Wybielanie zębów z nadtlenkiem wodoru, Opinie ludzi i lekarzy dentystów

Pytanie atrakcyjny uśmiech jest często bolesne, zwłaszcza dla tych, którzy mają niezdrowe nawyki – palenie tytoniu, nadmierne czekolady lub kawy. Zęby są następnie szybko ciemnieją z powodu złóż kolorowych pigmentów i żywic tablica. Fix może pomóc wybielania zębów opinie nadtlenek wodoru, który twierdzi, że jest nieszkodliwy i skuteczny sposób. Jednak nie jest przeciwnego zdania, dowodzi destrukcyjny wpływ nadtlenku na szkliwie.

load...

Zawartość:

Opcje recepty na białych zębów na bazie nadtlenku wodoru

Nie wiadomo, kto i kiedy pierwsza myśl zęba celu rozjaśnienia tkaniny w ten sposób, ale dziś istnieje kilka sposobów wybielania zębów z nadtlenkiem wodoru w domu, a mianowicie:

 • Wypłukać usta 1% roztworem nadtlenku wodoru po normalnego czyszczenia zębów pastą przez kilka minut;
 • Płyn do płukania 3% roztwór, rozcieńcza wodą w stosunku 1:2 ;
 • Wycierania szkliwa wacikiem zamoczonym w nadtlenkiem, takim samym stężeniu;
 • Czyszczenia luźną szczotkę, która wcześniej stosowana kilkoma kroplami rastovra.

load...

Po 10-15 minutach po zabiegu zaleca się przepłukać usta ciepłą wodą w celu usunięcia pozostałości substancji czynnej.

Jeśli ząb wybielanie carry sody i nadtlenku wodoru, efekt będzie zauważalny na krótszy okres czasu. Wynika to z właściwości ścierne z sodą, która usuwa płytki przez tarcie drobne cząstki szkliwa.

 1. K 1 godzina. L. Nadtlenek sodu dodawano w takiej ilości, aby utworzyć pastę. Wacikiem, aby umieścić go na szkliwie i przytrzymaj przez 1 minutę. Następnie spłukać wodą i myć zęby pasta do zębów zawierającej fluor.
 2. Równie mieszane pasta do zębów, proszek do pieczenia i 3% roztwór. Zaleca się stosować do czyszczenia zębów miękką szczoteczką.
 3. Pół łyżeczki sody oczyszczonej miesza się z 20 kroplami wody utlenionej i 2 kroplami soku z cytryny. Rub szkliwa Otrzymaną masę za pomocą wacika i pozostawić na 10 minut. Po tym, należy usunąć resztki suchego pędzla i przepłukać usta wodą.

Według niektórych opinii, wybielanie zębów sodę i nadtlenku wodoru pomaga uzyskać pożądany wynik niemal natychmiast, podczas gdy inni twierdzą, że zaczęli dostrzegać zmiany w kolorach szkliwa dopiero po miesiącach użytkowania (o prawidłowości procedury 1-2 razy w tygodniu).

Opinie lekarzy i opinii

Fanów metod. Jednym z najczęstszych argumentów przemawiających za wykorzystaniem roztworu nadtlenku wodoru jest jego obecność w niemal wszystkich środków, aby rozjaśnić odcienie emalii w klinice dentystycznej. Jednak istnieje różnica pomiędzy domowego i profesjonalnego podejścia do wytwarzania kompozycji do wybielania.

Spójrz na wybielanie zębów nadtlenkiem wodoru eyed stomatolog

Specjaliści mają negatywny stosunek do prób poprawy koloru szkliwa w ten sposób. Wynika to z faktu, że nadtlenek przez kontaktowanie tkaniny zębów wykazuje odporność na utlenianie, a zatem i właściwości niszczących. Ponadto rozwiązanie może powodować oparzenia i odprowadzanie z błoną śluzową jamy ustnej, co otwiera drogę do rozwoju patogennych bakterii.

Laser i technologia ultradźwiękowego skraca czas ekspozycji na wybielanie zębów w systemy kilkakrotnie

Kompozycja profesjonalnym nie zawiera znaczących ilości nadtlenku wodoru w roztworze wodnym, ale ma on negatywny wpływ między innymi dodatkowe składniki łagodzące utleniania. To ma znaczenie i zastosowanie produktu technologii, która zapewnia ochronę przed środkiem gumę wybielający.

Ci, którzy nadal ośmielają się postępowania głównego, dentyści powinni pamiętać o środkach ostrożności, aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia działań niepożądanych:

 1. Przed nadtlenku do wybielania zębów, trzeba znaleźć pewną dentysty rozrzedzenia szkliwa i sprawdzić ich ogólną kondycję.
 2. Nie używać stężonych roztworów nadtlenku wodoru (3%).
 3. Nie

 4. Zaleca manipulować więcej niż 1 raz w tygodniu, przez okres dłuższy niż 1 miesiąc.
 5. Wypłukać usta powinny być natychmiast po zastosowaniu środków, zamiast czekać na 10-15 minut, jak zasugerowano w recepturach.
 6. Czuje silne pieczenie w dziąsła w toku postępowania nie mogą być tolerowane – jeżeli okaże się to konieczne, aby umyć nadtlenek z dużą ilością wody i, jeśli to możliwe, należy zasięgnąć porady lekarza.

Istnieją pewne przeciwwskazania do bielenia: Ciąża i karmienie piersią, cukrzyca, palenie tytoniu, wielu próchnicy szkliwa przerzedzenie i pęknięć na powierzchni, aż do wieku 14 lat i uczuleniem na substancję używany.

Historie o swoich wynikach fani metodycznych

Ludzie z różnych powodów wolą wybielanie zębów w domu wizytę dentystyczną kancelarii: niektórzy boją, inni nie są zadowoleni z kosztami serwisu, ktoś nie ufa lekarzom. Więc tysiące ludzi korzysta już nadtlenku wodoru do wybielania zębów oraz ocena wpływu:

Jeśli nie wyeliminować czynniki, które doprowadziły do ​​barwienia emalii, wynikiem jego wybielania będzie krótki

Siergiej, 28 lat :. „palę 16 lat, więc zęby stają się ciemnobrązowe Za radą przyjaciół zaczęli dodawać do pasty do zębów kilka kropel zębów nadtlenku wodoru rozjaśnionym, w niektórych miejscach całkowicie zniknęły zażółcenia I nadal, kiedy rzucić palenie niedociągnięć … – nieprzyjemny metaliczny smak w ustach po zabiegu „.

Elena, 18 lat: „Zawsze chciałem mieć uśmiech jak Katy Perry Potajemnie rodzice zaczęli ocierać zębów z nadtlenkiem wodoru na początku wszystko było w porządku, ale potem moje zęby zaczęły źle reagują na ciepło i na zimno teraz nie używając i jej przyjaciele nie radzę … „.

Kira, 26 lat: „Okresowo wybielić szkliwo Nadtlenek – zwłaszcza, że ​​ratuje przed ważnym spotkaniem prostu hodować je niewielką ilością wody i płukać jamę ustną po higieny rano jest mało użyteczne, ale zęby stają się piękniejsze, i od raz w miesiącu ma nic .. Dobra, myślę, że nie będzie. ”

Wybielaczy (nadtlenek wodoru lub bez niego), nie jest nieszkodliwy. W związku z tym, procedury te powinny być minimalizacja czasu i częstotliwości, a także uzyskuje się biel jest chronione, zapewniając dobre zębów higienicznej opieki.

load...