Wyposażenie obliczu papieru – Secrets needlewomen

W sprawie rodzajów technik robótek wykorzystaniem papieru można mówić w nieskończoność, ponieważ ludzka wyobraźnia jest nieograniczona. Co nie robimy z nich materiał wdzięczny – i cięcia i kleju, a Mnemonic i zhzhem i rozdarcia, a następnie włącz i skręcie i nasycić. A wszystko to w celu przekształcenia płaski arkusz papieru w cudowny cud, który może zadowolić oczy, aw przypadku zastosowania. Cóż, jeśli nie przyczyną, to na pewno przyjemność – na pewno!

load...

W obliczu – rodzaj rzemiosła papieru. Technika ta może być przypisana do sposobu stosowania, a odnosząc się do Quilling (bumagovercheniya). Z mitra, można tworzyć niesamowite trójwymiarowe obrazy, mozaiki, malowidła ścienne, elementy dekoracyjne wnętrz, pocztówek. W ten sposób możliwe jest ozdobić niemal każdy obiekt, takich jak ramy obrazów. Innym mało znana technika ta bardzo szybko znajdzie nowych fanów i zyskuje coraz większą popularność w świecie robótek. Tak szybki wzrost jego popularności wynika, po pierwsze, niezwykły efekt „puszysty”, który pozwala poprzeczne nacięcia, a po drugie, bardzo łatwy sposób wykonania. Co to ma być, to technika papier stoi? Spójrzmy na nią bliżej.

Zasadę stoi

Podstawą tej techniki – tworzenie obrazów i obiektów za pomocą woksele papieru. Otaczać element skierowana jest nazywany „przycinanie” lub „prosto”. To sprężone w postaci lejka lub stożka elementu z miękkiego papieru. To właśnie z tych elementów i stworzyć produkt pomyślany. Każdy taki „tortsovochka” w jednym pociągnięciem pędzla w tworzeniu obrazu, jako jednej pętli na drutach lub jednym zgrubieniem na linkę.

W obliczu – dzieło nie jest trudne, ale pracochłonne. To wymaga nie tylko wytrwałości, ale także dokładności, uwagi i pewnej zręczności.

Narzędzia

Aby wykonać tę technikę w rzemiośle trzeba minimalny zestaw narzędzi i materiałów: papieru, klej, nożyczki, i tak zwany „cross cut” narzędzie.

load...

Dla papieru skierowaną nadaje się nie lada. Zwykle technika ta jest wykorzystywana papieru falistego lub w innym krepy. Ten papier jest sprzedawany w niemal wszystkich sklepach z produktami dla kreatywności i towarów rekreacyjnych. Z wyjątkiem papieru falistego mitra również odpowiedni konwencjonalnych serwetek papierowych. Falista papier jest dokonywana bezpośrednio „tortsovochki” – elementy głośności aplikacji. Nożyczki i klej potrzebne do cięcia i wklejania tych opartych na tortsovochek rzemiosła.

Jako materiał podłożowy stosuje się dość zróżnicowane. Ściśle mówiąc, „owłosione” papier falisty może być każda powierzchnia, do której jest przymocowany ten papier. Dlatego dla paneli, malowideł i mozaik podjęte płaską podstawę – arkusz papieru, tektury, płyty sufitowe łatwe. W przypadku większych statków wykonane z pianki kęsa, gazety, papier mache, gliny.

Cóż, głównym narzędziem mitra – długi, cienki patyk z tępym końcem. Na temat roli takiego narzędzia może również pochodzić pręt ołówka lub korpus długopisu, pałeczki i dowolnego innego odpowiedniego kija.

Technologia jako takie

Skąd te wszystkie narzędzia i materiały do ​​pracy? Po decyzji o rodzaju produktu, konieczne jest, aby przygotować referat o „tortsovok”. Należy wyciąć z tektury pudełka papierowe. Rozmiar – od jednego do trzech centymetrów, liczbę – w zależności od powierzchni i objętość produktu. Obrabiany przedmiot, który zostanie dołączony „tortsovochki” można wstępnie posmarowany klejem. Ale jest to również możliwe zastosowanie kleju na każdym elemencie – to jak chcesz.

Jak zrobić jeden jest „cipki”? Manufacturing „tortsovok” wymaga dokładności. Tak więc, w prawej ręce trzymać się z zachodu, po lewej stronie – mały kwadrat papieru. Dołączyć arkusz papieru do środka końca różdżki i, trzymając go delikatnie zgniotu papier pakowy różdżkę. Kompresja papier, nie naciskaj zbyt mocno, tak aby go nie podrzeć. W rezultacie, można dostać trochę puszysty stożek. Puszystość dać mu założona na placu fałdy dłoni. Następnie, bez konieczności zdejmowania stożek z prętem, trzymać go do obrabianego przedmiotu tak, że wierzchołek stożka została związana z powierzchnią obrabianego przedmiotu i fałdy takie „ząbek” będą patrzeć na ciebie. Klejenie wykończeniem pamiętać, że mocniej razem umieścić je na powierzchni wyrobu, tak puszysty, a będzie wyglądać schludniej.

Jeśli cały proces mitra ozdobić etapami będzie wyglądać następująco:

  • Cięte w kwadraty (po jednym na cm) z tektury falistej.
  • Wykonywanie wstępnej do wyrobów sypkich lub wyciągnąć wzór na płaską powierzchnię.
  • Tępy koniec (koniec) trzpienia ustawiony w papier.
  • Gniecie papier i walcowanego pręta między palcami.
  • Rura tortsovochku klej przedmiotu.
  • Bierzemy się pręt.

Wszystko jest tak proste i zwięzłe, że zmusza nawet dzieci. Nawiasem mówiąc, w przedszkolach i szkołach na lekcjach robótki dzieci opanować technikę. A jeśli potrwa realnej kochanki, wynik jej pracy może być sprzęt mitra prawdziwy majstersztyk.

Opcje i szanse

Przede wszystkim, jest to wszelkiego rodzaju zabawek, biżuterii. Niektóre szwaczka używać tej techniki w scrapbooking i konstrukcja ramki na zdjęcia, ozdobić za pomocą kart okolicznościowych. Jeżeli ta technika zrobić zdjęcie lub panel, można uzyskać prawdziwy matę frotte z litego wzoru lub puszystym konturu wzorca.

Do produkcji wyrobów sypkich stosowane są maszyny papieru skierowaną na plasteliny. W tym celu, obrabiany przedmiot jest wykonany z plasteliny, która ma klej dołączony „tortsovochki”. Bardzo efektowne kule kwiatowe i wygląd pamiątka „Drzewa szczęścia”, wykonane w tej technice.

Łatwy przez przycinanie jest nieoczekiwanie skuteczne wyniki, które zachwyci każdego mistrzów lub tych, którzy korzystają z tego rezultatu.

load...