Wycieczka do pobliskiego rogu: wybór najbardziej idiotycznych diet z gwiazdami

Szczerze mówiąc, nie czytałem jeden artykuł na temat diety, takie jak gryka, bezglutenowe, bezmleczny lub kefiru w ciągu ostatnich 1, 5 lat. I, jak dumny z tego faktu. Cóż, to prawda – to jest kłamstwo zbyt atrakcyjna, aby zdobyć głowę. A potem przez przypadek natknąłem się na opis saytik diecie. Nie polski, muszę powiedzieć. Myślę, że będzie ciekawe, jak się bawią i spędzają dzień przez tych, którzy jeszcze nie poznali radość normalnego treningu.

load...

Tajny Anioł Dieta

Victorii. Mówią do niej usiadł Adriana Lima. Nie zastanawiam się, co stało się z jej dość przyzwoite (na początku kariery) mięśni ostatnio. Ogólnie rzecz biorąc, na tydzień przed koncertem, zdała się na 2 białko trzęsie dziennie. Ponadto, białko wykorzystywane jest wystarczająco dużo światła – albumina jaja. I przez cały dzień przed koncertem stanęła i „tam” i napój. Brzuch płaski, tak. Co ciekawe, tylko w główkę, która znajduje się powyżej tej części brzucha. Wydaje się, że pustka i wybuchające gwiazdy. Dieta jest niebezpieczne dla zdrowia ze wszystkich stron. To powoduje odwodnienie, szybką utratą masy mięśniowej (60 g białka od 2 białko trzęsie, no, no, ty jesteś poważny?) i nie powinien być stosowany przez osoby w ogóle.

KE

Pojawia się, jeśli czytasz ten udział w „Dom-2”, myślę, że mamy takie same „to”. Dieta stała się popularna dzięki „prawdziwy Housewives” z całego USA. Są to programy telewizyjne, treść podobną wspomnianego projektu. W odniesieniu do materiału – zbyt. Więc Gotowe schudnąć na 800 kalorii białka wstrząsnąć. Relish, że został wstrzyknięty do żołądka przez zgłębnik jako … do wymuszonego podawania. Ogólnie rzecz biorąc, im więcej śmieci, szczerze mówiąc. Cóż, ketozy kompletne. Kto suszenie siedział? Pamiętaj inspirujące dotyk faul zapach oddechu i potu, aż stracił przytomność i umysłu? Tutaj, to jest to. Tylko rury.

New York

I to nie jeden, że filiżanka kawy, papierosa i dietetycznej coli. Plan D. Kirsch. W pierwszym etapie konieczne jest, aby mieć 800-1000 kcal tych wspaniałych potraw, takich jak jajecznica z białek, z umyte sałatkę na wycieraczce tuńczyka państwowej i zielonych i dużą ilością wody. Na drugim – możliwe jest pewne jagody zacząć żuć, a wszystkie razem – około 1000 kcal dziennie. Ach, tak. Tutaj musimy również zrobić wiele ćwiczeń plyometric, a niektóre slozhnosochinennogo hybrydy takie jak przysiady, plus wyciskaniu z hantlami, plus wzrostem mięśnia dwugłowego, a wszystko to z mikrogantelkami. Jak źle jest? diety niskowęglowodanowej na ogół nie są użyteczne do przewodu pokarmowego, ośrodkowego układu nerwowego, a ogólny stan umysłu. I siedzieć na nich na samym początku odchudzania jest wcisnąć się do „trudnej drodze” z wieloma awariami i przejadanie się, że wszystko można przejadać.

„Płaski”

To jest, w rzeczywistości, nie jest płaska, a zupy. Dobrze, jeśli można nazwać miksturę Zupa z brokułów i trochę wody, posiekane blender do stanu, który jest sprzedawany w supermarketach w słoikach dla dzieci. Można również łowić. Biały. Tak, tilapia, który jest dobrze znany, że jedzenie w trakcie swojego krótkiego życia. Rodzaju odpadami. Tak mówią, na podobnej M. Kerry rozpoczął się 15 kg. Mimo to, po wszystkich soli w diecie, a niektóre nie … Cóż, lepiej nie idź do ziemi, jeśli następnie rozpocząć „cierpieć” to jest to.

load...

Wędkarstwo

Powiedział K. Cattrall, obawiając naturalne oznaki starzenia stają się tylko łososia. Cóż, Kim widocznie ma pieniędzy, aby upewnić się, że nie jest to normalny łososia, z monitorowanych poziomy metali ciężkich w składzie. A to, co kupujemy, a jaka część Morzu Południowochińskim jest płynął, wielkie pytanie. Nawiasem mówiąc, łosoś z gospodarstwa rybnego tak torturowana ciężka chcąc, że jego ciało jest szare, podobnie jak rano w Warszawie. A jego kolor przed sprzedażą. Ale inna zła dieta – to tylko łososia i zielone warzywa. Czytając trochę wykaz wydaje się, że układ nerwowy, a zwieńczeniem jest, przepraszam, nie trzeba mózgi gwiazdy. Jak inaczej wytłumaczyć brak w diecie wymagane nawet 140 gramów węglowodanów?

Na barów

Mówią, znany wszystkim widzów MTV Snooki jadł jakieś batony proteinowe, aby rzucić swoje kg strzelone za pijaństwo w ciągu najbliższych kilku lat „program telewizyjny”. Tak, inni twierdzą, że to jednak, ciasteczka. Istotą pozostaje taka sama. Jesz nienaturalne żywności przeznaczonej do podjadania jako danie główne. Co jest tego przyczyną? Zgadza się z problemami trawiennymi. I chęć do jedzenia bardziej normalne jedzenie.

Na Ocet jabłkowy

Trend wprowadziła na słynnym Nikki Bleketer. Znana, lub tych, którzy mają Instagram, a kto patrzy kanały yutubnye około fitonyashek życia. Tak więc do następnego suszenia Nikki wypił szklankę wody z łyżką octu. I od czasu do czasu – bardzo octu prosto z butelki. Opinia publiczna zaczęła utożsamiać rezultat suszenia octem pitnej. Tak, on rzeczywiście ma działanie moczopędne. I „aktywuje trawienie.” Jednak to nie ma wpływu na tłuszczu. Ale w trzustce – bardzo wyrównany.

Traffic światła

Nie ten, który mamy jest popularny do spożycia niektórych kolorów, łącząc je. I jeden, który wymaga to białe na poniedziałek, wtorek zielone i tak dalej. A teraz uwaga, myślę o zielonym źródłem białka, więc nie jest to groch. Oto niektóre zabawy groch żuć przez cały dzień, tak. A potem jest również fioletowy dni. Buraki może być, tak. A buraki mięso odcień? Już nie. Ogólnie rzecz biorąc, lepiej jest, aby wziąć pod uwagę takie jak parametry kalorycznej i składu, będą mieć taką samą ilość energii, a tam będzie bardziej zdezorientowany.

Alkohol z Gaga

Zapomnij wam to czerwone wino! Aby pracować w godzinach wieczornych? Upić dobra whisky, a rano – na trenirovochku. Ten sposób życia nawet nie zasługują na wzmiankę w naszym zdrowia blogu, ale ze względu na to jak dieta na dobre w gazetach. Ludzie, dobrze, dlaczego?

„Bakteryjne”

Konieczne jest, aby mieć kilka błonnika i prebiotyków. Akcja ta, rzekomo w celu ochrony przed rakiem i pomóc schudnąć. Mówią, że Madonna sama siedzi. Prebiotyki, oczywiście, pomocny … .Ale jeść jeden, na przykład, kapustę jako sałatkę? Nieco ekstremalnych, prawda?
W ogóle, nadchodzi czas, ale nie zmieniają dietę. Nadal mają tendencję do zastępowania pewnych rzeczy sprawdzonych przez niektóre proste dla nas do zrozumienia.

Elena Selivanova

load...