Wybielanie zębów węgiel aktywowany jest dostępny dla każdego!

Zawartość:

Smile – główny atrybut osoby, wesoły, piękny, towarzyski i uroczy. Każdy chce się śmiać otwarcie i bez skrępowania, ale, niestety, nie każdy jest podane. Głównym powodem – to jest brązowa plakieta na szkliwie zębów. Nasze życie jest zbyt pełne imprez, jesteśmy narażeni na stres, uczuć i impulsów nerwowych. Pamiętaj, że to, co my towarzyszyć przerwy? To prawda – kawę z kolegami tylko świętej sprawy!

load...

Poza tym takie przerwy papierosów towarzyszy – i to jest dość „piekielna mieszanka” dla szkliwa. I nawet jeśli nie pije kawę, a herbata – nie należy się spodziewać, że od tego napoju nie będzie miał tablicę. Pamiętaj, herbata, kawa i papierosy – najgorszymi wrogami swojej śnieżnobiałym uśmiechem. Oczywiście, powyższe powody, nie oznacza, że ​​powinniśmy zrezygnować z ich preferencje. Wystarczy mieć świadomość, jak zaradzić tej sytuacji i przywrócenia pierwotnego biel zębów.

W każdej klinice stomatologicznej świadczy usługi dla wybielania zębów. Zrobić wszystko profesjonalnie, naprawdę stamtąd wydostać z nieskazitelną uśmiechem. Ale faktem jest, że brak czasu i wystarczająco wysokie koszty takich usług może być regularnie prawdziwą przeszkodą w procedurze. Znacznie łatwiejsze i bardziej praktyczne, aby utrzymać swoje zęby w porządku w domu i na własną rękę.

Nowe – dobrze zapomniane stare

Węgiel aktywowany. Kto nie zna tego leku? Z pewnością wszyscy pamiętają jako dziecko matka dała kilka czarnych tabletochek przy najmniejszym niestrawności. Ale w rzeczywistości, węgiel aktywny może być stosowany nie tylko do biegunki lub niestrawności, ale również w wielu innych przypadkach.

load...

Na przykład, jeśli odchudzania. Tak, ale nie zdziw się! Wszakże to czarny tabletochki są doskonałą adsorbent i stanie usunąć toksyny i produkty przemiany materii z organizmu. Okazuje się, że nadmierne toksyn w komórkach ciała odbiera tylko pożyteczne substancje. Zatem, poprawa metabolizm, krążenie krwi staje się bardziej intensywny nadmiar płynu nie jest zachowana w narządach. Wszystko ma na celu dostosować działanie każdego systemu, aby pozbyć się nadwagi.

Oczywiście, korzystanie z węglem aktywnym w celu utraty wagi jest to możliwe tylko w ściśle określonych wytycznych. W żadnym wypadku nie może być samo połknąć pakiety pigułek i nadzieję na cud. Istnieją specjalne systemy odbioru węgla i powinna zbadać wszystkie informacje przed rozpoczęciem regularnego stosowania leków (i to naprawdę jest węgiel).

Wybielanie zębów węgiel aktywny

Ale wybielanie zębów węgiel aktywny może być wykonywane kilka razy w tygodniu i bez dalszych konsultacji z lekarzami. Jest to powszechnie wiadomo, przetestował setki ludzi i metody sprawdzone. Więc, co zrobić, będą musiały: dwie tabletki z węgla aktywowanego, trzy krople (dosłownie) ciepłą wodą.

Jest to konieczne w celu przygotowania zawiesiny. Nie rozwiązanie, czyli gęsta zawiesina. Aby to zrobić, należy wziąć danie i kruszą dwie tabletki węgla. Teraz dodać trzy krople ciepłej wodzie i dokładnie wymieszać – cały skład wybielający jest gotowy do użycia. W wyglądzie, powinien przypominać gęstą pastę do czyszczenia naczyń. Utrzymać mieszaninę należy w zamkniętym naczyniu, w temperaturze pokojowej. Jeśli pasta utwardza ​​się trochę, a następnie dodać kroplę wody i wszystko zostanie przywrócone.

Zastosuj pastę z węglem aktywnym powinny być regularnie pasty do zębów. Wskazane jest, aby to zrobić dwa razy dziennie, raz na 3-4 dni. Punktem kulminacyjnym dla tej procedury jest odrębną szczoteczka i wypłukać go dobrze po użyciu. Zdajesz sobie zwrócić uwagę na fakt, że tuż po dwa lub trzy razy wykorzystanie zębów będzie znacznie mniejsza tablica – oznacza to, że węgiel jest ważny.

Zalety i wady leku

Oczywiście, jak w przypadku innych, węglem wybielające zęby plusów i minusów. Po procesie bielenia w domu wiele – na przykład, soda oczyszczona, nadtlenku wodoru. A jeśli soda i nadtlenek, gdy w organizmie, może spowodować poważne szkody dla zdrowia, a następnie węgiel aktywowany (nawet przypadkowo połknięte podczas czyszczenia) nic ale dobra nie przyniesie. Można nawet prostu żuć tabletki węgiel, jakby pocierać ją między zębami – efekt jest taki sam, jak w ugotowanym miazgę.

Ponadto, węgiel aktywny nie szkodzi dziąsła. Soda może na przykład po prostu spowodować stan zapalny, a tym samym nadtlenkiem wodoru w stanie spowodować powstawanie wrzodów. Więc jedynym minus do czyszczenia zębów z węgla – jest to tymczasowa ciemnienie dziąseł. Aby usunąć czarny, tylko 20 minut po zabiegu może pić kubek wody i w tym samym czasie do płukania jamy ustnej.

Wskazówki dotyczące opieki stomatologicznej

Węgiel oczywiście, wybielanie zębów aktywna nie jest najbardziej niezawodny sposób, aby zabezpieczyć biały uśmiech. Cudów nie ma, niestety, nie stało i dlatego należy stosować się do następujących zasad:

  • Zmniejszyć spożycie herbaty, kawy i papierosów;
  • Prowadzenia higienę jamy ustnej – myć zęby dwa razy dziennie;
  • Zastosuj do płukania specjalnych preparatów leków – są sprzedawane w aptekach.

Nie zawsze można myć wyłącznie wybielanie zębów Pasty – jak wynika z emalii rozcieńczona, aby rozpocząć problem zdrowotny. W tym przypadku najlepiej jest poddać się leczeniu w klinice dentystycznej. Profesjonaliści mogą tatarskich i usunąć i leczeniu próchnicy. Po tym wszystkim, z węglem drzewnym odsączono, nie można zagwarantować, że tabletki mikroskopijne okruchy nie pozostają w otworach lub wgłębieniach.

Jeśli masz nieświeży oddech może być stosowany nie tylko do czyszczenia procedury, ale również terapeutycznym. Jednym z najbardziej skutecznych sposobów, aby pozbyć się zapachu jest mędrcem bulion płukania. Gotować bardzo proste: 1 łyżkę ziela łyżka filiżankę wrzącej wody do użytku. Należy ogrzewano infuzję łaźni wodnej na 10 minut, odstawiono.

Metoda ta może być stosowana tylko wtedy, gdy sprowokowany przez nieprzyjemny zapach wędzenia. Jeśli występują problemy z przewodu żołądkowo-jelitowego, lub zdiagnozowani z procesami zapalnymi w jamie ustnej, szałwia nie zapisze – będzie to konieczne, aby usunąć przyczynę tego zjawiska.

Zdrowie można zapisać i zachować. Jeśli regularnie dbać o zęby, to jest możliwe do osiągnięcia śnieżnobiały uśmiech i bez kosztownych zabiegów w klinikach. Najważniejsze w tym przypadku – regularność i wytrwałość. Wygląd zależy od osoby, na jego wysiłków i pragnień. Dbać o swoje zęby, dentysta na czas i spędzić wybielanie procedur – te proste i banalne zalecenia pomogą każda osoba staje się uśmiechnięty i uroczy.

load...