, że danie ugotowane w tym przepisie, nie nadaje się do dalszej konserwacji. Jedną z zalet tego przepisu jest jego względna niskokaloryczne Lean i jak gotowanie posiłków wymaga bardzo mało oleju spożywczego. Więc na ten przepis Lecho potrzeba około 1,5 kg pomidorów, ½ szklanki ryżu, artykuł 0.5. Cukru, 0,5 kg marchwi, 1-2 główki czosnku, 3-4 duże papryka, olej roślinny, pół kubek 2-3 duże cebule, 1 łyżka. L. Sól.

Najlepiej jest wziąć ten przepis brązowy dziki ryż, jak będzie w rzeczywistości lecho Gulasz w sosie własnym, dlatego ważne jest, że ryż pozostała nienaruszona i nie zamienił się w bezkształtną bałagan. Ten przepis ma pewne subtelności gotowania. Pomidory przed skrętem, trzeba obrać. W celu łatwego oddzielania pomidory skórka miejsce pomidory w garnku i wlać wrzącą wodą przez kilka minut. Następnie pomidory trzeba starannie rozplanować i oczyścić skórki. Przygotowane pomidory skręcone w maszynce do mięsa, a otrzymaną mieszaninę dodaje się sól, cukier, i przepuszczano przez prasę czosnku.

Jeśli chcesz zobaczyć konsystencji gotowego lecho okazało gęstszy, nie skręcać pomidory, wystarczy pokroić w drobną kostkę, a następnie dodać do nich przyprawy i pozostawić do zaparzenia na 20 minut, aby pozwolić sok pomidorowy dla wystarczającej liczby dalszego gaszenia. Pula jest wypełniony olejem roślinnym, dodać wszystkie warzywa pokrojone i umieścić na małym ogniu. Po około 15 minutach można dodać brązowy ryż. Gotować Lecho trzeba o kolejne 45 minut, ale ważne jest, że ryż był lekko niedogotowane. Dalsze Letcho odstawia się na 45 minut, po czym jest gotowy do służył jako ozdoba. Smak żywności wytworzonego zgodnie z recepturą jest nasycony i umiarkowanie ostrych.

load...