Wybierając biustonosz

Czasy deficyt masowe pozostał daleko w tyle. Teraz, aby kupić piękne ubrania, tylko iść do dowolnego wydziału lub specjalistycznych sklepach. Kolorowe wypełniające półki przyciąga dużą gamę i sprawia, że ​​chcesz od razu kupować. Jednakże, w celu prawidłowego poruszania tego morza modeli, nawet dla doświadczonych żeglarzy potrzebujemy mapy, lub, bardziej precyzyjnie, instrukcje.

load...

Nie wszystkie nauczono dobry angielski w szkole, ponieważ nazwa „push-up” czy „ciało” może mylić niektórych nabywców. Mamy nadzieję, że poradnik pomoże Ci w wyborze.

Na pierwszej sekundy liczyć!

Pierwszą rzeczą, która będzie badać Działem Handlowym każdy bielizna – to twój rozmiar. W celu określenia wielkości mierzonej objętości piersi i na piersi. Wartość objętości pod piersią w formie rysunku jest umieszczony na początku, ale w tabeli wymiar jest określony przez Pana listu pasującego kubki. W ten sposób możemy uzyskać, na przykład, rozmiar 70B lub 85D.

Między słowami

Teraz spróbuj przetłumaczyć na język polski terminologii niezrozumiały.

Push-up posiada – biustonosz unosi biust do góry. Odszczepienie bruzda tworzą. Jeśli w języku polskim słowo w słowo, push-up został – jest „przesunięcie w górę.” Niektóre modele są dołączone specjalne klocki, które optycznie zwiększają objętość piersi.

load...

Przetłumaczone na język polski „ciało” oznacza „ciało”. Teraz staje się jasne, a sam widok tego modelu – Przypomina skondensowany trykot, tylko klamra znajduje się poniżej, w postaci guzików, haczyków lub rzep.

„Balkonet” ze słuchu, spółgłoska ze słowem „balkon”. Biustonosze tego typu rzeczywiście przypominać balkony. Maksymalna Open Top, wzór kwadratowy dekolt i szeroko rozstawione ramiączka.

Nazwa bustier ma francuskie korzenie. Model ten jest podobny do biustonosza z kontynuacją w dół.
Po krótki opis terminów obcych można nie wziąć pod uwagę główne warianty projektowe biustonosze.

Biustonosze na szkieletów nadal nazywają „fiszbin biustonosz.” Tkaniny szyte sztywne wkładki, które są bardzo dobrze obsługiwane piersi. Choć czasami tkanina w miejscu głównych przerw ramy zamek, a rama może być narażony niewygodne. Ze względu na wybór biustonoszy powinna być traktowana poważnie i monitorować jakość zakupu.

Biustonosz z miękkimi miseczkami, jak sama nazwa wskazuje, nie ma sztywnych wkładek i dodatkowe poduszki. Ten model jest dla maksymalnej wygody i komfortu.

Do miseczki są wykonane w jednym kawałku, pokryte tkaniną bez poszczególnych elementów wzoru. Mają już gotową formę.

Bielizna bezszwowa nie pozostawi śladów na ciele przez spoin i szwów, że doskonale pasuje do kształtu. Wygląda to doskonały pod ściśle przylegające odzieży dzianej i nie ogranicza ruchów.

load...