Wybielić zęby w domu bez szkody dla szkliwa i dziąseł

Śnieżnobiałe uśmiech może oczarować każdego. A w celu usunięcia płytki nazębnej i kamienia nazębnego, powrót Zubkow stare śnieżnobiały połysk, nie jest konieczne, aby umówić się na wizytę do dentysty. Można wybielić zęby w domu bez szkody – efekt jest na pewno należy! Nie trzeba poświęcić dużo wysiłku, czasu i pieniędzy. Praktycznie wszystkie składniki są już dostępne w kuchni. Pozostaje tylko wybrać odpowiednią recepturę i trochę czasu dla własnej urody.

load...

Zawartość:

Znajome narzędzia do

Uśmiech

śnieżnobiałym. Papierosów, picia kawy, herbaty, złe czyszczenia jamy ustnej prowadzi do żółknięcia zębów w miarę upływu czasu. Czy jesteś zainteresowany w jaki sposób bezpiecznie wybielić zęby w domu? To bardzo proste!

load...
 1. Kup jakości szczoteczkę do zębów i nici dentystycznej. To właśnie tandem będzie stopniowo usuwać płytkę nazębną i przywrócić naturalny odcień.
 2. Kup pasty ścierne. Zawiera enzymy i środki do polerowania, która usunie nie tylko płytki nazębnej z zębów, ale także wnikają w szkliwo rozpuszczającego uporczywe brązowienia.
 3. Używać płynu do płukania ust. Nadtlenek wodoru, który jest częścią tych funduszy, pomaga wybielić szkliwo na tonie 2.
 4. Czasami używają proszku wybielanie zębów. Słowo – czasem. Proszek jest agresywne narzędzia, które nie może być stosowany codziennie. Zastosuj jest pożądane w sytuacjach awaryjnych, gdy wymagane jest szybkie wynik.

Gdy bezzasadnie długotrwały kontakt z wybielaczem przemysłowym ze śnieżnobiałej urody Ci zwiększona wrażliwość szkliwa. Optymalny czas trwania jednego kursu – dwa tygodnie (mix pasty i nabłyszczacza). Następnie kupić pastę do zębów z fluorem i ustalić wynik.

środki zaradcze ludowej wybielania zębów

Jeśli jesteś zainteresowany, jak bezpiecznie wybielić zęby w domu, spróbuj użyć sprawdzonych tradycyjnych rozwiązań. Wystarczy być ostrożnym: nie wszystkie proponowane metody są całkowicie bezpieczne. Ocenia wyniki i skutki uboczne – i podejmować świadome decyzje.

Kiedy można wybielić zęby w domu

Zanim zrobisz wybielać, zrobić prosty test. Szczotkować zęby, język bezstykowa szkliwo. Jeśli czujesz szorstkość szczoteczki jesteś wystarczająco. Powinno być jasne, emalii z płytki nazębnej bardziej skutecznych środków.

Doprowadzić do ujścia białego papieru. Jeśli zęby wyglądają żółte tło, można wybielić własne. Jeśli mają szarawy odcień, należy skontaktować się z lekarzem. To sugeruje, że powłoka na wewnętrznej stronie. W takim przypadku jako samodzielnych rozwiązać problem nie zadziała.

Najbezpieczniejsze środek wybielający

Te przepisy poprosi jako nieszkodliwe wybielić zęby bez uszkadzania szkliwa.

 1. Olejek z drzewa herbacianego. Nałożyć niewielką ilość po każdym zabiegu szczotkowania zębów przy użyciu szczoteczki do zębów. Naciskać i pocierać go nie powinno być. Wystarczy delikatnie masować. Olej ten ma bielenie i właściwościach bakteriobójczych.
 2. Skórkę z cytryny. Przed pójściem do łóżka, przetrzeć zęby świeża skórka cytrynowa 10 kolejnych dni. Zawiera kwas oleju i owoców, które działają na szkliwo bardzo ostrożnie.
 3. Agresywne metody nadawania białości

  1. Sody. Włóż trochę sody oczyszczonej na mokrym palcem, delikatnie pocierać tylko zęby, bez wpływu na dziąsła. Drobne cząstki proszku, działają jako środek ścierny, usuwając płytki z tkanek, a brutalnie. Po pierwsze, może to spowodować uszkodzenie dziąseł, jeżeli tarcie zębów przez dłuższy czas i bardzo dokładnie. Po drugie, szkliwo może być utworzone małe pęknięcia, które ostatecznie prowadzą do zwiększenia wrażliwości zębów. Dlatego użyć tej metody w najbardziej ekstremalnych przypadkach – gdy pilna potrzeba do wybielania zębów.
  2. Węgiel aktywowany. Crush tablet węgla na proszek bez grudek, wlać na szczoteczki do zębów, natrzeć szkliwo. Po wypłukaniu mogą pozostać szary odcień – szybko zmyte. Należy pamiętać, że węgiel ma taki sam efekt jak soda – nie zranić.

   konieczne jest węgiel aktywny funt możliwie precyzyjne

  3. Przemyć za pomocą nadtlenku wodoru. Czyste zęby pasty o wysokiej zawartości fluoru. Rozcieńczyć wodą 3% nadtlenku wodoru wynosi 1:1 . Wypłukać usta pierwsze środki produkcji (zaledwie 1 minuta), a następnie czystą wodą. Pół godziny nie pić i nie przyjmować niczego na żywność.
  4. Sody z nadtlenkiem. Podłączyć nadtlenku wodoru (3%) i popiołu do uzyskania gęstej zawiesiny. Nałóż trochę pieniędzy na palec, myć zęby, tak. Staraj się nie dotykać dziąseł, tak żeby jej nie zranić. Przepłukać usta.
  5. Makaron z nadtlenkiem. Nałóż trochę pasty do zębów z fluorem. Na szczycie, dodać kilka kropli soku z cytryny i 3% nadtlenku wodoru. Myj zęby, wypłukać. Ta metoda nie jest tak agresywny jak poprzedni, ponieważ wiąże się z mniejszą liczbę „niebezpiecznych” elementów.
  6. Kto nie powinien samoleczenia

   Nawet najbardziej delikatne wybielanie zębów w domu bez szkody jest kompletny i ma przeciwwskazań. Nie ma potrzeby uciekać się do tej procedury następującym osobom:

   • Kobiet w ciąży; osób
   • Z wrażliwymi zębami;
   • Tych, którzy mają próchnicę;
   • Podczas noszenia szelek i natychmiast po jego usunięciu;
   • W obecności chorób błony śluzowej jamy ustnej.

   Pamiętaj, że nie ma prawie zawsze wzrost wrażliwości na własny wybielanie. Przy stałym wykorzystanie agresywnych składników szkliwa może być rozcieńczona tak, że proces ten jest nieodwracalny. Na tym tle może dojść do demineralizacji (białe plamy pojawiają się na miejscu i że nie ma zaniku). Dlatego nie należy przesadzać: lepiej mieć żadnych białych, ale zdrowe zęby.

   Jeśli przyszedł podczas rozjaśniania nadwrażliwość zębów, należy natychmiast przerwać procedurę. Bolesność ujawnić naruszenie szkliwa – nie zniszczy go jeszcze bardziej. Najlepiej jest odwiedzić dentystę i używać bezpieczniejszy sposób wybielania.

load...