Wybierz ubrania dla chłodnej pogody

Porady stylistów mody pomoże Ci wybrać rzeczywiste rzeczy, nie tylko na jesień wywiązała, ale zbliża się zima.

  • Maxi spódnica

Wybierając coś dla zimnej pogody, należy zwrócić uwagę na spódnicę maxi, która jest teraz u szczytu popularności. Na jesieni, a zwłaszcza zimą jest bardzo praktyczny. Dla zimnych porach roku, projektanci oferują ścisłą sylwetkę i ciszej w modelu kolorów. Spódnice maxi go dobrze z bardzo modnych w tym sezonie botki z wysokich obcasach i koronki.

load...
  • Futro kamizelka

W zimnych porach roku bez tego ciepłe, modne, stylowe i wreszcie super pilnych rzeczy nie można zrobić. Szczególnie w tym sezonie projektanci są dla Ciebie w pełni grać do wyobraźni są zupełnie różne w tekstury, długości i cięcie modelu. Wybierz do gustu i budżetu.

  • Luźny sweter

Aktualizacja jesień szafie, należy zwrócić uwagę na jednym konkretnym trend w modzie w tym sezonie – luźny sweter. Teraz bardzo popularny model z norweskim wzorem. Ponadto, jesień-zima 2017/2017, właściwy wystarczająco długi do połowy uda, duży sweter z dzianiny.

  • Kurtka Park

Jest lekka i łatwa sprawa wynikła z niebytu (zszedł z gór) na wybiegach mody należne jej miejsce. Aby uzyskać „miejski szyk”, projektanci powinni nosić do dżinsów i butów.

  • Sukienka z zasłonami

Ta oryginalna i piękna letnia sukienka ma realną alternatywą. Sukienka z drapowanym kobiety zawsze wygląda sexy, a mężczyźni z kołysząc draperie ekstatyczny. Dlatego jest idealny na randkę, zwłaszcza jeśli będziesz w pomieszczeniach.

load...

load...