Wybierając strój kąpielowy, nie lekceważ swoich możliwości

Pomimo faktu, że strój kąpielowy – to tylko mały kawałek tkanki, można go ukryć wady nie tylko postać, ale również korzystne, aby podkreślić swoje zalety. Jak wybrać model i kolor kostium kąpielowy? Jaki strój kąpielowy doskonalić swoją postać?

load...

Dziś mamy ujawnić wam kilka tajemnic plażowe

Więc, panie z małymi piersiami jest korzystne, aby wybrać osobną bikini z plisami i koronki na piersiach, co jest zwykle wizualnie dać głośność.

Jeśli marzysz o pięknym i równomierną opaleniznę, zdecydować się na modny wzór Banda (dwuczęściowe bikini bez ramiączek). W przeciwieństwie do innych modeli, ten model jest duży plus: po opalaniu na swoich barkach nie jest zdradliwe białe paski.

Busty dziewcząt zbliży obie skondensowane i osobne stroje kąpielowe z grubymi kubki. Ponadto, duże piersi bardzo efektywnie wygląda w stroju kąpielowym z miseczek połączonych szerokim pasem i głębokim V- szyi.

Panie z krzywego kształtu będzie również doskonały wygląd w tankini (KIT kąpielowym od góry z kubków i majtki). Ten model jest nie tylko zmniejsza talii, ale również podkreśla wielką skrzynię. To nie jest zupełnie niezwykły wzór strój kąpielowy nadaje się także dla młodych matek, którzy nie mają czasu, aby doprowadzić ich po ciąży postać wraca do normy.

load...

Właściciele wąskich ramionach i szerokich biodrach pomogą zrównoważyć kształt akcenty kolorystyczne: jasny górny i dolny podziału ciemny strój kąpielowy. Ta opcja pozwoli wizualnie zmniejszyć uda.

Aby wybrać niepowtarzalny strój kąpielowy do swojej figury nie bój się eksperymentować, łącząc biustonosz i majtki, różne kombinacje kolorów różnych zestawów kąpieli.

Należy pamiętać, że prosty wizualnie zamknięty kostiumy kąpielowe zmniejszyć liczbę i szerokie taśmy i główną postacią przeciwnie, wzrostu.

Kobiety z szerokim pasie jest porzucenie odrębne stroje kąpielowe z szortami. Model ten sprawia, że ​​postać „Kwadrat”. Właściciele takiego rysunku powinny preferować banding strój kąpielowy. Ta modna nowość, ciągnąc w postać pasa, dzięki czemu cieńsze.

Dziewczyny z idealnej sylwetki powinni wypróbować najmodniejsze w tym modele sezon Stroje kąpielowe jednym kawałku – monokini i planzh.

Jakie są te modele kąpielówki?

Weźmy się bliżej: monokini – wspólne strój kąpielowy, który jest bardzo podobny do bikini. Ten model strój kąpielowy nadaje się nie tylko do opalania na plaży, jak szukać przygód. Wśród Monokini stroje kąpielowe spotkać skrajne modele, składający się głównie z krótkich spodenkach bez stanika, który zastępuje długie cienkie paski są przymocowane do szyi. Planzh strój kąpielowy jest połączony zw pełni otwartym tyłu i przodu wycięcia kusząca.

load...