Wyjaśnienie – sposób budżet ukryć niechciane włosy na rękach

Zawartość:

Niechciane włosy na rękach wielu kobiet może być prawdziwym problemem, szczególnie wraz z nadejściem letnich upałów, więc kiedy chcę nosić ujawniając ubrania. I ten problem nie jest wcale przesadzone, ponieważ niepożądany ciemny roślinność często tworzy kompleksy psychiczne, a nawet może stać się przyczyną niskiej samooceny. Niemal każdy z nas w obliczu problemu jak rozjaśnić włosy na ramionach, i wybór sposobów, aby rozwiązać ten problem.

load...

Istnieje wiele metod zwalczania niechcianych włosów na rękach. Najpopularniejsze z nich to: golenie, woskowanie i bielenie.

Wiele kobiet nie akceptuje dwóch pierwszych metod i oświetlenie dla nich – rozwiązanie problemu. Ponadto, przebarwienia – najbardziej niedrogi sposób, aby niewidzialnych włosków na ciele, a oni mogą używać na własną rękę w domu. W związku z tym pytanie, w jaki sposób, aby rozjaśnić włosy na ramionach, znika.


Powrót do spisu treści

Nadtlenek wodoru – top aide w rozjaśniania włosów

Najprostszym sposobem, aby odbarwić włosy na ramionach z zastosowaniem nadtlenku. W tym celu, przede wszystkim, apteka musi kupować roztworu nadtlenku wodoru 30% i fiolki z amoniakiem. Ponadto, nie zapomnij kupić w sklepie spożywczym pakowania zwykły sody oczyszczonej. Należy pamiętać, że ludzie, którzy mają uczulenie na te leki i problemy skórne, metoda ta jest przeciwwskazane. Jeśli nie ma żadnych problemów, a następnie rozpocząć gotowanie mieszaniny do rozjaśnić. Wziąć szkła lub porcelany miesza się w równych proporcjach nadtlenku w ciepłej wodzie. Następnie, 50 g przygotowanej mieszaniny wlewa się do porcelany lub innego szklanego pojemnika i dodano do 2 probówek ciekłego amoniaku i 1 łyżkę sody kaustycznej. Wszystko to powinno być dokładnie wymieszane.

load...

Teraz powinniśmy sprawdzić swoje ciało do reakcji alergicznej na przygotowanym roztworze. Do tej mieszaniny położono na gotowane łokcia marszczyć 10-15 minut. Jeśli swędzenie i zaczerwienienie skóry nie pojawia, można rozpocząć procedurę przebarwienia. Nanieść roztwór do włosów na rękach i pozostawić na jedną godzinę. Nie może być niewielkie pieczenie lub mrowienie – to ok, ale jeśli te uczucia zaczynają rosnąć – konieczne jest, aby natychmiast umyć stosując rozwiązanie. Warto pamiętać, że rozwiązanie jest wcierać w skórę może nie. Po zabiegu skóra jest zalecane, aby nasmarować i tłuszcz odżywczy krem.
Powrót do spisu treści

Wyjaśnienie poprzez an_2a

Innym popularnym sposobem – jest rozjaśniania 10% an_2a. Wiele kobiet, ta metoda jest najszybsza i najwygodniejsza. Gidroperit – środek konserwujący, związek kompleksowy nadtlenku wodoru i mocznika. Kup an_2a tabletki może być w niemal każdej drogerii. W celu przygotowania roztworu, musimy plastik lub porcelany. Mieszać do kontenera an_2a jednej tabletki łyżeczką ciepłej wody. Z otrzymanej mieszaniny dodać fiolkę amoniak, soda zacisku i małej ilości (około szamponu 1-2 kropli).

Szampon jest konieczne w celu wytworzenia pianki, w postaci roztworu piany poprzez lepsze zatrzymanego na włosach. Oto nasze rozwiązanie i gotowe. Teraz należy sprawdzić, czy na skórę alergiczną sposobu reakcji, które już wspomniano powyżej. Mieszaninę umieścić na obszarach problemowych skórę wacikiem i trzymać 20-25 minut. Spłukać zimną wodą powinno być, a następnie można nawilżać skórę krem ​​odżywczy.


Powrót do spisu treści

Delikatna metoda rozjaśniania

Bardziej łagodny sposób wyjaśnienie jest metoda z użyciem mydła, i nadtlenek wodoru. Dziecko mydła ruszt, umieścić w rondlu i położyć na talerzu. Po mydło stopił się, przelewa się do zbiornika porcelanowym i dodano 2 łyżek 30% nadtlenku wodoru. Otrzymany ciepła pastę nakłada się na włosy, posiadają 25 minut. Po zabiegu włosy na rękach stanie się cieńsze i lżejsze.

Cokolwiek może się wydawać łatwe procedury wybielania włosy na rękach, należy traktować bardzo poważnie. Warto pamiętać, że niemożliwe jest przeprowadzenie procedury rozjaśniania włosów na skórze przed zadrapaniami, owrzodzenia, jednym słowem, do uszkodzonych obszarów. Teraz w sklepach można znaleźć wiele różnych funduszy specjalnych do rozjaśnić włosy. Każda kobieta wie, jak rozjaśnić włosy na rękach ich własnych, starych sprawdzonych technik korzystania an_2a i nadtlenku wodoru. fundusze te są dostępne dla niemal każdej kobiety, więc problem niepożądanej roślinności na rękę można rozwiązać bardzo łatwo. Powodzenia!

load...