Wypielęgnowane stopy

Jeśli jesteś zmęczony monotonną klasycznego manicure i pedicure, można użyć ozdoby do paznokci, różnorodność, która dzisiaj jest po prostu niesamowite.

load...

Główne rodzaje dekoracji paznokci

Wśród bogatej oferty usług dla różnych ozdób do paznokci mogą być identyfikowane brokat, folia, pasty, suszone kwiaty, pióra, piercing, i więcej. Z ich pomocą, a dzięki paznokci wyobraźnia i kreatywność podhoduna, można tworzyć prawdziwe arcydzieła. Zatem stosowanie takiej dekoracji nie jest ograniczony manicure. Z ich pomocą można stworzyć ciekawą i niepowtarzalną kompozycję na paznokcie nóg.

Blichtr

Obecnie w sklepach można znaleźć cekinów o różnych rozmiarach, kolorach i kształtach. Gdy są one wykorzystywane na paznokciu mogą przedstawiać wzór lub zdjęcie, a następnie zamocować go z przezroczystym lakierem. Cekiny dużym rozmiarze i kształcie, cekinów w postaci gwiazdek lub serca może być zamontowana na każdej paznokci. Często cekiny są częścią paznokcia.

Cyrkonie

A także cekinów, kryształy o różnej wielkości i kolorze. Na ogół, kryształy są wykonane z tworzywa sztucznego lub szkła. Aby prawidłowo ustalić taką ozdobę, powinien on być stosowany bezpośrednio po lakierze do paznokci. Z małe kryształy mogą być stosowane do paznokci na rysunku, zaleca się wstępnie szkic reprezentacji na papierze.

load...

Folia

Folię można kupić w specjalistycznych sklepach. Gdy kolor ten jest zazwyczaj wybrana w oparciu o kolorowy lakier używany. Interesująca konstrukcja uzyskuje się stosując kombinacje kontrastujące. Na przykład, na ciemnych odcieniach niebieskiego lakieru wygląda korzystne srebrną folią.

Folia powinna być stosowany do suszonych lakieru nie ma, to zaleca się, aby pokryć specjalną przezroczysty lakier do paznokci.

Suszonych kwiatów

Ten rodzaj biżuterii do paznokci można kupić w sklepie lub zrobić to sam, wysuszyć małe dzikie kwiaty i płatki. W celu ustalenia ich na gwoździu, jego powierzchnia musi być pokryta lakierem w wybranym kolorze, a następnie pochylić się przeciwko niemu lub płatek. Po całkowitym wysuszeniu w kompozycji, to jest konieczne ustalenie w specjalne powłoki prześwitującej.

Jak dbać o stopy

Liczne ozdoby do paznokci będzie wyglądać spektakularny wyłącznie na zadbanych stóp. Dlatego kompleksowy pedicure jest obowiązkowe dla każdej kobiety pielęgnuje się. Obejmuje ona nie tylko dając paznokcie postaci czystej, pokrywając je lakierem i stosując różne dekoracje, ale również pełne stóp i nóg do pielęgnacji skóry, które zazwyczaj obejmuje masaż, kąpiele aromatyczne i używają specjalnych nawilżające.

Dziś na rynku właściwym produktów, istnieją nowe narzędzia mające na celu zwiększenie skuteczności procedur, a także konsolidować wynik. NosochkiBabyFoot – żywym przykładem stale poruszającej toku. Z tych skarpet Państwo nawilżyć skórę nóg przed pedicure, pozbyć się modzele i chropowatych powierzchni skóry, a także wyeliminować pocenie się i nieprzyjemny zapach. Przed pedicure skarpetki noszone na stopy czyste, nie usuwają je przez godzinę, a następnie spłukać wodą pozostałości żelu. Aktywne składniki żelu, działanie przeciwzapalne i przeciwobrzękowe. Zapobiegają one rozwojowi grzybicy skóry i wstrzymuje proces starzenia się skóry nóg. Po użyciu tego narzędzia efekt trwa średnio dwa do trzech miesięcy, co jest niezwykle wygodne i opłacalne. Zdobądź więcej informacji o skarpetkach Babyfoot – rozwój japońskich ekspertów, zdobył więcej niż jedną nagrodę jakości – odwiedź /.

Każda kobieta powinna być zawsze starannie monitorować swój wygląd i zdrowie. Bo czuje atrakcyjna staje się szczęśliwy. Dlatego też, pomimo faktu, że gołych nóg, zazwyczaj tylko w lecie, nie zapomnij o znaczeniu stałej opieki i regularnych procedur zapobiegawczych.

 

load...