Wybór skutecznych ćwiczeń dla prasy

Wiele płci płacą dużo czasu wyczerpującym treningu na siłowni i fitness – klubów. Ich celem – idealne kobiece kształty. Często jednak z powodu takiego szkolenia jest możliwe, aby osiągnąć zupełnie inny wynik w postaci budowy mięśni brakuje elastyczności i kobiecość. Aby uniknąć takiego wykończenia, należy pamiętać, że prawidłowe szkolenie kobiecych mięśni ciała polega na połączenie pracy z własnym ciężarem i prawidłowego oddychania. Taktyka ta sprawi, że mięśnie ciała są nie tylko silne, ale również elastyczne i sprężyste.

load...

Wielu instruktorów fitness uwierzyć, że jest to realne, aby osiągnąć niesamowite rezultaty w dziedzinie prasy tylko na miesiąc, jeśli używamy najbardziej skutecznych ćwiczeń. Regularne ćwiczenia w krótkim czasie spowoduje, że brzuch płaski, spowoduje zmniejszenie całkowitej masy ciała i dokręcić całą sylwetkę. Prawidłowe oddychanie jest odpowiedzialny za tempo przemiany materii. Im szybciej wszystkie funkcje w organizmie, tym lepiej będzie kolor skóry i jej ogólnego stanu.

Z regularnych ćwiczeń, można osiągnąć wyniki, które uczynią swoich przyjaciół i znajomych do gasp z podziwem. Rzeczywiście, wiele zależy od zaangażowania i wytrwałości. Nie można iść na temat ich pragnień i nastroju – regularne ćwiczenia jest najważniejszym elementem odchudzania. Warto zauważyć, że wiele kobiet, które są z należytym uwzględnieniem korekty na rysunku, istnieje niewielkie zwiększenie masy, które jest spowodowane przez spalanie tłuszczu i mięśni wzrasta. Pamiętaj, że masa mięśniowa jest większa niż masa luźnego tłuszczu.

Jeśli połączyć regularne ćwiczenia dla prasy z nawet wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej (taniec, spacery, jazda na rolkach, pływanie) i dobrym nastroju, a następnie żądany wynik nie jest długo czekać, a idealna figura nie jest już marzeniem, rzeczywistością. Najważniejsze to nie jest na tym poprzestać.

Musisz być przygotowany na to, że praca z mięśni brzucha nie będzie łatwe, ponieważ obszar ten jest uważany za najtrudniejszy. Jest w brzuchu manipulowane największą ilość tkanki tłuszczowej, który jest bardzo trudny do podziału i spalić. Ale prasa powinna pracować z mięśni z rozwagą i bez nadmiernego fanatyzmu, jak całkowite spalanie tłuszczu grozi zakłócenie hormonów, które są odpowiedzialne za zachowanie kobiecości.

load...

Kiedy decyzja o pracy nad swoim prasie ostatecznie zdecydował, należy rozważyć, jaki rodzaj ćwiczeń do wyboru dla siebie, aby wypracować i wzmocnienie obszarów problemowych szybko i sprawnie. Na przykład, wiele kobiet spróbować przejść najprostszy sposób – akceptować „pomoc” reklamowane „cud” – trenerów, ale ostatecznie rozczarowany i całkowicie porzucić swoje niedawne wysiłki.

Aby tego uniknąć, należy pamiętać, że rozsądny, dobrze przemyślane i skuteczne diety ćwiczenia dla prasy, mające na celu rozwój i wzmocnienie mięśni, będzie najbardziej skuteczne rozwiązanie problemu. Oczywiście, dobrze jest wiedzieć, że najbardziej skuteczne ćwiczenia dla prasy – są ukierunkowane na kształcenie górną część mięśni brzucha (skręcania) oraz te, w których dolna część jest zarobiony. Dlatego podczas szkolenia powinny działać wszystkie grupy mięśni brzucha. Ważne jest również, aby nie dać pierwszeństwo tylko jedno ćwiczenie, które mogą prowadzić do przyzwyczajenia organizmu i nie ma efektu.

Jest to zestaw ćwiczeń, które pomogą przynieść mięśnie brzucha, aby przez krótki okres czasu. Nadaje się nie tylko kobiety, ale również mężczyźni. Należy regularnie i intensywnie wykonywane. Ale każdy trening nie powinien trwać dłużej niż 15 minut dziennie. Ponadto, nie jest konieczne, aby uruchomić do najbliższej siłowni lub fitness – klubu. Ćwiczenia te mogą być wykonywane w domu.

Pracujemy na prasie

 1. Zapoznaj się z pozycji wyjściowej, siedząc na brzegu kanapy i przechylić ciało z powrotem trochę ciała. Opierania dłoni na kanapie, z bronią powinny być zgięte w łokciach i nogi przed sobą wyrównać poziomo, a następnie lekko zgiąć kolana. To jest po nogach i ciągnięcie gięcia kolan do klatki piersiowej, pomagając sobie z lekkim pochyleniem ciała do przodu, ramiona powinny być wyprostowane. Realizacja tego zadania będzie powrót do pozycji wyjściowej. Powinna ona być wykonana w 2 zestawy 10-20 powtórzeń każda.
 2. Weź pozycję wyjściową. Połóż się na podłodze, z tyłu iw dół, tak aby głowa była w pobliżu kanapy. Spróbuj nacisnąć dolną część pleców do podłogi. Następnie chwycić krawężnik, znajduje się na dolnej krawędzi kanapy i unieś nogi do pozycji pionowej. Trzymaj nogi prosto i opuścić je w dół, ale tak, że pięta nie dotykać podłogi. Zakończyć powrót ćwiczeń do pozycji wyjściowej. Zrobić w 2 zestawy 10-20 powtórzeń każda.
 3. Weź pozycję wyjściową. Połóż się na podłodze, z tyłu iw dół, tak aby głowa była w pobliżu kanapy. Spróbuj nacisnąć dolną część pleców do podłogi. Następnie chwycić krawężnik, znajduje się na dolnej krawędzi kanapy i unieś nogi do pozycji pionowej. Pamiętaj, że jako dziecko jazdy na rowerze i nie robi nogi podobnych ruchów. Kompletny rewolucja z obu nóg – to jeden zakończył ćwiczenia. Zrobić w 2 zestawy 10-20 powtórzeń każda.
 4. Po wkręceniu dwa podejścia powyżej ćwiczenia, odpoczynek około 30 sekund, bez zmiany pierwotnej pozycji. Zmienić tylko położenie stóp – Foot opierać się na podłodze, ugnij kolana i po prostu oddychać równomiernie. Działalność ta jest skierowana przede wszystkim do przywrócenia oddechu.
 5. Zapoznaj się z pozycji wyjściowej, nadal leżą na plecach. Jednocześnie trzymać rąk na krawędzi krawężnika kanapy. Nogi ugięte w kolanach i podnieś z podłogi tak, aby uda były pionowe podłoga. Następnie wyciągnąć kolana zgięte jak najbliżej klatki piersiowej, tak że pośladki są podnoszone z podłogi. Po powrocie do pozycji wyjściowej, stopy nie powinny dotykać podłogi. To ćwiczenie jest wykonywane 2 zestawy 10-20 powtórzeń każda.
 6. Zapoznaj się z pozycji wyjściowej, leżąc na plecach na podłodze, osoba musi być zwrócona na kanapie, a dolna noga powinna być umieszczona na samej sofie. Pośladki powinny być jak najbliżej krawędzi kanapę i ud powinna być prostopadła do podłogi. Ręce trzeba wyciągnąć przed nim na kolana, a jego głowa podniesiona nad podłogą. Napinając mięśnie brzucha, spróbuj podciągnąć prawe ręce w wierszu powyżej kolan, a bliżej do nogi, tak że ramiona zostały przeniesione do kolan. W tym przypadku, schab powinien być wciśnięty do podłogi. Homing zakazuje zrezygnować i głową w dół. To ćwiczenie jest wykonywane 2 zestawy 10-20 powtórzeń każda.
 7. Zapoznaj się z początkowej pozycji w stanie leży na plecach na podłodze. Głowica bliżej kanapy, a jego ręce chwycić granicy swojej prowincji. Lekko zgiąć nogi w kolanach i podnieś z podłogi do pozycji pionowej, tak aby pośladki z podłogi, too. Napinając mięśnie brzucha i mięśnie pleców, unieś obie nogi w górę w płaszczyźnie pionowej, a nogi i pośladki powinny wyprostować w prostej linii z osiągnięcia maksymalnej wysokości. Wróć do pozycji wyjściowej zapobiega obniżyć swoje pośladki na podłodze, a jedynie pozwala wyginać trochę do tyłu z nogami lekko ugięte w kolanach. To ćwiczenie jest wykonywane 2 zestawy 10-20 powtórzeń każda.
 8. Po wkręceniu dwa podejścia siódmy ćwiczenia, odpoczynek około 30 sekund, bez zmiany pierwotnej pozycji. Zmienić tylko położenie rąk, położyć je nad głową i dolnej części pleców płasko na podłodze i po prostu oddychać równomiernie. To działanie ma na celu przywrócenie oddychania.
 9. Weź pozycję wyjściową, podobną do tej opisanej w siódmym wysiłku, wystarczy podnieść głowę nad podłogą. Zegnij lewą rękę w łokciu i spróbuj je poprzez skręcenie Dotyanutsya prawe kolano. Po zresetowaniu, wykonaj podobny ruch z prawego łokcia i lewe kolano. Zakończyć powrót ćwiczeń do pozycji wyjściowej. Z pomocą tych ruchów będzie pompowana przez skośnych mięśni brzucha, co przyczynia się do harmonii pasa. To ćwiczenie należy wykonywać na przemian ręce w 2 zestawy 10-20 powtórzeń każdego, że jest 5-10 razy z każdej strony.
 10. Zapoznaj się z pozycji wyjściowej, leżąc na plecach na podłodze, osoba musi być zwrócona na kanapie, a dolna noga powinna być umieszczona na samej sofie. Ręka ciągnąć w dół przed nim i położył dłoń na siebie. Postaraj się, aby maksymalny przechył do przodu z ramionami w bok kanapy po lewej stronie lewego uda. Po powrocie do pozycji wyjściowej, te same ruchy powinny być wykonywane z prawej strony prawego uda. To ćwiczenie należy wykonywać na przemian inklinacje w różnych kierunkach w 2 zestawy 10-20 powtórzeń każdego, że jest 5-10 razy w każdym kierunku.
 11. Zapoznaj się z pozycji wyjściowej, leżąc na plecach na podłodze, ale tak, że twarz odwrócił się na kanapie. Połóż prawą stopę na dolnej części pleców nóg kanapy i lewym zakręcie ręki na kolanie i przenieść ją na bok. Stopa lewej nogi powinny leżeć na prawym kolanie. Zostaw rękami wyciągniętymi na długości ciała, ale szczotki trzeba znaleźć dobre wsparcie dla ciała, na przykład, do uchwycenia krawędzi kanapy pomiędzy plecami a siedzeniem. Głowa i ramiona powinny pozostać zawieszone nad podłogą, więc stabilnej pozycji ciała w tym ćwiczeniu jest niezwykle ważne.

Reasumując prawego kolana jak najbliżej klatki piersiowej, spychając z lewej stopy i lekko unosząc pośladki. Potem wróci do swojej pierwotnej pozycji, ale nie dotykaj dolną nogę z powrotem na kanapie. Te same ruchy powinny być wykonywane również na drugiej stronie. To ćwiczenie należy wykonywać na przemian nogi w 2 zestawy 10-20 powtórzeń każdego, że jest 5-10 razy na każdą nogę.

Jasne i prawidłowe wykonanie tych ćwiczeń dla prasy pozwoli, drodzy kobiet, aby pozbyć się znienawidzonych fałdy tłuszczu na brzuchu. Gdy zwycięstwo nad tkanki tłuszczowej będzie w rękach was z wielką przyjemnością można przejść do wielkiego zakupy w poszukiwaniu modnych rzeczy, które pomogą w pełni podkreślić rzeźbiona postać i wywołać podziw przyjaciół i znajomych. Więc przestań się poddać, nie martw się i nie smucić ponad utraconej harmonii i podjąć swoją wolę w żelaznej pięści i rozpocząć wojnę z znienawidzony i depozytów.

load...