Wybierz porządny i piękny prezent ślubny dziewczynę

Zawartość:

Twój najlepszy przyjaciel się żeni, i, oczywiście, jesteś zaproszony na wesele? Jest to bardzo szczęśliwy, miły, wesoły i jednocześnie dość odpowiedzialne działanie. A gdy jest już prawie gotowy do nadchodzących obchodów było pre-wedding troskach, goście są zaproszeni i kostiumy zaprojektowane i nabyte, jest tylko jedno najważniejsze pytanie: co możemy dać najlepszego przyjaciela w tym ważnym dniu dla niej?

load...

Po tym wszystkim, byli ze sobą tak długo, zaufanie do siebie wszystkie ich sekrety, więc prawdopodobnie chcesz dar niezapomnianym i przyjemny dla panny młodej. W tym przypadku, pozbyć się standardowych usług herbata, żelaza, wazon lub młynek do kawy Nie możesz.

Wybierając najlepszy prezent

Ślub – bardzo odpowiedzialny i ważny dzień w życiu każdego z nas, ten festiwal jest inny od całej reszty jego czułości, powagi, romansu. Normalnie, jako prezent na ślub wybrać coś praktyczny: odkurzacze, kuchenki mikrofalowe, czajniki, pościel, żelazko lub kopert z pieniędzmi.

Ale takie rzeczy są przedstawiane prawie wszystkich zaproszonych gości, a są nawet niektóre żenujące sytuacje, gdy ten sam dar jest przedstawione na różnych ludzi, więc najlepiej, aby myśleć o czymś bardziej oryginalnym. Jeśli dziewczyna jest w okresie pre-weselnych lub wieczornych spotkań handlowych ona nie do zrozumienia, że ​​chciałaby dostać od ciebie, musisz ciężko pracować, aby zorganizować miły i przyzwoity niespodziankę.

load...

Zorganizować wieczór panieński

Musimy zorganizować to wydarzenie tylko w przypadku, gdy narzeczona sama nie przejmuj się tym. Wtedy zabawa wieczór panieński może być wspaniałym prezentem na ślub, ale wszystkie preparaty muszą brać (oczywiście, nie bez aktywnej pomocy innych znajomych). Nawiasem mówiąc, w dawnych czasach na wieczór panieński został złożony do łez i smutny, ponieważ dziewczyna zawsze pożegnał się z wolnością.

Ale czasy się zmieniają, a dziś jest to jeden z najlepszych powodów do zabawy z serca. Można zorganizować spotkania w kawiarni, w naturze lub w domu na wsi, ale nie zapominaj, ostatni dzień, aby zachować to w tajemnicy z jej najlepszą przyjaciółką.

Tego wieczoru w żadnym wypadku nie powinna być nudna, jeśli twoja wyobraźnia i możliwości finansowe pozwalają, możliwe jest, aby zorganizować obecny show, wymyślić zabawnych konkursach i rozrywki. Główną zasadą tego święta – jest to niemożliwe, aby zaprosić ludzi (z wyjątkiem usuwania). Niech to będzie tylko najbliżsi przyjaciele dziewczyna panny młodej, który autentycznie szczęśliwy nadchodzący ślub i chcą ją tylko dobro i szczęście.

Praktyczny prezent

Jeśli nagle twoja dziewczyna jest dziewczyną praktyczne i powściągliwa emocje, nie będziemy wyklucza takiego prezentu, tym bardziej, że nie mówimy o tym samym zestawie i czajniki. Niezapomniany, użyteczny i praktyczny prezent na ślub może być złoty zegarek, oryginalne dekoracje, certyfikat biżuterii lub innego sklepu. Nawiasem mówiąc, ostatni dar jest szczególnie popytu i popularny wśród dzisiejszej młodzieży: płacisz pewną kwotę można sobie pozwolić, a wybór towarów lub usług dać swojej dziewczynie.

Znając szczególne preferencje młodej, można zakupić certyfikat w sklepie kosmetyki, bielizna, odzież, perfumy, biżuteria, meble i tak dalej. A jeśli zdolność finansowa na to pozwala, daje świadectwo nowożeńcy zarówno dla leczenia uzdrowiskowego lub masażu. Nawiasem mówiąc, można także zaproponować swoją dziewczyną z okucia wspólnych zakupów i płacić najbardziej seksowny i piękny komplet bielizny na noc poślubną, która z pewnością zachwyci i jak jej narzeczonym.

Niezapomniany prezent własnymi rękami

Jeśli jesteś właścicielem żadnego talentu ręcznie, a potem, być może, jesteś w stanie wymyślić oryginalny i niezapomniany prezent na ślub, wykonane ręcznie, które można umieścić kawałek jego duszy i ciepło jego serca. Jedyne zastrzeżenie: należy upewnić się, że jego dziewczyna doceni (w razie wątpliwości, grać bezpiecznie).

Na przykład, można zbudować ozdobne drzewo kwiatowym, haftowane paneli wykonywać portrety młodej pary, lub pomalować je na płótnie i umieszczone w pięknej złoconej ramie. Wszystko będzie zależało od twoich umiejętności, możliwości i wyobraźni, ale nie zapomnij jak ten przyjaciel, ten prezent musi być wykonane starannie, starannie, estetycznie, a nie w pośpiechu i niedbale.

Miłym zaskoczeniem dla dwojga

Jeśli wybierasz się na wesele, aby zadowolić nie tylko jej bliską przyjaciółką i obie nowożeńcy, może istnieć kilka innych opcji na prezenty. Jak wspomniano powyżej, może to być zaświadczenie dla dwojga w spa lub w sklepie, ale to jeszcze nie wszystko. Każdy wie, że dzisiejszy ślub – dość kosztowne triumf, ale w tym samym czasie, młody Kupię uzyskując tego dnia jak najwięcej.

Pomoc znajomych, aby zaoszczędzić pieniądze i zrealizować marzenie: może oferować zapłacić pewną część uroczystości, która panna młoda i pan młody nie zdecydowała się wydać pieniądze, takich jak luksusowe limuzyny, chodzenie trener, koncerty orkiestry lub jasne fajerwerki. A jeśli twoje możliwości finansowe pozwalają wybrać droższy prezent, zabawiać nowożeńcy miodowy (można współpracować z innymi przyjaciółmi).

Oryginalne prezenty

Nie chcąc dać ślubu banalne i praktycznych rzeczy, nie bój się improwizować. Zrób ogromny bukiet siedemdziesiąt siedem białych róż i zapłacić dostawy w określonym czasie bezpośrednio do stołu. Wierz mi, to będzie wyglądać bardzo imponujący, zwłaszcza jeśli pre-talk do mistrza ceremonii, i poprosić go, aby pokonać ciekawą niespodziankę.

Nie mniej oryginalny prezent zostaną zarezerwowane w pobliskim hotelu ślubu pakietu dla dwóch osób ze świecami, balony, szampana, płatki róż i innych romantycznych atrybutów. Będzie dobrze, jeśli masz je zamówić śniadanie w pokoju z kartą i szczere życzenia, aby szczęśliwie żyć razem.

Dobry wygląd jako dar i wielka rodzina albumu fotograficznego w stylu starej książki z grubymi stron, złoty pergaminem, pamiątkowych inskrypcji, gdzie młodzi będą mogli przechowywać historię swojej rodziny w swoich zdjęciach. Można wstawić własne pierwsze zdjęcia z dziewczyną i jej przyszły mąż byli jeszcze w stanie dziewczyny i facet.

A może, po wszystkich pieniędzy?

Często najbardziej oczekiwany prezent na ślub jest koperta z pieniędzmi, ponieważ zebrano ilość pary zawsze są w stanie dokładnie to, czego potrzebują kupić. Ale brak obecnie, że prawie zawsze wygląda tak samo typu (z wyjątkiem suma zainwestowanych rachunki). Jeśli mocno postanowił dać pieniądze do znajomego, starają się unikać frazesów.

Można to zrobić na kilka sposobów: ogłuszyć wszystkich gości i samych nowożeńcy liczbę zer (działa tylko dla zamożnych pań) lub połączyć wyobraźnię. Druga opcja jest bardziej odpowiednie i pozwoli oryginalne, niezwykłe i zabawne przedstawienie niezbyt imponującą sumę.

Aby to zrobić, każdy rachunek związać jasną wstęgę i dodać napis: „Na obiedzie w restauracji”, „żona na płaszczu”, „mąż na piwo”, „na wszelki wypadek”, i tym podobne. A jeśli po ślubie młodzi planują przenieść się do nowego mieszkania lub domu, można dać im wesele ładny puszysty kotek i wstążka starannie dołączyć kopertę z pieniędzmi (pod warunkiem, że zwierzęta miłość para).

Zazwyczaj dobre koleżanki wiedzą niemal wszystko o sobie nawzajem, i jak nikt inny nie powinien mieć świadomość, że preferencje, życzenia i marzenia o przyszłej panny młodej, więc będzie dużo łatwiej zadowolić z prezent na ślub, niż gości, którzy znacznie mniej informacji.

Bez względu na to, co zostało przedstawione jej przyjaciela w tym ważnym dniu dla niej, należy inwestować w prezencie ogrzać swoją duszę i dobre nastawienie do niego, a potem panna młoda z pewnością docenią wszystkie ciężkiej pracy, miłości i opieki! Nawiasem mówiąc, nie zapomnij kupić luksusowy bukiet jej ulubionych kwiatów i przygotować piękne i szczere gratulacyjny mowy (lub tosty) Honeymoon prozą lub wierszem.

load...