Wybierz najlepsze: Schwarzkopf – numer jeden do farbowania włosów

Zawartość:

Od farbowania włosów Schwarzkopf jest dobrze znany wśród profesjonalistów, jak i konsumentów. Produkty niemieckiej firmy Schwarzkopf & Henkel od dawna działa jako produkt bardzo wysokiej jakości.

load...

Konsumenci wiedzą, że wszystko, co czyni tę firmę, która, nawiasem mówiąc, jest obecny w rynku produktów kosmetycznych do włosów od 1898 roku (!!!), spełnia najbardziej rygorystyczne normy.

Trochę historii …

Wszystko zaczęło się od małej drogerii w Berlinie, w którym, oprócz zwykłego zestawu produktów aptecznych w tym czasie, mimo oferowanej nabywcom produktów i perfum. Apteka własnością chemik Hans Schwarzkopf, który był na czele jednej z obecnie znanych firm.

W 1903 roku wynalazł szampon w proszku, które przed spożyciem trzeba było rozpuszczać w wodzie. Produkt ten stworzony furię, a w ciągu roku od tego produktu, w którym światowej sławy dzisiaj, czarna głowa ikona została portretowanej, wypełniono wszystkich aptekach i sklepach perfum.

Następnie przejdź do osiągnięcia jednego po drugim – w 1927 roku trafił do sprzedaży pierwszy ciekły szampon, a pięć lat później pierwszy szampon, który nie zawiera zasady. Po tym, przyszła kolej środków na zimno Perm, to nie było do farbowania włosów, itd. Itd. W 1960 roku firma weszła na rynek z nowym produktem. Stały się one do farbowania włosów Schwarzkopf nazywa Igora Królewski.

load...

W połowie lat 90. Ubiegłego wieku Schwarzkopf Professional wszedł do grupy Henkel.

Schwarzkopf dzisiaj

Obecnie, Schwarzkopf Professional jest niekwestionowanym liderem na rynku produktów do pielęgnacji włosów. Krem ten, maski, szampony, farby do włosów, produkty do układania i stylizacji.

W oczach Schwarzkopf konsumentów dzisiaj jest:

  • Szeroka gama produktów
  • Najnowsze trendy
  • Liderem w swoim segmencie biznesowym
  • Najwyższa jakość wszystkich produktów
  • Ogromna popularność

Kilka słów o zakres. To naprawdę jest bardzo szeroki. Szczególnie chciałbym powiedzieć o linii Schwarzkopf Bonacure – za pomocą tych produktów można całkowicie wyleczyć najbardziej problematyczne włosy.

Doskonałe właściwości konsumpcyjne różnią się unikalne narzędzia do farbowania włosów Igora (Igor), Brilliance, Schwarzkopf Schwarzkopf Blond Me. Ten ostatni jest jednym z najlepszych sposobów, aby rozjaśnić, farbowania i tonowania włosów.

Wysoko cenione przez konsumentów i profesjonalistów otrzymał linię profesjonalnych produktów do stylizacji i stylizacji, nadaje włosom jeszcze tylko odblaski – mamy na myśli, a Schwarzkopf Osis Essensity.

I, oczywiście, zasługuje na specjalną dyskusję farby do włosów Igora (Igor) od Schwarzkopf Professional. Odwróciła zwykłe zrozumienie technik barwienia włosów, pokazując prawdziwe systemowego podejścia do pielęgnacji włosów. Każdy produkt, zawarte w tej linii, z jednej strony, prowadzi swoją partię w grze, że tak powiem, az drugiej – jest absolutnie uzupełnia działanie pozostałych produktów.

Linia składa się z dużej liczby produktów. To superstoykaya farbowania włosów Schwarzkopf Igora Królewski (Królewski Igor); Oznacza na sto procent obraz szary Igora Królewskiego absoluty Anti-Age (Igor Królewski Absolyuts anti-age); farby dla wszystkich rodzajów farbowania Igora Royal Fashion + (Igor Royal Fashion); środki tonizujące Schwarzkopf IGORA jaskrawość; Pianka odcień z mocą opiekuńczy Schwarzkopf Igora Colour Gloss.

Wierz mi, mamy na liście nie jest to pełna lista – Spółka posiada wiele unikalnych narzędzi, które zawierają w swoim członkostwem najbardziej aktywnych składników, które zapewniają dobry stan zdrowia i wygląd włosów – Witamina B7 (biotyna), krzemionkę i innych.


Nie ma ograniczeń co do perfekcji

Slogan firmy – nie stoi w miejscu. Działać na rzecz poprawy istniejących produktów i tworzenie nowych nigdy się nie zatrzymuje. Kolor włosów Schwarzkopf, z którym firma oferuje konsumentom dzisiaj, przenika w głąb włosa, moczenie go wewnątrz i na zewnątrz. Ta nowa formuła pomaga utrzymać bogaty kolor włosów przez długi czas.

Innym ważnym osiągnięciem firmy – doskonały tusz do siwych włosów, które pomaga osiągnąć naturalny kolor bez kłopotów, szybkie i łatwe, a co najważniejsze, bez szkody dla włosów. Po farbie do najnowszej generacji włosy nie zawierają amoniaku.

Jest to bardzo szkodliwy związek chemiczny, którego skutki uprzednio poddane każdej kobiety, która chce zmienić kolor włosów. Ci, którzy są starsi, może zapamiętać gryzący zapach, który stał w zakładzie fryzjerskim przy malowaniu. Włosy w krótkim okresie nadużywania stracił połysk i miękkość, zamienia się w tym wątku, a co bardziej bolesne, po prostu rozpadło. Dziś stał się cud: farby, łącznie z Schwarzkopf Igora, nie tylko kolor włosów w żywych kolorach, ale jednocześnie opiekę nad nimi.

Muszę powiedzieć, że farba bez amoniaku był już istnieje, ale wszystkie jego warianty wciąż nie jest doskonały, nie spełnił swoją główną rolę – nie daje trwały kolor, pełniący rolę większość tonerów. Ale ten stworzył szereg niedogodności. Po pierwsze często musiał powtórzyć procedurę, ale nie jest to najlepszy sposób wpływa na włosy i po drugie, te kolory nie są odpowiednie dla siwych włosów, ponieważ nie mogli dać nawet dźwięk, który byłby taki sam na całej długości włosów.

Aby rozwiązać ten problem, naukowcy starali, aby prowadzić badania w laboratoriach dużych firm. Ale specjaliści IT Schwarzkopf stanął na wysokości zadania. Oni stworzyli nową generację farb krem, który ma łagodny wpływ na włosy, bogatej palecie i daje trwałe rezultaty. Krem, oprócz wymienionych już zalet, nie był tak łatwy w obsłudze, że włosy farbowanie w domu nie jest już problemem.

W domu lub w salonie?

Czy wszystkie powyższe, jest obecnie możliwe, aby zapomnieć o malowanie włosów w salonie? Oczywiście, że nie. Oto dlaczego. Fakt, że mówiłem o farby Schwarzkopf – prawda, nie pomyłka. Obraz jest bardzo odporna, łatwa w obsłudze, zapewnia pielęgnacji włosów, bez ich suszenie, bogatą paletę inaczej – krótko mówiąc, wszystko w nim. Ale wnętrze nie zostało anulowane.

W niektórych przypadkach można farbować włosy w domu? Po pierwsze, jeśli zauważysz, że korzenie są uprawiane, a nie wyglądać dobrze. Po drugie, jeśli kolor jest lekko nadszarpnięta, chcesz zrobić to jaśniejsze i bardziej nasycone. I w pierwszym i w drugim przypadku z tej bardzo prostej procedury może poradzić sobie na własną rękę, każdej kobiety.

Są jednak sytuacje, które nie rób bez korzystania z usług specjalistów. Jeśli zdecydujesz się poważnie zmienić obraz jasny brunetka i przekształcić przynajmniej jasny blond lub odwrotnie, bez profesjonalnej pomocy nie można zrobić tutaj. Nie można, oczywiście, a najbardziej do eksperymentowania, ale nie martw się, jeśli twoje włosy nagle nabyć rodnik lub zielone, na przykład, żółty. Ponadto takie śmiałe eksperymenty nie mogą jedynie prowadzić do nagłej zmiany wizerunku, ale także do utraty włosów.

Nie mogę zrozumieć, dlaczego w farbowania włosów w salonie w domu i uzyskać różne rezultaty, podczas gdy robisz to dobrze? Odpowiedź, jak mówią, leży na powierzchni. Mistrz profesjonalny lakier, i masz – dom. A to, jak mówią w Odessie, dwie wielkie różnice.

W celu osiągnięcia pożądanego efektu umożliwia wykorzystanie odcienie wybiera żądaną proporcję barwników, środków utleniających i innych składników, które biorą udział w złożonej reakcji chemicznej, która ma kolor. I po prostu użyć standardowego zestawu do domu, który jest przeznaczony do użytku domowego. I słusznie. Profesjonalne narzędzia mogą i powinny być wykorzystywane wyłącznie przez profesjonalistów.


Jak uniknąć błędów przy farbowanie włosów w domu

Zdając sobie sprawę, że to dość duży odsetek kobiet, pomimo wszystkich naszych ostrzeżeń, nadal będą farbować włosy w domu, czuliśmy, że to konieczne, aby powiedzieć, jak uniknąć najczęstszych błędów.

  • Nigdy nie należy używać nowej farby do ciebie bez testów wrażliwości. Pomoże to uniknąć przykrych konsekwencji, które mogą być wyrażone w postaci zaczerwienienia, swędzenie, a nawet wypadania włosów.
  • Jeśli zdecydujesz się na nowy odcień, należy wykonać barwienie testową. Pozwoli to uniknąć rozczarowania. Bardzo często kolor, który obiecał nam w obrazie, życie wygląda zupełnie inaczej. A wynik może mieć wpływ na tak wiele powodów, które nie mogą być świadczone.
  • Nie przechowywać farby na włosach dłużej wyznaczonym czasie. Uwierz mi, ton to nie staje się bardziej intensywny, ale włosy mogą spowodować poważne szkody.

… Kobiety uwielbiają się zmieniać. Możemy zmienić ogólny styl odzieży, włosów i oczywiście włosy. Co więcej, jest to typowe dla płci pięknej, bez względu na wiek, narodowość, status społeczny. Wszyscy chcemy być jaśniejsze, bardziej piękne, młodszy – i to jest w porządku.

I gdzie zaczniemy? Zmienić kolor włosów! Malować od Schwarzkopf, w szczególności farby Igora (Igor), to pasuje idealnie.

load...