Wypadanie włosów u kobiet: Leczenie środków ludowej

Zawartość:

Grube, błyszczące, zdrowe włosy – prawdziwa ozdoba kobiety. Jednakże, zaburzenie metaboliczne, stres, zmęczenie, przewlekłe choroby i czynniki dziedziczne mogą prowadzić do wypadania włosów. I nie ma kobiety na świecie, który byłby wygodny z podobnym problemem. Zazwyczaj, kiedy zobaczył na grzebieniu rano trochę więcej włosów niż przed, płeć piękna zaczyna się alarm.

load...

Co koszmary nie tylko zamiatać na oczach kobiety! Oto jest całkowicie łysy, próbując ukryć głowę chusteczką. Mąż jej wyjazdem. Z pracami wyrzucony. I nie to nie jest potrzebne, bez włosów. Notorious żeński logika widzi grzebień nie jest kilka dodatkowych włosków, a koniec ich beztroskiego życia.

Żarty na bok, ale problem wypadania włosów nadal istnieje. Uważa się, że jeśli straci 30-50 włosów dziennie, to jest całkiem normalne. Jeśli więcej, a potem nadszedł czas, aby rozpocząć leczenie. Przemysł chemiczny podszedł do walki przeciw wypadaniu włosów wiele nowych fangled środków. Ale nie jest to jedyny sposób, aby zatrzymać wypadanie włosów u kobiet – Leczenie środków ludowej jest czasem bardziej skuteczne niż leki. Dlatego nie należy spieszyć biec do apteki, ale lepiej przygotować się do miasta. Teraz określenia, które rośliny będą zbierać.


Kilka popularnych sposobów przeciwdziałania wypadaniu włosów

 • Wywar z pokrzyw

Pamiętaj, że jako dziecko bałeś się pokrzywy? Niektóre były dogonić z kilka wypalanie traw w rękach, a ktoś obszedł strasznym bush partii. Ale nadal iść do zarośli pokrzywa dzisiaj. Okazało się, że to jest bardzo dobry na wypadanie włosów. Nadaje się do leczenia młodych pokrzyw, cięte przed kwitnieniem. Trzeba przygotować wywar z niego, i ochłodzić do temperatury 40 ° C Środki przeciw fryzjera. Według przemyć wywar włosy po każdym myciu, a staną się one znacznie silniejsze.

load...
 • Olej rycynowy

O korzystny wpływ na włosy z olejem rycynowym słyszało wielu. Ale nie każdy może korzystać z tej funkcji prawidłowo. Aby wzmocnić włosy, podgrzać olej rycynowy w kąpieli wodnej i wcierać w skórę głowy przy pomocy szczoteczki do zębów. Następnie ostrożnie pokryć głowę ręcznikiem i pozostawić na 5 godzin.

Po tym procedura powinna być dokładnie myje szamponem, zawierającego naturalne ekstrakty roślinne. Powtórz 1 razy w tygodniu przez 1-2 miesiące. Spróbuj, a Twoje włosy będą nie tylko przestanie padać, ale będzie również rosnąć szybciej, stają się grubsze i mocniejsze.

 • Mieszaninę podstawie brzozy soku

Jest także przydatny w leczeniu wypadania włosów mieszaniną soku z brzozy, miód, sok z aloesu, żółtka jaja kurzego i czosnkiem. Take wszystkie składniki, wymieszać łyżeczkę i starannie natrzeć powstałą pastę w skórę głowy. Trzymając mieszaninę na włosach przez 1-2 godzin i głowicy do przemywania. Nawiasem mówiąc, spłukać włosy najlepiej mocny napar z liści brzozy.

 • Lipowych

Równie skuteczne w leczeniu łysienia i staje się kolor limonki. Rozpuścić 8 łyżki lipy w 0,5 litra wody i gotować przez 20 minut. Dlatego trzeba bulionu przez miesiąc, aby umyć włosy, a następnie, zgodnie z tradycyjnej medycyny, łysina nie zagraża ci.

 • Mieszaninę na bazie oleju rycynowego

Ten przepis należy do słynnego bułgarskiego uzdrowiciela Ivanka. Wymieszać 2 łyżek oleju rycynowego, 1 jajko, 1 łyżeczka gliceryny i łyżeczkę octu.

Otrzymaną mieszaninę pokonać i wcierać w skórę głowy. Musisz wtedy, obejmujące głowę ciepłym ręcznikiem, trzymać włosy na brodzie. Mycia głowy. Jako uzdrowiciel mówi po tej procedurze, twoje włosy będą błyszczące, grubsze, mocniejsze i lepiej pakowania początek.

 • Rosół z trawy outfield

I to jest leczenie włosów środków ludowej preferowanych przez naszych babć. Kwiaty rumianku, liści babki i szałwia, oregano i ziele pokrzywy dokładnie wymieszać w równych ilościach.

Uzyskaną mieszaninę wlać wrzącej szkła na bazie wody z wody na łyżka ziół. Nalegaj otrzymany bulion przez 1 godzinę, a następnie ostrożnie, szczep dodać miękiszu chleba czarny i doprowadzić do stanu bzdurny. Rub ciepłą maskę wykonaną z chleba i ziół w skórę głowy i trzymać pod plastikową maską przez 2 godziny. Taki okład należy przemyć gorącą wodą bez mydła.

 • Wywar z łopianu

Jeśli wypadanie włosów jest wynikiem powstawania łupieżu, pomagają korzeni łopianu lub łopianu. Korzenie krotnie w rondlu, przykryć wody tak, że zawartość cieczy, a jedynie pokrywa miejsce w piecu. Gotować na średnim ciepła aż do zmiękczenia korzeni. Chłodny wywar, szczep i codziennie wcierać korzenie włosów. Tych, którzy planują rozszerzyć traktowanie sezonie zimowym wskazane jest, aby zrobić trochę zbierania i Freezout roślinnych korzeni. Ponieważ są one gwarancją nie zagniyut nową kolekcję.

 • Łopian (lub olej rycynowy) olej

Włosy wzmocnienie tradycyjnych metod nie zawsze wiąże się z wykorzystaniem roślin i ziół. Dobry przepis będzie dla wszystkich mieszkańców miasta (którzy nie zawsze mają możliwość wyjazdu do lasu lub w terenie), gdzie główne składniki – łopianu (lub rycynowy) olej i alkohol. Zmieszać składniki w równych częściach i pocierać tej mieszaniny raz w tygodniu przez 1 do 2 miesięcy. Wykonaj procedurę trzeba pół godziny przed szamponem. Następnie dokładnie spłukać włosy.

 • Wzmocnić korzenie

Jeśli zauważysz, że włosy na grzebieniu pozostaje małą pieczęć na końcu, więc konieczne jest wzmocnienie mieszków włosowych. Po tym wszystkim, wypadanie włosów z cebulkami oznacza, że ​​w miejsce utraconego niczym włosy jeszcze wzrośnie. Jak go uniknąć? Pomaga cały ten sam olej rycynowy. Ale tym razem, to działa jako część cebula i jaja kurze. Aby wzmocnić włosy trzeba wycisnąć sok z dużej cebuli, dodać równą ilość oleju rycynowego i 1 żółtko. Wymieszać. Otrzymaną mieszaninę wciera korzeni włosów przez 45 minut, a następnie przemywanie. Po nałożeniu pokrywy głowicy maski cebula rycynowy i plastikowym worku ręcznikiem.

 • W toku jest nafta

W Rosji, uzdrowiciele powiadomiła dziewcząt wzmocnić włosy naftą. Tak, dobrze słyszeliście. Musimy wymieszać równe części oczyszczonej nafty, łopian i olej, a następnie umyć włosy z piwem. Jak dokładnie pachnieć po zabiegu włosy, tradycyjna medycyna jest cichy, ale stają się one mocniejsze i grubsze – to jest fakt.

 • Cebula łupież

Jeśli lekarze nie rozpoznano „tłustej łupież”, a nie w pośpiechu, aby biec do apteki. Z tego przeciwności pomogą następny przepis Ludowej: 2 łyżki wódki wymieszać z 1 łyżką soku z cebuli. Pocierać mieszaniny do skóry głowy w ciągu 10-15 minut, a następnie przemywanie. Procedura powinna być kontynuowana przez 3-4 miesięcy, aż wszystkie wzmocnienia włosów.

 • Żółtko jaja i masło

Inną metodą dla pań miejskich, cierpi nie tylko utratę włosów, ale również z powodu braku czystej roślinności w pobliżu. (Nawiasem mówiąc, wszystkie rośliny i zioła do tych zabiegów powinny być gromadzone poza miastem. Tam, gdzie nie dotrzeć do osady w przemyśle chemicznym, nie dostać się wyczerpują wiele samochodów i gdzie pożądane jest nietknięty przez człowieka).

Jeśli dojdziesz do czystej powierzchni nie jest możliwe, nie rozpaczaj. Użyj następującej metody: Wymieszaj żółtka i 1 łyżkę oleju rafinowanego roślinnego. Dokładnie wymieszać i wcierać w skórę głowy. Następnie trzeba każdych 40 minutach spłukać włosy ciepłą wodą (aby zmyć ich nadmiar tłuszczu).

Wyeliminować czy włosy przerzedzone środków w leczeniu kobiet ludowych, z których oni powołać się? Na to pytanie, każda kobieta będzie reagował na podstawie wyniku. Ale jedno jest pewne – szkoda z takiego leczenia nie będzie, w przeciwieństwie do próby rozwiązania problemu metodą lek. Po tym wszystkim, medycyna ludowa wykorzystuje wyłącznie naturalne składniki dla wszystkich swoich metod. I zawsze jest korzystne.

Przejrzyj swoje nawyki

Na koniec chciałbym zwrócić uwagę, że w leczeniu wypadania włosów niektórych wystarczająco ziołowy. Często problem łysienia jest związany z ciężkiej pracy, często malowania włosów (zwłaszcza blondynek, którzy poszukują jasny kolor z bezwzględnym nadtlenku wodoru) lub niedożywieniu.

Widać, że grzebień jest coraz więcej włosów? Przeanalizować problem. Może powinieneś odpocząć? Lub ograniczyć kolor włosów? Lub przejść na dietę, która będzie zakazane na wszystkich mąki, słodkie i tłuszczu? Nie należy opóźnić leczenie w nieskończoność. A jeśli ludzie nie pomoże, należy skonsultować się z lekarzem. Jest możliwe, że wypadanie włosów jest spowodowane jakąś chorobą, która rozwija się w czasie, jak pocierać następnego bulion w skórę głowy.

load...