Wybór nieśmiertelnych mitów na temat odżywiania

Zawartość

Uwielbiam jeść węglowodany złożone w godzinach wieczornych. Tęsknię za „obowiązkowy obiad”, a ja nienawidzę jogurt we wszystkich formach. To sprawia, że ​​jestem złym człowiekiem? Oczywiście, nie. Każdy z nas ma własną kolekcję, że podobnie, zabawy i fajne, ale … nie pójdzie, jak sądzę. Zapisz zdobytą smukłości pomaga nie śledzić wszystkie mity i legendy ZOZha, a znalezienie równowagi pomiędzy osobistych nawyków, a także monitorowanie żywienia. Ogólnie rzecz biorąc, niektóre mity na kogoś – prawdziwy prawdy, ale dla kogoś – prawdziwa przeszkoda w budowaniu w najmniejszym stopniu nadaje się do diety utrata masy ciała.

load...

[Powrót do spisu treści]

Aby być spójne, aby nie jeść po 6

Pozornie, to wystarczy, aby odmówić obiad, a będziesz szczupła bez wysiłku. Metoda ekstremum jest … naprawdę tylko jedzenia, coś do obiecanego czasu X oraz kompletne odmowa jedzenia jak tylko strajków zegara.

Wydawałoby się, że pomógł milionom zwolenników Mirimanova Katarzyna, co do dyskusji, a po co pisać, że jest to mit? To proste – można schudnąć, czy nie, zależy od łącznej liczby spalonych kalorii oraz w większym stopniu niż w sprawie zgodności z wymaganiami „godzina X i Y”.

Wspomniany układ schudnąć ze względu na fakt, że „jeść” więcej kalorii niż potrzebujesz, aby schudnąć wielu zaleca jedzenie jest trudne. I pomóc wszystkim zamieszania z sześcioma może tych, którzy są przyzwyczajeni do przejadania się po kolacji ze wszystkimi rodzajami krakersy i popcorn, a potem jeść śniadania.

load...

[Powrót do spisu treści]

W mleku winy / soi / kukurydzy lub coś innego

Mit obsługiwane tzw sprzedawców zdrowa żywność, która specjalizuje się kashek, krakersy, pieczywo i do utraty wagi i różne diety „bezlyutenovo-bezmleczny planu.” Rzeczywiście, jeśli jesteś uczulony na mleko i gluten, produkty te są szkodliwe. Ale jeśli są zdrowe, ich wykluczenie powinno wpływać na utratę wagi?

Jeśli po prostu nagle wyrzucić mleko pić kawę rano i wieczorem herbata w diecie, kaloryczność jego upadku. Jeśli dasz się na omlet sera węzłów stabilizacji – spadnie jeszcze bardziej. Ale nie zabraknie posiłek, jeśli, na przykład, przed jedzeniem twaróg? Jesz to coś innego! Nie biorąc pod uwagę delikatną równowagę moc materii może jeść wszystko dostępne, takie jak puszki konserw z tuńczyka. A przede wszystkim to samo, nie mniej pożywne niż opakowanie twarożku. Ale co, jeśli rzeczywiście nie lubią ser omlet na posypku i mleka w kawie, a wykluczyć nic specjalnego? Zmiany kalorii, utrata masy ciała, jeśli nie pojawią się szorstka.

Podobnie, z głośnym kleiku. To jest poważna, ja wielokrotnie musiał dosłownie wymówek za danie wieczorem soczewicy z warzywami. Dla stażystów ludzie w ogóle powinny jeść białko potrząsać twaróg / piersi / picia w nocy. Jak jest napisane w każdej pablike! W rzeczywistości, w całej historii węglowodanów, jeśli obrazowo wyraził, ważne jest, aby nie jeść te kalorie, które trzeba uzyskać białka z węglowodanami i tłuszczami, to wszystko. A kiedy jeść węglowodany, ma szczególne znaczenie dla deficytu. Jestem dobrze w godzinach wieczornych. Ktoś – rano, wiele wariantów.

[Powrót do spisu treści]

Węglowodany nie potrzebuję twojej

Ciała

Tak, niesławny kasza i pieczony ziemniak – główne dietetyczne złe ostatnich latach. Z powodzi węglowodanów, każą nam tłuszczu, iw ogóle nie są naszymi przyjaciółmi.

W rzeczywistości nie ma żadnych naukowych dowodów, że umiarkowane kaloryczności diety ze zrównoważoną ilość węglowodanów może sprawić, że ktoś tłuszczu. Wykluczenie węglowodanów zwykle pomaga zmniejszyć zawartość kalorii w posiłku, po prostu bardzo niegrzeczna, ale dwa razy. Tak, można usunąć, powiedzmy, gryka, i umieścić na talerzu, takie jak ogórek. Żywność stała się mniej wysokokaloryczne, ale … może poczujesz energię dipów. Jeżeli lewa połowa porcji owsianki i pół porcji ogórka do regularnego białko-nie.

Keto-teoria jest, jak dotąd, teoria dla zwykłych ludzi, a nie nadaje się dla sportowców. Podobnie jak, przepraszam, będziesz wyświetlać kilometrów, gdy poziom cukru we krwi byłoby zbyt niska? Będziesz indeksować je na moralny i wolicjonalne. Ale to pretekst, a nie sport, a ciągła edukacja woli.

[Powrót do spisu treści]

Strajk głodowy w soku jest zdrowa

W dorosłym życiu, byłem głodny tylko raz. 5 dni. W celu sprawdzenia teorii zwiększać stres siły i wytrzymałości. Moja teoria ciało nie zostało potwierdzone i nie mityczne podjazdy energii podczas strajku głodowego, nie czułem. Z drugiej strony, było uczucie kiepski medium, poziom cukru we krwi i ciśnienie – Bardzo niska. Mniej niż ja też z jakiegoś powodu nie. Tak, i legendarny oświeceni i filozoficzne podejście do trudów życia zyskał. Ale bicepsy zdmuchnięte przez 1, 5 cm. Tak, nie jestem głodny i pić koktajle do 800 kcal dziennie.

Picie notorycznie zielone soki i koktajle – to świetnie, ale jeśli nie zapomnij również jeść i sok osobiście nie powodują niesmak. Pod wszystkimi innymi względami jest dość bezcelowe ekstremalne. Wszystkie takie same, to strasznie głodny. Szczególnie przerażające, jeśli jesteś aktywny fizycznie. Kolejnych wahania wagi zależy wyłącznie od twojej osobistej woli.

[Powrót do spisu treści]

Tłuszcz czyni nas tłuszczu

Jak wiele razy powiedział światu, że żywność o niskiej zawartości tłuszczu, a obrzydliwością dla smaku. Oraz do podawania ich trochę mniej ohydne, przebiegłość sprzedawców tu i tam, wlać cukru i dodać kilka substancji bezużyteczne. Więc kupić już śmietanę lub jogurt grecki zamiast chudego jogurtu i zatrzymać wylewanie litrów to naprawdę pobyt w „niedoboru” kalorii.

W rzeczywistości, „tłuszcz” nie ma tłuszczu w sobie, ale zwyczaj, żeby go wylać tam gdzie to możliwe i niemożliwe. Średnio minimalna wymagana tkanki tłuszczowej – 0, 5 do 1 g na 1 kg tego ciężaru. Ponadto, masa jest bliżej normalny, tym większa powinna być tłuszczu w diecie. Szczególnie polecany eliminację tłuszczu dla osób, które chcą zajść w ciążę w najbliższej przyszłości. Jest udowodnione, że wykluczenie tłuszczów narusza funkcje rozrodcze kobiet.

Ogólnie rzecz biorąc, pełen mitów i legend, aby nie tracić czasu, to lepiej wydać 1000 rubli żyć z dietetykiem, który jest wyraźnie pracuje w klinice w swoim mieście, a nie wydać taką samą kwotę na kolorowych magazynów.

load...