Wybierając farbę do włosów

Zawartość:

Każda kobieta jest piękna sama w sobie, ale każdy stawia sobie staje się jeszcze piękniejsze. Włosy – jest główną częścią piękny wygląd, a ich zadbane i zdrowe wygląd odgrywa ważną rolę.

load...

Prędzej czy później każda kobieta zastanawia się, jaki kolor włosów do wyboru. Ktoś chce ukryć siwe włosy, a ktoś po prostu chce zmienić wizerunek.

W każdym razie wszyscy chcą nabyć pożądany kolor włosów, podczas gdy pozostały zdrowe i piękne. I musi być w stanie wybrać odpowiednią farbę.
Powrót do spisu treści

Jak wybrać kolor farby?

Zdecydować, co tonu kolorów do wyboru, trzeba wziąć pod uwagę naturalny kolor włosów, skóry i oczu. Jeśli należysz do północnej Europejskiej rodzaju wygląd, mają lekką skórę i oczy, idziesz brązowy, czerwonawy, nici miodu. Co ciekawe będzie wyglądać orzechy, mleko czekoladowe odcienie. I, oczywiście, zawsze ważne naturalny brązowy kolor. Można nadać włosom i bardzo jasnych odcieni, na przykład, być platynową blondynkę. Jednak warto zastanowić się, że takie jasne i blond loki od osoby sugerować idealny stan skóry, lub jakakolwiek wada w nim będą widoczne natychmiast.

Dziewczyny z ciemną skórę i brązowe lub czarne oczy zamknij ciemnych odcieni. Zgadzam się, brąz skórę i ciemnobrązowe oczy są mało prawdopodobne, aby być naturalnie połączone ze złotem lub jasnobrązowych odcieniach na włosach. W tym przypadku, twój kolor – ciemny brąz, ciemny brąz, czarny, czekoladowy. Dla odważnych – dojrzałych wiśni, dzikiej śliwy i innych odmian czerwonych, czarnych i innych kolorów.

load...

Młoda piękna może eksperymentować i próbować jasnych kolorach. Panie, po czterdziestu latach, zaleca się, aby zbliżyć wygląd naturalnych fryzury do bardziej tradycyjnych barwach.

Konieczne jest również, aby pamiętać, że jeśli zdecydujesz się radykalnie zmienić, nadal odgrywa ważną rolę i rodzaj włosów. A jeśli transformacja naturalną blondynką do brunetki lub rude włosy mogą nie boli, radykalna wyjaśnienie w kilku etapach Blondirujushchy środki mogą prowadzić do katastrofalnych rezultatów. W tym przypadku trzeba być malowane kilkakrotnie przerwach między rozjaśnienie i farbowanie w żądanym odcieniu przez około dwa lub trzy dni, co najmniej. I pożądane jest, że włosy w najbliższej przyszłości nie poddaje się fali chemicznego, który dodatkowo spala włosy.

Tak więc, po zdecydowałeś co trzeba kolor, przejdź do sklepu. Nowoczesne sklepy oferują różne barwniki, które czasami olśniewały i staje się bardzo trudno wybrać, który z nich kupić takie same. Aby wybrać prawidłowo, trzeba pamiętać, jakie kolory są.


Powrót do spisu treści

Farba odporna chemiczny

Jest to prawdopodobnie najbardziej popularny rodzaj tuszu wśród współczesnych kobiet. Farby odporne są idealne do malowania siwe włosy, a jeśli zdecydujesz się zmienić kolor na bardzo różne, bardzo różne od obecnych, albo malować podkreślając uszkodzony lub wyszły z mody. Trwałe barwniki bardzo długo trzymać na włosach, to prawie nie boli codzienne mycie włosów szamponem, maski do włosów i innych procedur. Tylko trzeba podciąć korzenie, ponieważ różnią się one od farbowanych obszarach.

Tusze jednak oporne mają wadę: są najsilniej szkodzi włosy. Ze względu na fakt, że farba zawarta w nadtlenek wodoru i amoniak odbioru, po wybarwieniu się nici mogą być uszkodzone i przesuszone. To dość częsty przypadek, gdzie końce są cięte, a następnie musieli ściąć każdego miesiąca, w przeciwnym razie włosy wyglądają bardzo złym stanie. Dla tych, którzy chcą zwolnić długie warkocze, takie podejście do problemu jest bardzo niepożądane. Ponadto podczas farbowania włosów „wypłukiwane” ich naturalny pigment i wrócić dawny wygląd naturalny będzie niemożliwe. Innymi słowy, farba odporna stosowanie jest lepszy w najpilniejszych przypadkach.
Powrót do spisu treści

Semiproof i odcień kolorów

Fundusze Semiproof mieć bardziej łagodny wpływ na włosy. Jednak te farby nie może rozjaśnić swoje włosy, bo oświetlenie jest możliwe tylko za pomocą nadtlenku wodoru, który nie jest częścią półtrwałych barwników. Jednakże, jeśli trzeba wykonać ciemniejsze włosy lub po prostu dać im jasny nasyconych kolorów, konieczne jest, aby zatrzymać się na wybór a półtrwałych produktach do farbowania, ponieważ nie szkodzi włosy, czyniąc je piękne. Z biegiem czasu, jeśli chcesz, możesz przywrócić naturalny kolor, ponieważ barwnik półtrwałych nie usuwa włosy z jego naturalnego koloru, a kolory tylko jego zewnętrzną powłokę.

Co do barwienia farb, to ten rodzaj barwienia nie jest szkodliwe dla włosów całkowicie, czasami nawet spotkać balsamy odcień. Stosując je malowaliśmy tylko skrajne warstwy włosa. Kolor jest zwykle wypłukiwane przez mycie w 3-4, ale czerwone i czarne odcienie mogą utrzymać się przez kilka dni dłużej. Odcień farby doskonale nadaje się dla młodych dziewcząt, które lubią eksperymentować i częste zmiany obrazów w zdrowym czupryną. Ale kobiety w wieku barwienia farb nie zawsze są konieczne, ponieważ ukryć siwe włosy nie może. Nawet jeśli na pierwszy rzut oka wynik lubisz, a następnie po pierwszym umyciu szare kosmyki stają się widoczne.


Powrót do spisu treści

Naturalny rodzaj farb

Sposób nasze babcie i prababcie, nawiasem mówiąc, jest nie mniej istotne dzisiaj. Basma i henna, które stanowią podstawę naturalnych kolorach, nie tylko nie szkodzi włosy, ale także je leczyć. Odpowiednie takie środki, nawet dla niezbyt zdrowy i potrzebuje szczególnie łagodnego traktowania długimi włosami.

Poprzez swoje działania na tych barwników naturalnych, takich jak semiproof farby, ale również otaczają górne warstwy włosa bez wpływu na jego rdzeń i bez wyjmowania naturalny pigment. Różne proporcje Basma i henny zapewnienia różnych odcieniach od blado złota i jasnobrązowa czerń. Kolory te nie powodują alergii i mają wpływ na zdrowe włosy, czyniąc je jedwabiste i lśniące.

Ale w maści, jak zwykle, nie jest to wada. Jeśli kolorowe włosy henną, a następnie przemalować je środkami chemicznymi jest po prostu niemożliwe. Istnieją przypadki, w których włosy po takich próbach przybrała wesoła zieleń i odcienie bagnie. Spacer z zielonymi włosami jest mało prawdopodobne, ktoś chciałby, więc trzeba tylko czekać na kolorowym włosy odrastają i sostrigutsya. Dlatego decydując się na naturalnych kolorach jest konieczne tylko wtedy, gdy masz pewność, że kolor skompresowanie więcej niż jeden rok.

Powrót do spisu treści

Podsumowując, wybór kolorów

  1. Dla pierwszego barwienia najlepiej jest wybrać odcień lub semiproof rodzaje farb. W tym przypadku można łatwo przywrócić oryginalny kolor włosów, jeśli nie podoba się wynik barwienia lub nie nadaje odcień.
  2. Jeśli nie chcesz, aby zmienić obraz w zarodku, wybrał kolory dla 1-2 odcienie jaśniejsze i ciemniejsze niż naturalne.
  3. Farba szara sierść jest trudna, więc kobiety po 50 latach z dużą ilością siwych włosów, wybierz odpornych barwników. Po tego rodzaju farby, aby poradzić sobie z szarą pewien.
  4. Zanim dasz pierwszeństwo konkretnego koloru włosów, spojrzeć na palecie kolorów reprezentowane w zamiast sondy obraz dziewczyny na opakowaniu. W większości przypadków zdjęcia na opakowaniu nie koresponduje z kolorem, który uzyskuje się po leczeniu.

load...