Wybór szkoły. Dokumenty przyjęcia do szkoły

Kwestia jakiej szkoły posłać swoje dzieci, prędzej czy później czeka każdego rodzica. Twój wczoraj pipsqueak się i tutaj – że pójdzie do szkoły? Oczywiście, wszyscy rodzice marzą i dołożyć wszelkich starań, aby ich dziecko zostało przeszkolonych w najlepszej szkole. Jednak niewielu rodziców może jednoznacznie odpowiedzieć na proste pytanie, jak to, co jest dobra szkoła w ich zrozumieniu. Kwestia ta zostanie omówiona w tym artykule. Niektórzy rodzice uważają, że dobra szkoła – szkoła stary radziecki „hartowanie”, podobny do tego, w którym, gdy – oni nauczyli się.

load...

Dla innych rodziców modelu dobra szkoła jest drogie prestiżowa szkoła, która zaspokaja potrzeby dzieci rodziców należących do tak zwanych „wyższych sfer”. Taka szkoła powinna być na pierwszej linii wszystkich ocen, w budynku szkoły musi koniecznie być bardzo kosztowne naprawy, najbardziej nowoczesne pomoce dydaktyczne, wyposażenie sal lekcyjnych.

Dla innych rodziców dobra szkoła kojarzy się z bezpieczeństwem, basen, kilka języków obcych, zajęcia z niewielką liczbą dzieci, indywidualne podejście do każdego z uczniów, jednak w tym samym czasie, z żelazną dyscypliną. Wszyscy nauczyciele, którzy uczą się w takiej szkole powinny być najlepsze i najbardziej wykwalifikowanych.

Opiera się na prostych logicznych powodów, niektóre idea dobrej szkoły jest prawie całkowicie wyeliminować drugą. I to jest idealny dla dziecka za całkowicie nie do przyjęcia dla drugiego. Na przykład, jeśli dziecko jest dość nieśmiały i cichy, szkoła z domową atmosferą jest po prostu idealne dopasowanie do niego. A jeśli, przeciwnie, wymaga ścisłej dyscypliny, jak dziecko szkoła relaksuje, co powoduje obniżenie wydajności lub nawet do utraty zainteresowania nauki.

Więc jak zrobić rodzice dokonać wyboru i znaleźć naprawdę dobrą szkołę dla ich przyszłej pierwszej równiarka? Po tym wszystkim, wybór szkoły dla dziecka może najważniejszym wyborem. Oczywiście, do tego trzeba ciężko pracować. Jednak nie zaniedbuj tego procesu – ponieważ w wybranej szkole, dziecko będzie uczyć się długie jedenaście lat. I to w dużej mierze determinuje przyszłą szkołę dziecka i jakie osoby będzie stać.

load...

Mimo wszystko, mimo wszystkich wysiłków rodziny, środowisko szkolne w dużej mierze determinuje powstawanie charakteru dziecka, jego poglądy i życiowych wartości. Szkolnych przyjaciół będzie miał również istotny wpływ na dziecko i będzie odgrywać ważną rolę w jego życiu przez bardzo długi czas. Jeśli mieszkasz w obszarze społecznie upośledzonych, spróbuj dowiedzieć się trochę o rodzinach swoich przyszłych kolegów. Dzieci są bardzo sugestii i łatwo pod wpływem kogoś innego, więc trzeba próbować wszelkich starań, aby chronić ją przed negatywnym wpływem.

Jednak w żadnym wypadku nie tłumaczą swoje decyzje dziecko – z powodu swojego wieku, wciąż nie może poprawnie zinterpretować motywy swojej decyzji. I, w konsekwencji, może on otrzymać fałszywe poczucie ich wyłączności i wyższości nad resztą mitycznych rówieśników. Podobna linia zachowania dziecka musi prędzej czy później doprowadzić do zaostrzenia stosunków z kolegami, przy czym może on stracić chęć uczestniczenia w zajęciach.

Czynniki wpływające na wybór szkoły

Jest to sekwencja działań, które muszą odbywać się na rodziców, którzy wybierają szkołę dla swojego dziecka. Pamiętaj, że tylko konsekwencja i spokój pomogą Ci dokonać właściwego wyboru jest naprawdę o które nie trzeba żałować później. Pamiętaj, że przeniesienie do innej szkoły – zawsze ciężki stres dla dziecka.

Pierwszą rzeczą, którą trzeba zrobić – jest zebranie informacji na temat wszystkich szkół w promieniu od domu, którego zdaniem dopuszczalne. Należy pamiętać, że wkrótce dziecko będzie rozwijać się i stać się dostać do szkoły iz powrotem. Gdy jesteś świadomy obecności wszystkich szkołach, zacznij zbierać bardziej szczegółowe informacje na temat każdego z nich z osobna. Źródłem informacji mogą służyć jako swoich znajomych, przyjaciół, sąsiadów, opinii z Internetu.

Jednakże, należy pamiętać, że wszystkie informacje zebrane jest dobre tylko do zestawiania pierwszego wrażenia, a wszystkie informacje są subiektywne, nawet urzędnik. Na przykład, wiele szkół publicznie deklarują współpracę z niektórych – czy uniwersytety. Nie jest konieczne przy wyborze szkoły w oparciu o ten czynnik – w rzeczywistości, do czasu, gdy pierwszy równiarka opuścił szkołę, wszystko może się zmienić więcej niż jeden raz. I informacje, które można uzyskać z innymi rodzicami, często na podstawie ich osobistych preferencji lub, wręcz przeciwnie, nie lubi. Dlatego tak dokładnie ocenić wszystkie informacje, przesiewanie nie jest konieczne do Ciebie.

Wielu rodziców przy wyborze szkoły dla dziecka korzystać z tych różnych specjalistycznych publikacji, które są regularnie publikowane na łamach różnych szkół rankingów. Zazwyczaj te publikacje publikują rankingi szkół zlokalizowanych w głównych obszarach metropolitalnych. Na pierwszy rzut oka wszystko jest proste i jasne. Jednak istnieją pewne pułapki:

 1. Po pierwsze, nie wszystkie szkoły zapewniają swoich danych w tych publikacjach z różnych powodów: niektóre szkoły zaoszczędzić pieniądze, a drugi bez tego środka nie brakuje uczniów.
 2. Po drugie, te rankingi są często najbardziej kryteria formalne – warunki życia, ćwiczenia urządzeń technicznych.
 3. Wydział ocena często oceniano również tylko na wspólnych elementów, takich jak doświadczenie, PhD.

Nie powinniśmy też zwrócić szczególną uwagę na takie wskaźniki jak zwycięskiego uczniowi – szkoły dla różnych konkursach lub szczególnych zasług publicznych – lub poszczególnych nauczycieli. Po tym wszystkim, to nie gwarantuje, że wszyscy uczniowie w szkole – wyjątkowo utalentowane i utalentowanych dzieci i nauczycieli – genialny.

Przy wyborze szkoły konieczne jest skoncentrowanie się głównie na możliwościach i potrzebuje Twoje dziecko. Specjalizacja szkoły muszą spełniać skłonności i zdolności dziecka. Na przykład, miękisz, który jest trzy lata zręcznie udało się liczbami, będą czuć się dużo bardziej komfortowo w szkole z zacięciem matematycznym. Dziecko interesują się sportem, będzie pośród nich w szkole z uprzedzeń sportowej.

Zbyt wielu rodziców w dążeniu do mody, starając się dać swoje dziecko do szkoły z uprzedzeń językowej i uczenia się wielu języków. Jednak te szkoły są idealnymi pory wszystkie dzieci. W naszych czasach ogromnej liczby dzieci, istnieje szereg problemów logopedycznych. Naruszenie wymowie pewnej grupy dźwięków, mały słownictwa i innych trudności z mową. Jeśli Twoje dziecko jest jednym z nich – szkoła językowa może znacznie pogorszyć sytuację.

Jest również bardzo ważnym czynnikiem jest to, ilu ludzi dzieci będą się uczyć w tej samej klasie. Na przykład, jeśli dziecko jest tak zwany „dom” dzieci, które nie uczęszczają do przedszkola, a nie są w stanie komunikować się z kolektywu dla dzieci, za to jest znacznie bardziej akceptowalne będzie niewielka klasa z małej liczby dzieci. Jeśli przesiedlenia nie ma żadnych problemów, będzie cieszyć się dużym i hałaśliwą grupę kolegów.

Pamiętaj, że jeśli twoim priorytetem przy wyborze szkoły jest indywidualne podejście do dziecka, należy dać pierwszeństwo małej klasy. Po tym wszystkim, najdoskonalszy nauczyciel nie może poświęcić wystarczająco dużo czasu indywidualnie dla każdego studenta, jeśli dzieci w klasie ponad 10 osób. Jednak taka mała klasa często przerażają rodziców, którzy studiowali w swoim czasie otoczony 20 – 3 kolegów, ich wyjątkowość i niezwykłe.

Następną rzeczą, rodzice muszą zwrócić szczególną uwagę na to od obciążenia, które podaje się dzieciom w wybranych szkołach. Zapamiętaj dobrze znaną piosenkę „Ładowanie tym bardziej stajemy się jakoś … teraz w pierwszej klasie szkoły jak instytucja”? Tak, to nie jest przesadą, aw rzeczywistości często obciążenie w szkole przekracza ustalonej według standardów WHO, pięć lub nawet sześć razy. Na przykład, dzieci do 7 roku życia nie powinny spędzać na odrabianiu lekcji więcej niż jedną godzinę dziennie. Pierwszy równiarki naukę w prestiżowych szkołach elitarnych często prowadzą lekcje na co najmniej 4 – 5 godzin w czasie, na co dzień.

Dlatego szkolenie w tych szkołach, dając ogromne obciążenie dla organizmu dziecka jest ściśle przeciwwskazane u dzieci, które są w złym stanie zdrowia, często i długo chora. Ciało nawet całkowicie zdrowe dziecko często zmaga się z takich obciążeń, nie wspominając o osłabionych dzieci. Jeśli maluch ma żadnej – żadnej przewlekłej choroby, zastanowić się, jak wybrać szkołę dla niego z najmniejszym obciążeniem.

Nie denerwuj się, i zakładamy, że po szkole dziecko będzie trudne, aby przejść do prestiżowej uczelni. Po pierwsze, często pierwszaków są szczęśliwi absolwenci szkół całkiem zwyczajne. A poza tym dziecko może dobrze się silniejszy, tak aby mógł studiować na prestiżowej szkoły z wzmocnionej nauczania.

Jeśli twoja rodzina jest związana z przeciętnej rodziny statystycznej ze średnią materialnego dobrobytu, dość ważny problem dla ciebie zapłaci za czesnego. Tak więc, jeśli szkoły publiczne są uważane za darmo, prywatna szkoła często jest bardzo schludny suma. Choć też nie zapominać, że nie zawsze wypłacane gwarancja wysokiej jakości szkoleń. Często zwykły stan średnie zapewnia znacznie wyższą jakość kształcenia.

Jednak w szkole publicznej rodzice nadal będą musiały opuścić dość regularnie z różnymi ilościami pieniędzy. Pieniądze zebrane dla potrzeb szkolnych, na jedzenie lub płacić za ochronę. W ostatnim miesiącu, kwota ta może wahać się od 300 rubli do n-tej sumy. Zazwyczaj kwota ta jest ustalana na komisji z rodzicami spotkaniach rodziców, składający się z kilku rodziców chcących zapłacić znaczną ilość czasu szkolnego życia publicznego.

Jak wspomniano trochę wcześniej, rodzice powinni zwrócić szczególną uwagę na położenie szkoły. Najlepszym rozwiązaniem, oczywiście, będzie szkoła, która jest najbliżej domu. Po tym wszystkim, tym dłuższy czas dziecko spędza w drodze do szkoły iz powrotem, tym mniej czasu pozostanie ona w całkowitym spoczynku. Również dokładnie przemyśleć i śledzić trasę do szkoły – obecność głównych dróg, transportu naziemnego, położenie ziemi i przejść podziemnych. Pamiętaj, że bezpieczeństwo dziecka powinien być na czele swojego wyboru, a nawet więcej, aby zapanować nad swoimi osobistymi ambicjami.

Pierwszy znajomy ze szkoły

Raz, na podstawie informacji otrzymanej, zostały zidentyfikowane za sobą szereg szkół, które naszym zdaniem jest najbardziej dokładnie spełnia określone wymagania, trzeba odwiedzić każdą z nich. Prywatna szkoła frekwencja często pozwala uzyskać znacznie więcej informacji na temat tej instytucji niż wszystkich innych źródeł łącznie. Pamiętaj, aby porozmawiać z reżyserem i dyrektorem badań i rzekomego nauczyciela w szkole. Nie można rozmawiać z rodzicami uczniów, który nie jest pierwszym roku studiów w szkole i wiedzą o tym wszystkim dokładnie.

O przyszłości nauczycielem swojego dziecka jest mówić osobno. Z reguły rodzice, którzy mają pewne doświadczenie, zaleca się, aby starannie wybrać nie samą szkołę, czyli nauczyciela. Po tym wszystkim, od nauczyciela będzie wprowadzenie dziecka do nowej długo dla niego świat – świat życia szkolnego, spędza dużo czasu z nim. I to był pierwszy nauczyciel pod wieloma względami określa, czy dziecko nauczyć się być szczęśliwym, albo będzie próbował w każdy sposób, aby uniknąć działań.

Należy zwrócić uwagę na temperament nauczyciela. Spostrzegawczy człowiek koniecznie zaznaczyć styl komunikacji, intonacja, gesty nauczyciela. Należy pamiętać, że im bardziej podobny temperament twojego dziecka i nauczyciela, tym bardziej produktywny będzie proces uczenia się dziecka. Jeśli maluch ma aktywne temperament, on skutecznie otrzyma informację w formie, w jakiej jest on przedstawiany do nauczyciela. Ale w takim razie, jeżeli okruchy dość powolny, jego postrzeganie gwałtownej mowy nauczyciela z aktywnym język ciała może być znacznie utrudniony.

Pożądane jest również, aby zwrócić uwagę na samej szkoły – stan klasach, obecność hali sportowej, zajęcia komputerowe, grup, opieki dziennej, basenów i innych rzeczy. Pamiętaj, że wiele szkół nie chce wydawać pieniędzy na wyposażenie swoich siłowniach i powierzchni najmu w kompleksie sportowym. Podobne wnioski dotyczące ich wydajności nie są gorsze zajęcia prowadzone w ich własnej siłowni.

Nie mniej starannie skontrolować szkołę samego terytorium. Należy zwrócić uwagę na stan placów zabaw dla dzieci, jeśli w ogóle, obecność ławki, płoty. Bardzo starannie skontrolować teren, zwracając uwagę na to, co nie leży tam na jej stosowanych strzykawek. Ich obecność jest prawie zawsze, niestety, to sugeruje, że uzależnienie rozwija się w danej szkole.

Na pierwsze równiarki stać się ważnym aspektem problemu ze szkolnej stołówki. Niestety, zbyt wiele szkół nie mają własne gastronomicznych i usług gastronomicznych w szkołach jest ograniczona tylko przez obecność w jej szafie. Trzeba zrozumieć, że zimna pokarmu bułeczka lub baton czekoladowy nie będzie w stanie zastąpić kompletny posiłek. Stale zakłócania normalnej diety, wcześniej czy później, prowadzi w sposób nieunikniony do rozwoju dziecka różnych chorób przewodu pokarmowego. Najbardziej idealna sytuacja będzie mieć okazję spróbować jedzenia, które jest przygotowywane w stołówce szkolnej, aby przekonać się, jak dobrze dziecko zje.

Pamiętaj, aby zapytać, ile szkoła dni w tygodniu w szkole, w której chcesz zapisać swoje dziecko. Doświadczeni psychologowie dziecięcy i pediatrzy w jednym głosem mówią, że najlepszy jest trening pięciu dni dla dziecka. Kiedy „pięć dni” Twoje dziecko będzie mieć wystarczająco dużo czasu na odpoczynek z procesu edukacyjnego.

Jeśli istotne kwestia organizacji czasu dziecka po zakończeniu lekcji, trzeba zwrócić uwagę na kilka następnych chwil. Po pierwsze, należy sprawdzić, czy na dzień opieki szkolnej. Jeśli taka grupa jest dowiedzieć się, jak organizować porządek dnia w tym – tam jest gorący posiłek, czy dzieci śpią w ciągu dnia. Pamiętaj, aby zapytać, do momentu, gdy uruchomiony opieki dziennej.

Warto również zapytać, czy są jakieś w szkole – czy dodatkowych klas i klubów. Jeśli dziecko będzie w stanie uczestniczyć wybrany okrąg na szkole, że to pomoże mu zaoszczędzić trochę czasu, które w przeciwnym razie zostałyby wydane na drodze do sekcji. A to z kolei oznacza, że ​​znowu się rozluźnić okruchy czasu pozostało.

Bardzo ważnym punktem, który charakteryzuje prestiż szkole, tam jest bezpieczeństwo. Ale nie możemy spocząć na laurach, ale widok mężczyzn w jednolitych strażników. Niestety, często, mimo obecności ochroniarzy, systemów alarmowych i kamer, bezpieczeństwo w szkole nominalnej. Nikt nie śledzi, kto odbierze dzieci po szkole i zabrać go nawet. W innych szkołach po prostu babcia vahtersha wyróżnia się ze względu na bezpieczeństwo dzieci silniejszych niż kurczak – kura na jej piskląt. Pamiętaj, aby obserwować drogę dzieci idą do domu po szkole – może powiedzieć wiele, a do wyjaśnienia pytania.

I ostatnią rzeczą, aby pamiętać, że zgodnie z jaką program szkolenia są zajęcia w szkole. Zbyt wielu rodziców uważa, że ​​lekcje są prowadzone we wszystkich szkołach tego samego programu, ale w rzeczywistości nie jest to absolutnie prawdziwe. Obecnie istnieje kilka programów edukacji publicznej, zatwierdzone przez Ministerstwo Edukacji. Więcej szczegółów na temat każdego z nich może być uzyskana od zleceniodawcy.

Dokumenty do rejestracji

Kiedy w końcu wybrać najlepiej nadaje się do szkoły dziecka, następne działanie powinno być złożenie dokumentów do szkoły. Pamiętaj, aby skontaktować się z dyrektorem szkoły lub nauczyciela głowy, jakie dokumenty są wymagane do przyjęcia do szkoły. Po tym wszystkim, jeśli pominąć niczego, dziecko nie zostanie zapisany w wybranej szkole, dopóki nie zostaną dostarczone wszystkie dokumenty niezbędne do przyjęcia do szkoły.

Każda szkoła ma swoje własne dokumenty do szkoły wpisu, ale istnieje szereg dokumentów, które należy dołączyć do wniosku w sprawie rejestracji dziecka w średnich instytucji edukacyjnych. Poniżej znajduje się przykładowa lista:

 • Oświadczenie z jednym z rodziców lub innych przedstawicieli ustawowych w interesie dziecka, takich jak opiekunami.
 • Kserokopię aktu urodzenia.
 • Raport medyczny od stanu zdrowia dziecka. O Komisji Medycznej będzie napisane później.
 • Kserokopię paszportu rodzica lub opiekuna złożeniem wniosku o dopuszczenie dziecka do szkoły.
 • Kserokopia polityki medycznej dziecka.
 • W takim przypadku, jeśli dziecko ma nierezydenta dokumentów rejestracyjnych szkolnego wpisu także kserokopię rejestracji czasowego pobytu w mieście, które jest wybrana szkoła.
 • Dla cudzoziemców i bezpaństwowców też trzeba zrobić kserokopię dokumentu potwierdzającego ocenę prawną obywatela na terytorium Polskiej Federacji.

Należy pamiętać, że złożenie dokumentów do rejestracji do szkoły, będzie zabrać ze sobą kserokopie oryginałów dodatkowo trzeba. W tej samej sprawie, jeśli dla niektórych – każdy powód, dla którego nie można sobie wyobrazić, jakiego rodzaju – każda z powyższych dokumentów, kwestia przyjęcia dziecka zostaną ustalone indywidualnie.

Kiedy trzeba zwrócić się do szkoły?

Innym bardzo częste pytanie, które dotyczy dużej liczby rodziców kiedy złożyć dokumenty do szkoły. W tej sytuacji, jest praktycznie niemożliwe, aby odpowiedzieć na to pytanie jednoznacznie. Wiele zależy od popularności i prestiżu szkoły. Im więcej, którzy chcą uczęszczać do tej szkoły, więc zazwyczaj rozpoczyna wcześniejszy odbiór dokumentów.

Do tej pory, w celu zastosowania w pierwszym dniu przyjmowania wniosków, rodzice musieli wziąć na swoją kolej w szkole wcześnie rano, jeśli nie w nocy. Oczywiście, takie zdarzenia nie występują zbyt często, jednak rodzice muszą zadbać o to, aby dowiedzieć się, kiedy odbiór dokumentów rozpoczyna się w wybranej szkole.

Zasadniczo ten czas, od marca do sierpnia. W każdym razie wcześniej złożyć dokumenty do szkoły, która Cię interesuje, tym więcej czasu trzeba będzie do natychmiastowego przygotowania do szkoły, a nie do poszczególnych biurokracji.

Komisja medyczna

Jak już wspomniano, deska medyczny przed szkoły jest jedynie warunkiem koniecznym do umieszczenia dziecka w ogólnej uczelni. Dla każdego dziecka służby zdrowia uruchomić specjalną kartę z ustalonym próbki, które w pełni odzwierciedlają stan zdrowia dziecka, wszystkie medyczne – środki zapobiegawcze dziecka, takie jak przeprowadzenie szczepień, terapeutyczne trening fizyczny, reszta dzieci w sanatoriach i innych imprez.

Wszystkie dane i historii medycznej dziecka, które idzie na studia w pierwszej klasie, wypełnić w paszporcie dokumentacji medycznej zgodnie z numerem 112, postać standardowego wzorca. Oprócz części znamionowej w dokumentacji medycznej zawiera stronę, na której dane znajdują się na badanie dziecka przez różnych wąskich specjalistów. Te strony są wypełnione bezbłędnie przed wejściem do szkoły dziecko.

Badanie lekarskie przed szkołą obejmuje następujący eksperci badania dziecka:

 • Lekarz – laryngolog. Ten specjalista będzie ujawnić, czy dziecko ma problemy ze słuchem lub nosogardła.
 • Lekarz – okulista będzie określić stan ciał układu wzrokowego.
 • Lekarz – neurolog oceni stan układu nerwowego dziecka, pomoże określić najlepszą dozwolony poziom obciążenia dla jego systemu nerwowego.
 • Lekarz – chirurg bada dziecko na obecność patologii układu mięśniowo – szkieletowych.
 • Lekarz – pediatra dadzą ostateczny wniosek o stanem zdrowia dziecka, a dodatkowo skieruje dziecko do niezbędnych badań laboratoryjnych.

Każde dziecko przed wejściem do szkoły musi przejść pewną liczbę testów laboratoryjnych, takich jak:

 • Morfologia krwi. Zgodnie z wynikami tej analizy, lekarz może ocenić ogólny stan dziecka, obecność lub brak różnych powikłań, takich jak niedokrwistości z niedoboru żelaza lub jakiegokolwiek procesu zapalnego w organizmie.
 • Badanie ogólne moczu. Jej wyniki pozwolą ocenić pracę układu moczowo-płciowego dziecka, stanu jego nerki.
 • Badanie kału na obecność jaj tasiemca.
 • Wymazy na jaja robaków. Rozmaz odbywa się w trzech kolejnych dniach. Dlaczego lekarze nalegają na gospodarstwo i udarów mózgu, a składając analizę stolca – pozostaje tajemnicą, ale wziąć je wszystkie takie same potrzeby.
 • Wymaz gardła dziecka na patogennych flory.
 • Szczepienia. Pamiętaj, aby wcześniej, około sześć miesięcy przed planowanym komisji lekarskiej, należy skonsultować się z lekarzem – pediatrą o tym, czy wszystkie wymagane szczepienia ochronne, odpowiednie do jego wieku. Jeśli w ogóle – czy szczepienia nie wystarczy, należy uczynić je z dużym wyprzedzeniem, w celu uniknięcia różnych nieporozumień podczas badania lekarskiego.

Należy mieć na uwadze, że przejście Komisja może wziąć więcej niż jeden lub dwa dni. Dlatego nie jest konieczne, aby opóźnić jego przejście do ostatniej chwili, a potem gorączkowo biegać różnych biurach, starając się na bieżąco. Opona ta wola ciebie i dziecka, a poza tym istnieje ryzyko znacznie ciągnąć swoje nerwy.

Czasami rodzice nie wybrać do poddania się badaniom lekarskim na własną rękę, i kupić gotowy raport medyczny. Niestety, w ostatnich latach istnieje ogromna ilość haniebnych firm oferujących podobne usługi. Oczywiście propozycja kupić zaświadczenie lekarskie w przystępnej cenie i wyeliminować konieczność uruchomienia w gabinecie lekarskim. Jednak należy pamiętać, że ten raport medyczny często jest kuta, a wskutek zamiar nadal nie można uniknąć lekarzy.

A poza tym, nie należy zapominać, że często w trakcie badań lekarskich lekarze ujawniają, że dziecko ma wystarczająco dużo poważnych chorób, które wymagają natychmiastowego leczenia. Po tym wszystkim, nie chcesz przegapić początek poważnej choroby u dziecka? I nie opierają się na fakcie, że dziecko nie wykazuje żadnego lęku – Wiele wczesnych przypadków występuje całkowicie bezobjawowy.

Inną opcją preferowane przez wielu rodziców przechodzi komisję medyczną w prywatnych klinikach, które prawie nigdy nie wybucha. Oczywiście. Jeśli twoja rodzina może sobie pozwolić na płacenie za usługi prywatnym szpitalu, może być idealnym rozwiązaniem, w jaki sposób, aby zaoszczędzić czas i zmartwienia. Jednak przy wyborze kliniki mieć pewność, aby dowiedzieć się, czy mają ten medycznych licencję instytucji do prowadzenia tego rodzaju prowizji.

A wszystkie obawy związane z wyborem szkoły i rejestracji dokumentów pozostawionych. Wkrótce nadszedł czas, aby postawić na remis i motyli ogromne białe łuki. Ogromne bukiety, z powodu których wyglądają na szczęśliwe, trochę zaskoczony, małe oczy błyszczały. W dobry sposób, pierwsze równiarki! Droga do wiedzy !!!

load...