Wybierz osobistego trenera

Zawartość

Zdecydowałeś się zatrudnić osobistego trenera? Dobrze, dam ci do subtelności tego trudnego procesu. Początkujący często odnoszą się jedynie do pierwszego wagonu uderzania w klubie, a od tego zaczynają się problemy. Że nie możemy jednoznacznie wyjaśnić, co chcemy z siłowni profesjonalisty, a w konsekwencji nie dostać to, co chcemy. To właśnie przemawia do człowieka „w różnych językach.” I tak się dzieje, nie zgadzają się na pewne rzeczy i ufne relacje już nie ma. Kto będzie trenować, aby skutecznie schudnąć i poprawić kształt?

load...

[Powrót do spisu treści]

Trener-zawodnik

Co do zasady, osobistych trenerów są albo wielka miłość do fitness lub od sportu lub tańca. Co więcej, nie jest to konieczne z profesjonalnego fitness, kulturystyka, trójbój siłowy, aerobik czy podnoszenie ciężarów. Często „personalschikov” są siatkarze, rowerzystów, narciarzy i innych sportowców, a nawet … baletnicą. Jednak najczęściej, człowiek nie może całkowicie ignorować przeszłość sportową. Okazuje się, że ciężarowców klienci wykonywać skoki i wstrząsami, aby schudnąć, tych, którzy idą do byłego gymnasts dużo odcinku, i tak dalej.

Generalnie, trener-zawodnik jest idealnym rozwiązaniem dla osób, których celem nie tyle unieść mięśnie i wyniki estetyczne, ale raczej na poprawę wyników zdrowotnych i sportowych. Jeśli prowadzisz triathlon, kolarstwo, albo lubią narty, a pokój przyszedł PFD, szukać właśnie takiego specjalisty. Otóż ​​istnieje stosunki z sportowców i tych, którzy zorganizowana, silna, a nie skupiać się na zewnątrz. To nie znaczy, że notorycznie hip nie nadrobić lekcje z trenerem. Oznacza to, że specjalista z przeszłości sportowej po prostu nie zrozumieć i współczuć twoje lamenty o nadmiernej zjedzone jabłko i masy maleje dość szybko. Jeśli trzeba działać szybciej, lepiej i łatwiej podnosić robić ćwiczenia, on już powiedział, że wyniki są.

Przeciwwskazania: Nie idź do byłych sportowców i dziewczynek emocjonalnie kojarzy się wyłącznie na wyglądzie. Z takiego specjalisty, istnieje ryzyko stania się prawdziwą królową dramatu, a nie nie stracić jednego kilograma.

load...

[Powrót do spisu treści]

Trener byłych klientów

To niemal idealne personalschikov dla tych, którzy nigdy nie zaangażowane w sport, i nie ma takich planów. Jeśli twoim celem – aby poprawić wygląd więcej zrozumienia można osiągnąć go z mężczyzną „tego pierwszego.” On i przede wszystkim, że jest jeden wie, jak to jest – nienawidzić ból w mięśniach, zmusić się siedzieć na diecie, i zawsze zmniejszone napięcie z powodu niedożywienia i powściągliwości. Ale poważnie, wśród „ex” są bardzo różne postacie, a lepiej udać się do kogoś, kto od pierwszego spotkania powiedział: „Straciłem 40 kg, i będzie spadać zbyt”, ale przynajmniej zapytać dokumentacji medycznej i wcześniejszych doświadczeń.

Tu mogą być oferowane jest „naprawcze” ćwiczenia, i całkiem adekwatne do potrzeb programu początkującym. Jednak „byłego” często stają się sportowcy, a nawet wpływ kulturystyka, trójbój siłowy i innych dyscyplin władzy nie można uniknąć.

Przeciwwskazania: najprawdopodobniej będzie stale kłócić z trenerem bez sportowego regalia, jeśli dziecko poszło do sekcji i mieć przynajmniej niektóre wyniki w sporcie. Ale dyskusja na temat testowania i normalny proces szkolenia nie może być zbudowany. Trzeba zaufać z Trenera i uważają go profesjonalnym, a jego zdaniem – ostateczną prawdę, jeśli chcesz. Dopiero wtedy będziesz wykonywać polecenia i trenować z pełnym poświęceniem.

[Powrót do spisu treści]

Trener student medycyny

Przede wszystkim chciałbym wyrazić mój szacunek dla tej kategorii personalschikov. W przemyśle, zwłaszcza w prowincjach, osoby ze środowisk medycznych i zrozumienia normalnych procesów fizjologicznych ceniony na wagę złota. Szczerze mówiąc, nie jest rzadkością w zawodzie zupełnie przypadkowych ludzi, którzy nie mają wystarczająco dużo wiedzy i umiejętności, ale, ale o piękne ciało. Ale z takiego lekarza nie będzie dokładna. Te autobusy są bardzo dobrze zdaje sobie sprawę z tego, co dzieje się z kolan, stawów skokowych i biodrowych dla osoby ważącej 80 kg przy wykonywaniu lekkiego joggingu. Zazwyczaj nie gonić za zainstalowanie klienta na „odstępach na bieżni”, czy wiele nowomodna „army cardio.”

Stosunki z najlepszych lekarzy zbuduje ci, którzy nie mają złudzeń o własne zdrowie. Jeśli czujesz, że masz doskonałą sprawność fizyczną, pomimo nadwagi i snu „prawdziwego ciężkiego treningu”, trudno będzie się z lekarzem. Te trenerzy i dążyć wszystkie uderzył delikatne ćwiczenia polecić konkretne techniki, i mówić o wszystkich siłowni przeciwwskazań. I można je znaleźć wiele informacji o tym, jak jeść prawo, dlaczego są rysowane i dlaczego czekolada należy spożywać ser w dniu szkolenia. Generalnie lekarze – niemal najbardziej przyjemny towarzysz całym świecie coachingu.

Przeciwwskazania: Ale tu, podobnie jak w przypadku leków, nie możemy mówić o uniwersalnych świadczeń. Ktoś nie chce podejście lekarza, podczas gdy inni po prostu nie widzą siebie jako „przedmiotu leczenia”, a trzecie stałych irytujących ostrzeżeń. Jeśli masz wolę i charakter, który jest nazywany „sport”, to lepiej szukać trenera pierwszej części artykułu.

Ale uniwersalne wymagania dotyczące osobistego trenera były, są i pozostają wiedza, umiejętności komunikacyjne i dbałość o klienta. Twój ekspert nie powinna być książka „robak” lub zwolennikiem jakiejkolwiek konkretnej metodologii i promotorem radykalnych teorii. Z trenerami agresywne propagandyści, takie jak GPP, przyjęte w sztukach walki i pływania, a także mistrzów zwolenników niektórych diet może być trudne dla każdego. Unikać rodniki wszelkiej maści, zwłaszcza jeśli nie praktykują te same poglądy i nie bój się działać metodą prób i błędów, aby naprawdę znaleźć trenera, marzysz.

load...