Wybór biżuterii ślubnej

Każda panna młoda przygotowuje się do ślubu bardzo ostrożnie, zwracając szczególną uwagę na ich wygląd. Gdy wybrane są szyte sukienka, buty i akcesoria, zakupione bukiet i czeka na skrzydłach, jest mały, ale bardzo ważny szczegół idealnego wizerunku panny młodej – biżuterię. To może być lub biżuteria wyroby z naturalnych kamieni i metali szlachetnych, w każdym przypadku, muszą być specjalne dekoracje, które podkreślają urodę panny młodej.

load...

Aby wybrać kolczyki, trzeba wziąć pod uwagę długość i kolor włosów i fryzurę, strój koloru i innych dekoracji (wstążki, koronki, welony, rękawiczki, itp), a nawet kolor skóry panny młodej. Uniwersalny klasycznym wyborem jest ozdoba okrągłych pereł. Może to być proste kolczyki lub lekko wydłużone „drop” sznur koralików perłowych wokół szyi. Szczególnie wzruszające perłowe odcienie blade odcienie skóry z innymi, można wypróbować w sklepie jubilerskim lub supermarkecie.

Piękne obrączki są główną częścią uzupełnienie wizerunku panny młodej i pana młodego. Ich wybór jest bardzo duży i zróżnicowany, z własną ideą tej dekoracji można nawet odnieść się do złotnika, który pozwoli ekskluzywną biżuterię na zamówienie.

Jeśli chcesz zainwestować dodatkowe romantyczny wydźwięk w procesie zaangażowania, zatrzymać swój wybór na pierścień claddagh. Z ich powstawania i rozprzestrzeniania podłączonego pięknej legendy o irlandzkim jubilera Richard Joyce, który został schwytany przez piratów i sprzedany w niewolę. Tęsknota o rozstaniu z narzeczoną, stworzył pierścień w postaci dwóch rąk gospodarstwa serca, zwieńczony koroną. Z biegiem czasu, a kształt i znaczenie noszenia pierścienia ewoluowała nieco, ale legenda jest nadal żywa.

Ceny obrączki i typy, które są bardzo zróżnicowane, często dostępne w sprzedaży w sklepach internetowych, dlatego konieczne jest, aby doprowadzić je do jego uwagę.

Dodatkowe ozdoby mogą służyć jako broszki, naszyjniki, wisiorki, naszyjniki, bransoletki, a nawet tiary ślubne.

Jeśli jest broszka na strój pożądane jest, aby wyeliminować dodatkowe biżuterii „wystrój”, minimalizm tylko podkreślają elegancję i smak młodej. Łańcuchy z masywnymi wisiorki wyglądają dobrze w kontekście głębokiego dekoltu, ale stracił nad wysokim gorset. W takich przypadkach należy wybrać krótki naszyjnik, Slinky szyję lub zarządzasz jedwabną wstążkę, tak opakowane lub wiązanej w dziobie.

load...

load...