Wybielanie zębów cytryny w domu: w sprawie stosowania zaleceń

Lemon – magazyn ważnych witamin, minerałów i innych składników odżywczych. Ze względu na swoje unikalne właściwości, jest on powszechnie stosowany w medycynie ludowej do profilaktyki chorób wirusowych, wzmacnia system odpornościowy, leczenie beri-beri. Ten owoc jest również doskonałym środkiem wybielającym, więc w kosmetologii jest często używany do usuwania plam starczych i rozjaśnić szkliwo. Wybielanie zębów Lemon – prosty i skuteczny sposób, aby osiągnąć piękny śnieżnobiały uśmiech.

load...

Zawartość:

Pożyteczne i szkodliwe właściwości owoców tropikalnych

Przy regularnym wybielanie zębów za pomocą cytryny można uzyskać:

 • świeży oddech,
 • Biały uśmiech,
 • Dezynfekcji jamy ustnej, ból zęba
 • Redukcji lli_1.

Stosując podobną metodę wybielania może praktycznie każdy, z wyjątkiem tych, którzy są uczuleni na owoce cytrusowe, a także – zwiększona wrażliwość szkliwa zębów.

load...

W każdym przypadku, nikt nie jest zalecane, aby skorzystać z procedur zbyt często, a częścią owocu zawiera dużą ilość kwasu, który niszczy szkliwo i sprawia, że ​​są nadmiernie wrażliwe.

Nadużycie kwasy agresywne może być jedną z przyczyn próchnicy zębów, a także podrażnienie błony śluzowej żołądka, która jest obarczona ból i zgagę.

Jak wybielić zęby siebie cytryny

Istnieje wiele różnych sposobów przy użyciu owoców cytrusowych jako środek wybielający. Po przeczytaniu informacji na temat wybielania zębów z cytryną w domu, będzie musiał tylko wybrać dla siebie najbardziej odpowiednią metodę i używać go nie częściej niż raz w tygodniu.

Skórka z cytryny do

Uśmiech

śnieżnobiałym.

Wybielanie zębów skórkę z cytryny jest najbardziej łagodny – przy tej metodzie kwasy najbardziej agresywnych ograniczony wpływ na jamy ustnej. Należy przetrzeć powierzchnię wewnętrzną szkliwa zębów, aby rozjaśnić skorupy (biały) część skórki, a następnie trzymać otwarte usta przez kilka minut.

Można spróbować w inny sposób: do gryzienia skóry przez 30 sekund – to oczyścić szkliwo w najbardziej odległych miejscach. Nie zaleca się używania tej metody dla osób z nadwrażliwością zębów, ponieważ może to powodować dyskomfort.

Jak przygotować wybielająca pasta do zębów

Wybielająca pasta do zębów – to prosty i niedrogi sposób, aby śnieżnobiały uśmiech. Aby ugotować makaron w domu, można użyć następującego przepisu:

 1. Wymieszać pastę ze zwykłymi natłuczonej tabletki węgla aktywowanego i odrobiną soku z cytryny.
 2. Do zębów kapiący trochę soku z cytryny. Ten prosty sposób może być stosowany w każdym szczotkowanie.
 3. Pół łyżeczki sody oczyszczonej, aby dodać 15 kropli 3% roztworu nadtlenku wodoru i wycisnąć kilka kropel cytryny. Citrus daje świeżość, soda czyści szkliwo zębów z płytki nazębnej i nadtlenek mające własności dezynfekcyjne.
 4. Korzystanie miąższ cytryny

  Plasterek cytryny powinny być oddzielone od skórki i trzymać w ustach przez kilka minut. W procesie można zauważyć dyskomfort, więc nie angażują się w tego narzędzia. Jest to najbardziej agresywna metoda wybielania, zawarte w owocach Kwas cytrynowy jest aktywne. Jeśli dyskomfort warto próbować technik bardziej oszczędnych. Nie jest zalecana dla osób o wrażliwej szkliwie zęba, jak również problemy równowagi kwasowo-zasadowej w żołądku, jak w tym przypadku, aby uniknąć zgagi.

  Przygotowanie roztworu cytryny

  Aby zminimalizować negatywny wpływ kwasu cytrynowego na szkliwie, można spróbować rozwiązania płukania cytryny. Sok z cytryny może być mieszany z wodą w stosunku 1:1 . Otrzymaną mieszaninę musiał trzymać w ustach przez kilka sekund, a następnie przepłukać usta wodą. Ten sposób bielenia nie jest agresywne, a jednocześnie jest mniej skuteczne niż poprzednie. Metoda ta jest odpowiednia dla osób z zaburzeniami równowagi kwasowo-zasadowej organizmu i nadwrażliwości zębów.

  Stosowanie olejków

  Oleju

  Olejek eteryczny z cytryny posiada właściwości antyseptyczne, anti-aging, wybielanie i inne użyteczne właściwości. Stosując niewielką ilość oleju na pasty do zębów pozwala odświeżać powietrze, rozjaśnienia szkliwa i zapobiegania próchnicy zębów. Olejek eteryczny z cytryny do wybielania zębów – najbardziej bezpieczny sposób, gdyż z oliwek, w odróżnieniu od większości owoców, nie może powodować uszkodzenia szkliwa silnej i nadaje się do prawie wszystkich ludzi (wyjątek – obecność alergii).

  Aby upewnić się, że olejki eteryczne nie będzie powodować reakcję alergiczną, należy stosować 2-3 krople produktu na nadgarstku. Może mrowienie, ale jest to zjawisko naturalne. Jednak dyskomfort zachowując więcej niż 5 minut, to najlepiej do powstrzymania się od procedury potencjalnie niebezpieczne.

  Komentarze na temat wybielania zębów cytryną

  Natalia, 37 lat: „Przez całe życie byłam zażenowana jej uśmiechu wydawało mi się, że to nie wystarczy, śnieżnobiałe byłem zaleca się stosowanie takich środków … na każdym szczotkowanie zębów dodać do pasty 3 krople cytryny wyników soku stają się widoczne po dwóch tygodniach, przednie zęby były widocznie lżejsze „.

  Oksana, 22 lat: „Postanowiłem spróbować wytrzeć cytryny szkliwo zębów obrać mały dyskomfort, ale ze względu na piękno mogę używać cierpieć co dwa tygodnie niewiele jest wynikiem, ale wciąż daleko od uśmiechu Hollywood ….”

  Ważne jest, aby znać zawartość nadmiernego stosowania produktów kwasu cytrynowego nie przyniesie korzyści. Przestrzegać umiar. Jeśli masz jakiekolwiek reakcje alergiczne należy skonsultować się z lekarzem.

load...