Wybierz torbę na rysunku: jest to właściwe podejście?

Torba – niezbędny atrybut kobiecego wizerunku. Że jest to uderzający dodatek do swojej oryginalnej, wymownie świadczy o smaku i stylu jego właściciela. Według jego kształt i kolor, można nawet dowiedzieć się o naturze kobiet. Taka jest niejednoznaczna akcesoria! Pozostaje tylko dowiedzieć się, jakie są kryteria wyboru muszą być przestrzegane, aby kupić torbę swoich marzeń.

load...

Na co zwrócić uwagę?

Aby rozpocząć, należy wyraźnie zaznaczyć cel zakupu. Czynnik ten będzie określić rozmiar i kształt. Jeśli potrzebujesz worek na każdy dzień, pamiętać – powinna być pojemna. Telefon, szminka, szczotka do włosów, portfel i inne drobiazgi dla kobiet powinny być umieszczone w nim łatwo. Jednak w skrajnym upadku nie jest tego warta. Co najważniejsze – jego geometria nie czyni dysharmonię w samym obrazie.

Cechy kształtach mogą być wykorzystane jako wskazówka przy wyborze. Tak więc, jeśli kobieta jest cienki i wysoki, że pasuje do modelu prostokątnym kształcie, ale zawsze z zaokrąglonymi narożnikami. Oznacza to, że jest to konieczne w celu uniknięcia wszelkich akcesoriów z optymalną geometrią. Bezkompromisowa decyzja – Bag.

Jeśli kobieta z małym wzrostem, torba wielkogabarytowe będą wyglądać obok niego, delikatnie mówiąc, nie bardzo. Długi uchwyt, a jednocześnie nie do przyjęcia. Ale z krzywego kształtu lepiej wybrać średniej wielkości torebki z ciekawą fakturą i jasnym nadrukiem.

Paleta kolorów jest równie ważny. Uwaga jasne kolory będą wyróżniać się od obrazu jako całości, a pastelowe – aby je wygładzić.

Oczywiście, geometria i kolor odgrywają ważną rolę w tworzeniu wizerunku, podkreślają, ustawić styl tonu, więc z nich nie może być ignorowane.

Wygoda i w żadnym wypadku nie może być ignorowane. Zbyt ciężkie, masywne modele z którym będziesz czuć się nieswojo, nie powinien być pierwszym wyborem, mimo swej wizualnej atrakcyjności. Ona nie daje pewności i elegancji, więc nawet nie warte uwagi.

load...

Jakość – wskaźnik, że nie należy zapominać. Wystające wątki, nieodebrane szwów rozbieżne szwów, brudny rodzaju może służyć jako powód do nie kupowania. Okładzina nie musi być mniej wytrzymałe, nylonu lub poliamid.

Trzeba zaznaczyć, oparty na zasadach harmonii. Wiele z nich jest zdania, że ​​tkanina, winyl, skórzane torby powinny być odpowiednio dobrany do butów. Dziś, to zwykle nie jest tak konserwatywny. Udana duet może dokonać tego akcesorium i szal, i koralików i kapelusz. Ważne jest tylko jedno – aby ustawić w twarz.

Elementy takie jak fantazyjne piór, dżetów, druki tematycznych – zjawiskiem sezonowym, takie rzeczy nie mogą być noszone przez cały rok. Lepiej zwrócić uwagę na klasycznym modelu. Classic jest zawsze w modzie.

Ale również podnieść torbę tylko dlatego, że jest w modzie, nie jest prawdą. Wybierz model, który najbardziej Ci odpowiada. Jest to opcja najpewniejszy!

load...