Wymówki też powinien być w stanie!

Spójrzmy prawdzie w oczy: wszyscy mamy od czasu do czasu użycia wymówek i usprawiedliwień. Jest to „mały, jasnowłosy, pushistenkaya” Kłamstwo, które pomaga nam, gdy, na przykład, dobrze, nie chce tu teraz mówić do znajomego na telefon dziś do spełnienia tej obietnicy mamą wczoraj. Lub rano masz przeraża trzeba wstać i brnąć do pracy, a to spory sukces po wczorajszej imprezie z przyjaciółmi! A niektórzy po prostu banalne nie słyszeć budzika rano. Oczywiście, są tacy ludzie, którzy budzą wyjątkowe zanim zadzwoni budzik, a oni są świeże i smaczne w godzinach porannych, radośnie powitać nowy dzień. Ale jest to bardzo rzadkie gatunki, które są na skraju wyginięcia. Większość z nas ma trudności budzi się rano, zawsze gdzieś późno i dlatego ciągle uzasadnione. Co ciekawe, ktoś udaje się znakomicie, a ta młoda dama zawsze łatwo osuszyć z wody. Dlaczego? Tak, bo ona jest w stanie uzasadnić poprawnie. Wyobraźmy sobie, dobry pretekst, aby naprawdę pomóc zdjąć ciężar winy w oczach innych. Należy więc dowiedzieć się, jak znaleźć dobrą wymówkę siebie, a co najważniejsze – nauczyć się go przedstawić.

load...

Jak przedstawić uzasadnienie

  • Odnoszą się do osoby, do której są wymówek, z szacunkiem. Staraj się nawet sprawić komplement, w razie potrzeby, a sytuacja pozwala. Powiedzmy, na przykład: „Znając swoją hojność, liczę na wyrozumiałość.” Albo coś w tym stylu – w zależności od sytuacji i stopnia bliskości relacji.
  • Nie bełkot, a nie „żuć” dźwięki ( „uh”, „um”). To nie daje wiarygodność. Wręcz przeciwnie, gdy staje się jasne, że kłamiesz, a będziesz wyglądać bardzo głupie też. Porozmawiaj z ufnością, aby przekonać osoby, który zaprojektował swoje uniewinnienie.
  • Stań prosto, nie garb się. Głowę i ramiona są niewerbalne sygnał błędu. Nie zapomnij o innych sygnały niewerbalne: shifty oczu lub oczu skierowanych od źródła sugerują, że są nieuczciwi. Dlatego należy patrzeć bezpośrednio w oczy mężczyzny, z którą rozmawiasz. Bądź pewny siebie, ale rozmowa z nieco przepraszającym tonem.
  • Staraj się podążać za wyraz jego twarzy. Smile i zachować neutralny, spokojny wyraz – ponownie, w zależności od sytuacji.
  • Jeśli zadać pytania dotyczące swojej usprawiedliwienia reagować szybko, bez długimi przerwami. W przeciwnym razie, to będzie jasne, że rozważa kolejną wymówkę.
  • Spróbuj znaleźć rozsądny i przekonujących usprawiedliwień. Jeśli dasz upust swojej wyobraźni, można złapać się w sieć kłamstw. I wymówek będzie wyglądać nieprawdopodobne. I nie zapomnij później, co pan powiedział, a następnie wystawiać siebie.

Jak wymyślić dobrej wymówki?

Nieczęsto możemy być naprawdę dobry powód, który może uzasadniać. Częściej muszą uciekać się do „małego, mały biały, pushistenkoy”. Czasami idziemy wymyślić genialny wymówki: „Ja już weszła w metrze, ale jakiś facet, który kupił kawę z maszyny, przypadkowo dostanie go na mojej koszuli więc musiałem wrócić do zmiany ubrania.”. Albo: „Starsza kobieta upadła na zamarzniętej kałuży pokryte śniegiem wygląda złamała nogę i wzywam karetkę i czekał na jej przybycie.”. W skrajnym przypadku, jak następuje: „Autobus nie złamać, a ja wziąłem taksówkę i taksówkarz zabrał mnie do niewłaściwej osoby.”

Ale coraz częściej znaleźć wiarygodne usprawiedliwienia nie jest tak łatwo. Głowa się banalność. Gdy jest to niezbędne do podjęcia czasu wolnego od pracy, to zaczynają wywierać nacisk na litość: musimy „pogrzebać” babcia, pies, na rybki. Albo zacząć tkać i zrobić coś absurdalnego. Jako chłopiec, studenta, który nie myśli o nic lepszego, by uzasadnić ich nieobecności, przynieść notę ​​wyjaśniającą „od papieża”, napisany własną ręką najbardziej wagary. W skrócie, którzy usprawiedliwione – wie, jak trudno jest wymyślić dobrej wymówki. Spróbujmy znaleźć opcje wymówek!

Różne wymówki dla różnych ludzi i sytuacje

Nie zrobić swoją pracę domową? To bardzo źle! Staraj się nie robić! Jednakże, istnieje naprawdę dba o sytuacji, w której osoba dorosła może wydawać lekceważące. Na przykład, nie każdy nauczyciel zgodzi się, że narodziny kociąt Twój kot może być wymówką, że nie pamiętam nawet wczoraj o podręczników i zeszytów. I jak uzasadnić dziewczynę, której szef ma niczego, ale myśli cute kolega, a nie wspinać się wczoraj wysłać jej walentynkę? A w ogóle, nie wspominając o wyróżniającej nauczyciela, który zdecydował się grać na Playstation badania takiego „ciekawe” wzoru! Okay, pomyślmy o czymś. Tylko nie próbuj powiedzieć coś jak „pies zjadł moje pisanie notebook!” Jest to bardzo długi czas nie działa! Lepiej jest podać przyczyny związane z pewnego rodzaju kryzysu w rodzinie – na przykład brat lub siostra jest w szpitalu, miałem do podjęcia niezbędnych rzeczy. Albo twoja babcia zachorowała, trzeba było jej pomóc umieścić rzeczy w porządku, idź do sklepu i gotowania potraw. Twoja ciotka został zatrzymany w miejscu pracy, a trzeba było odebrać jej siostrzeńca z przedszkola i opiekować się nim. W każdym razie faktem jest, że w pomoc w nagłych wypadkach członkowie rodziny zawsze będzie postrzegany jako istotnego uzasadnienia.

load...

Jak dużo czasu wolnego od pracy. „Arsenał” ma dobry powód, aby stworzyć lepszy postęp, w odpowiednim momencie można być uzasadnione bez większego wysiłku. Zgadzam się z bólem głowy po dniu urodzin dziewczynie trudno wymyślić coś ważkie i wiarygodne. Wystarczy pamiętać, że w tym wieku nie warto po raz dwudziesty, aby pochować babcię, to nie ma potrzeby nabywania i dziesięciu braci i siostry, którzy są stale chora. Niektóre realizacje wymówek dla „dużych dziewczynek” już wspomniano, możemy wymyślić coś innego w tym samym duchu. Najważniejsze jest to, aby Twoje wymówki nadal charakteryzuje się różnorodnością.

Samochód – ważnym narzędziem w tworzeniu wymówek. Urządzenie może się zatrzymać w środku, może złamać. To może potrwać laweta, może zostać skradzione (najlepiej, oczywiście, że to wszystko naprawdę się wydarzyło!). Kradzieże samochodów – – Ostatnio mogą służyć jako idealny przyczyny, jeśli potrzeba trochę czasu wolnego od pracy w godzinach porannych bezpośrednio w zaciszu domu. Jeśli obudziłeś się i „nie znaleziono” pod oknami samochodu, to znaczy nie tylko, że są, oczywiście, nie może przyjść do pracy dzisiaj, ale przez cały dzień można spędzić w policji (no, oczywiście!) Mają. A potem okazuje się, że nasi oficerowie dzielna ścigania znaleźć samochód już 17:00, a jutro będzie w stanie bezpiecznie prowadzić go do pracy.

W przypadku naruszenia przepisów ruchu drogowego. Nawiasem mówiąc, o samochodzie. Jeśli są zatrzymywane przez pewien naruszenie, dla każdej kobiety jest prosty, ale bardzo skuteczny: zaleytes łzy! Tak, po prostu zacząć płakać jak dziecko; serce człowieka nie stoją policjanta, a tam jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że zostanie zwolniony bez kary, tylko ściśle kiwając palcem. Po prostu nie starają się insynuacji seksualnych policjanta, jeśli nie chce się płakać, albo nie działa. Lepiej oferują pieniądze.

Ostatnie ostrzeżenie

Pod koniec tego małego artykułu frywolny Chciałbym poważnie słownie: należy pamiętać, że nie można uzasadnić na stałe, aby ich sposób życia. Wymówki bez końca, lepiej jest nauczyć się być punktualny. Oczywiście, wszystko może się zdarzyć, bez żadnych wymówek czasem niemożliwe do zrobienia. Wystarczy pamiętać, że niektórzy ludzie bardzo dobrze nam poznać i przejrzeć. Dlatego czasem lepiej jest wciąż powiedzieć im prawdę.

load...