Wycieczki w Iguacu, Brazylia

O Brazylii, sen awanturników, z zapachem oleju palmowego, przy rytmach Capoeira, z kolorami karnawału! W kraju jest błogosławiona, przytulanie rozpostarte ramiona Chrystusa! Brazylia śpiewa i tańczy, hałaśliwe handlu na rynkach i ciężko pracuje. Ale nie jest to miejsce, gdzie dźwięki ustępują, rozpuszcza się w sennej ciszy miasteczka, zagubiony w swoich ulicach. Miejsce niezwykłe i fakt, że organizowanie podróży tutaj, i można samemu, wystarczy skorzystać z rezerwacji online hoteli i biletów lotniczych i niezapomnianą podróż. Foz do Iguaçu znajduje się z dala od wielkich miast.

load...

Została założona w 1914 roku i charakteryzuje się licznymi atrakcjami. Jednak podróżni mogą cieszyć się wszystkimi udogodnieniami usług turystycznych: Hotele (w tym pięciogwiazdkowych), restauracji i kawiarni, miejsc, gdzie można bawić się i tańczyć, pamiątka luksusowe lokalnych jarmarków. Ale to przyciąga pielgrzymów z całego świata.

18 km od miasta jest Krajowy lub ptak, Iguazu Park, otwarte dla publiczności od 1994 roku bujna tropikalna roślinność, ogromna różnorodność ptaków, dużo jasnych motyli – raj dla fotografów. Kontemplacja egzotyczne krajobrazy towarzyszą nieustanne brzęczenie – krople wody …

Jeszcze kilka metrów i zdziwiony wzrok będzie podróżnych fantastyczne widowisko – tak jakby w zwolnionym tempie zmierza do najwyższej półki rzeki, podzielony na setki małych i dużych strumieni. To jak wielką narządu, który słyszał dźwięki przy 25 km w dzielnicy. I jak apoteozą wielkości natury, przede wszystkim tej wspaniałości wstał i zamarł tęczę na zawsze.

Zgodnie z decyzją UNESCO od 1984 Iguazu Falls są dziedzictwem ludzkości. Lokalne biura podróży robią wszystko, aby pokazać wyjątkowość miejsc w całości. Ciesz się niesamowitą scenerię można z licznych punktów widokowych, która prowadzi przez chodnik. Rozglądając sąsiedztwie otwartego jeepa, jest prawdopodobne, aby sprostać mrówkojada lub małpy, podziwiać kwiaty storczyków i paproci wątku.

load...

Pół godziny wycieczka helikopterem nad wodospadem puzzle turystów z prośbą o jaki rodzaj kraju – Brazylia i Argentyna – majestatyczny i malowniczym widokiem? Pokaż chętnych i moc hydroelektrowni Itaipu Dam drugi 196 metrów na świecie wysokie.

Miłośnicy sportów ekstremalnych czekają na niesamowitą przygodę pod wodospadem, co spowoduje ich przewodników na nadmuchiwanych 25-osobowa łodzi motorowych. Ani nieporównywalne uczucie nieodpartej sile woda ma do wodospadu ponownie i ponownie doprowadził wielu turystów. Ta przygoda oferuje wycieczek Macuco Safari. Przewodniki ostrzegają gości: na wycieczkę do wodospadu trzeba ubierać się w stroje kąpielowe i nic więcej z nimi nie brać – ludzie zmoknąć do skóry w sprayu wody i kurzu.

W 1541 hiszpański konkwistador-caballero Alvaro Nunez Cabeza, przechodząc do tych miejsc w poszukiwaniu złota i kamieni szlachetnych, pierwszy europejski zobaczyć wodospad. I znalazł musujące szmaragdy, rubiny, diamenty – jasne plamy na rzekę, ale nie mógł wykonywać swoje …

Ale tysiące turystów zabierają wspomnienia magiczną perłę krajobrazu turystyka – Iguazu Falls. Jeśli chcesz odwiedzić to wyjątkowe miejsce, rezerwacja biletów online pomoże Ci zaplanować podróż dobrze. Ponadto, jest to wygodne – jest również bardzo korzystne, ponieważ cena lotu, będziesz mile zaskoczony.

load...