Wybór biżuterii

Właściwy wybór biżuterii pomaga uzupełnić ekspresyjnych kresek wybranego obrazu. Nie koniecznie wiedzieć produkcję łańcuchów srebrnych lub miejsce produkcji topaz. Trzeba pamiętać o kilku podstawowych zasad doboru biżuterii, z którymi można ozdobić nie tylko swój wygląd, podkreślający zalety, ale również do skorygowania niektórych mankamentów figury konstrukcji.

load...

Ważnym czynnikiem przy wyborze biżuterii jest połączeniem koloru swojego wyglądu i wizerunku. Dla poprawnego wyboru, trzeba znać swój wygląd tsvetotip. Istnieją cztery tsvetotipa. Każdy tsvetotip zawiera pewne odcienie skóry, włosów i kolor oczu.

Tsvetotip „Wiosna” i „Jesień” jest oparty na ciepłych kolorach. Dla „wiosny” to najlepsze pozycje złota biżuteria ze złotym połyskiem. Należy unikać biżuterię wykonaną z miedzi. „Jesień” może uzupełniać wizerunek złota biżuteria w różnych odcieniach miedzi, mosiądzu, wyrobów z elementami drewna i skorupy żółwia. Kamienie używane do wprowadzania do metalu, w zgodzie z wiosną i jesienią tsvetotip powinien być ciepły odcienie. Na przykład: żółty diament, szmaragd, Sard pereł śmietany.

Zimno tsvetotip – jest „zima” i „lato”. Właściciele tych tsvetotip mogą być zainteresowani w produkcji łańcuchów srebrnych, ponieważ srebro jest na liście odpowiednich metali. „Winter” odpowiednie dekoracje z białego metalu, takiego jak srebro, platyna, złoto białe, jak również produkty wykonane z białej kości słoniowej białego korala. Tsvetotip „lato” mogą być wykorzystane w tworzeniu jego obrazu srebra i platyny biżuteria, wyroby z różowego złota, kości słoniowej i koralowych odcieniach różu. W przypadku metali, odpowiednie zimą i latem tsvetotip, bardziej odpowiednie kamienie zimnej gamie. Na przykład: białe i różowe diamenty, niebieski topaz, perłowy biały, szafirowy odcień niebieski lub różowy.

Po zdefiniowaniu dekorowanie kolory, nie zapomnij o osobliwości struktury rysunku. Wybierając kolczyki, trzeba wziąć pod uwagę kształt twarzy. Z pomocą odpowiednio dobranym kształcie i wielkości kolczyków można skorygować zbyt szeroki lub odwrotnie wąski kształt twarzy. Właściciele dużych, szerokich owalnych twarzach powinny unikać noszenia duże kolczyki. W tym przypadku, nadające estetyczny kolczyki, wisiorki, płaskie, podłużne. Wąska twarz, uzupełniać i odciągnąć od wydłużonego owalu – duże, wypukłe, okrągłe kolczyki.

load...

Wybór dekoracji na szyi trzeba zacząć od budowy ciała i wieku kobiety. Wysoka cienka szyja opłacalne Beautify przylegające naszyjnik, jak kołnierz. Odwrócić uwagę od szerokiej szyi może z długim złotym łańcuchu z medalionem. Dojrzałe Kobiety odpowiadał koraliki wydłużone i łańcuchy, odwrócenia uwagi od zwiotczałej skóry. Łańcuchy mogą być zmieniane, ponieważ tkanie Produkcja łańcuchów srebrnych rozpowszechnionych.

Ręce mogą być ozdobione złotymi pierścieniami. Ale tu trzeba także znać swoje niuanse. Czułość i siła z życia młodej dziewczyny doskonale podkreślają szczupłe i wykończenia pierścienie, ewentualnie z niewielkimi akcentami kamieni szlachetnych. Duży, szeroki pierścień ozdobiony masywnych kamieni, dziewczynka w wieku przetargu, będzie wyglądać wyzywająco. Pierścienie te są bardziej odpowiednie dla kobiet w wieku dojrzałym.

Kobiety z długimi i cienkimi palcami, można użyć kółka w różnych wzorach. Innymi słowy, wszystko co pasuje próbował dalej. Może być tak szerokie i wąskie pierścienie z lub bez kosztownych wkładki o różnych kształtach. Jedynym wyjątkiem może być bardzo cienka pierścień, który sam tylko domyślać się jego kochanką.

Właściciele krótkimi palcami powinien wybrać pierścień z pionowej konstrukcji, które optycznie wyciągnąć palec. Lepiej nie wybierać szerokich pierścieni.

Jeżeli szczotka jest szeroki i duży lepiej wybrać z pierścieniami z szerokim obrzeżem.

W celu wykorzystania elegancji cienkim pierścieniem obrzeża i małą szlachetnych wydłużonej wkładki. Wybierz elegancką nadgarstek bransoletki pomocy. Im bardziej masywna bransoletka, gęstsze powinna otaczać rękę. Jedna bransoletka zazwyczaj noszone na prawej ręce. Bransoletki w parze może być noszony na różne ręce.

Z biegiem czasu, zasady kombinacji metali szlachetnych, takich jak srebro i złoto uproszczone. Kiedy tworzysz swój własny, niepowtarzalny sposób można bezpiecznie eksperymentować z połączeniem kamienia, metalu, design w biżuterii. Jedynym tabu ujmowane w złym smaku, połączenie biżuterii i biżuterii.

load...