Wybór nieśmiertelnych sadystycznych metod szkoleniowych

Zawartość

Wielkie dzieło efektywność odchudzania nie jest określona jako większość ludzi myśli. Nie, nie liczba spadła kilogramów na miesiąc lub dwa w sali powinny być przeprowadzane w celu zmierzenia jego sukces. I nawet nie zmniejszyć rozmiar ubrania. Wszystko prozaiczna – program bardziej skuteczne, tym lepiej można zachować, co zostało osiągnięte dzięki niemu. Popularna „super” -metodiki czasem nie tylko rozpaczliwie szkodliwe dla zdrowia, ale również powodować przyrost masy ciała w przyszłości.

load...

[Powrót do spisu treści]

Bieganie z polietylenu, garnitur z wełny i inne rodzaje ubiorów

Lokalizacja: z boxing

Dlaczego to nie tedy, że sport jest ważniejszy, aby w klasie wagowej, a nie do utrzymania zdrowia. Na szczęście takie praktyki, głównie – w wielu chłopców w wieku przedszkolnym poboru i znacząco zaszkodzić sobie, że nie mają czasu, po prostu ze względu na dobrą odporność.

Interpretacja forum odchudzania: kupić folię. Owinęliśmy ją od kostek do pasa, a nawet wyższe. Ubierz ciepły kombinezon. I na jogging. Według legendy, dzięki czemu można pozbyć się 10 kg miesięcznie bez diety. Praktycy generalnie wyrzucić ze względu na dyskomfort i słabą ogólną kondycję, ale mimo to udało się zranić.

load...

Dlaczego to niebezpieczne: Odwodnienie może powodować konieczność hospitalizacji. A jeśli nie masz czasu – i konsekwencje, łącznie ze śmiercią. „Chwytaj” odwodnienie jest znacznie łatwiejsze niż myślisz. To wystarczy, aby być męczeni pięć kilometrów w pełnym umundurowaniu w upalny dzień, nie pić przed treningiem i po nim, a ty już tam są. Ponadto układ krążenia większość zwykłych ludzi, a nie obsesję sportowe vynoslivostnyh naprawdę nie skłonny do „podgrzany” run, a serce może się przeciążony. Układ nerwowy jest również uszczuplone przez stosowanie takich technik i przetrenowania wśród swoich fanów – dość częstym schorzeniem

Co można wymienić: Program ludzka uruchomić. Zamiast toczyć i kostium kupić monitor pracy serca, a także śledzić efektywność jego pracy. W dni wykonywać ćwiczenia siłowe. Pamiętaj, że pocenie się nie wpływa na sprawność spalania tłuszczu.

[Powrót do spisu treści]

100 powtórzeń

Lokalizacja: z PFD lekkoatleta

Dlaczego jest tam: zwiększa wytrzymałość mięśni, pozwala na lepsze zwiększa obciążenie pracą mleczanu próg.

Interpretacja forum odchudzania: Take najprostsze ćwiczenia, takie jak przysiady bez ciężarów. I robimy to 100 razy, najlepiej bez reszty. Działanie to powoduje uczucie pieczenia w mięśniach, który jest postrzegany jako najbardziej początkujący spalanie tłuszczu manifestacji w świecie. W rzeczywistości, pieczenie związane raczej z mikrourazów włókien i obciążeń udarowych, a nie do zmniejszenia tkanki tłuszczowej.

Dlaczego to niebezpieczne: widzieliście w naturze człowieka, który może wykonać 100 powtórzeń przysiady doskonałych szybkie, głębokie, z prawidłowym formułowaniu stóp z idealnie prosto? Może spotkał tego człowieka gdzieś w krossfiterov konkursy, aw każdym filmie fitness i miał przed treningiem normalne sportowej. Home zastraszanie w mnogopovtorke nie rozwiązuje problemu wzmocnienie mięśni, ponieważ nie są one obciążenie mocy. Dla obciążenia tlenowej można odebrać przynajmniej sadystyczną wersję. Wykonywanie dobrze na wielu ćwiczeniach powtórzeń bez wagi w szybkim tempie, to ryzykują zdrowiem swoich stawów i jest stale i dość poważnie.

Co może zastąpić: normalny program treningu siłowego z ciężarami. Oni przynajmniej doprowadzić napięcie mięśni bez uszkodzenia i przeciążenia stawów, a zostawiają cię trochę energii, aby żyć, a nie do wykonywania 100 powtórzeń każdego dnia.

[Powrót do spisu treści]

Homebrew Podział

Lokalizacja: na tyle dziwnie, a nie od kulturystyki i

Czasopism kobiecych. Dlaczego jest tam: podnieść gazetę sprzedaży. Patrzę w lustro Cię w kostiumie kąpielowym, a widać, oczywiście tłuszczu w określonym miejscu. Logiczne jest również trenować całe ciało, ale nie lubi?

Interpretacja forum odchudzania: Pobieranie żadnych skomplikowanych ruchów izolacji na ramionach, udach, brzuchu, cokolwiek. W większości przypadków, zalecenie jest przekazywane na głuche uszy videotrenera uzupełniać wszystkie te ćwiczenia gospodarka na „inne” części ciała. A wynik jest zwykle dalej.

Dlaczego to niebezpieczne: To „szkolenie” zmienia ludzkie postawy i zakłóca jego naturalnej pozycji. Zwiększa to nie tylko piękno, ale także powoduje przeciążenie niektórych mięśni i stawów. Wyjątkowa naciśnij pompowania daje naruszenie postawy w postaci zaokrąglone plecy, „skręcony” barków do przodu i strasznie silny żołądek. Wyjątkowa praca na zewnętrznej powierzchni uda trochę „rozpakowuje” nogi na bok, a człowiek zaczyna palcami walking. Uwielbiam być zastrzeżone wyłącznie dla pośladków może doprowadzić do tego lordozy. Masa opcji, a nie są one bardzo atrakcyjne.

Co można wymienić: pociąg zgodnie z ogólnymi wytycznymi. Pamiętaj, że „dobivku” nogi lub kapłani nie muszą zmniejszyć głośność w dół i było to właśnie kapłani. Jeśli jesteś początkujący, spalanie tłuszczu zachodzi równomiernie, i staje się widoczna, głównie tam, gdzie warstwa tłuszczu jest naturalnie najbardziej subtelne. Wybierz zrównoważony plan ćwiczeń i pracy przez wszystkich mięśni ciała, tak aby nie zrujnować swoją postawę.

[Powrót do spisu treści]

Homebrew masażu ciężki przedmiot

Lokalizacja: z czyjegoś osobistego doświadczenia odchudzania z masażem i ogromną chęć zarabiania pieniędzy poprzez sprzedaż „urządzeń” masaż

Interpretacja forum odchudzania: obręcze masaż pomaga połączyć ćwiczenia i masaże. Redukują one talię legendy, wzmocnienie prasę i ogólnie sprawi, że nowe osoby. Ale nie tak szybko, jak myślisz, a nie w ogóle w tym kierunku.

Dlaczego to niebezpieczne: całkiem zgrabna dziewczyna z odrobiną tłuszczu i osłabieniem mięśni zagrożonych dostać siniaki, a nawet mikrourazy. A reszta to … nie daję nic oprócz godziny bólu i niemal bez widocznych zaostrzenie mięśni. Mimo to, łącząc korzystanie z masażu w ten sposób – to zły pomysł. Nie dostaniesz pełny trening, jak skręcie „jest” po prostu bardzo szybko zranić lub masaż. Cóż, nie sądzę, to są również użyteczne dla pokonując pewną część ciała ciężkimi przedmiotami?

Co można wymienić: jak hula-hoop? Tak, proszę, na zdrowie – tak długo, jak to było na tyle lekkie, wygodne i nie traumatyczne. Spójrz videotrenirovki obręcz, tak aby nie stać tam i naprawdę cardio i do przodu.

Na ogół środki folk są czasami lepiej nie używać.

load...