Wybielająca pasta do zębów: jak wybrać?

Zawartość:

Trudno znaleźć osobę na świecie, którzy nie chcą mieć piękne białe zęby. Od czasów starożytnych, ludzie używali różnych środków, aby rozjaśnić szkliwo, z których wiele szkody spowodowanej zębów i całego organizmu człowieka.

load...

Pojawienie się pierwszych past nagranych w starożytnym Egipcie. Takie urządzenie składa się z mieszaniny pumeksu i octu winnego. W średniowieczu, a popiół używany do mechanicznego usuwania płytki nazębnej i wybielanie zębów. W miarę upływu czasu, a kreda i popiół zostały użyte jako składniki ścierne. Mimo, że jest teraz w domu czasami uciekają się do metod krajowych rozjaśnić szkliwo stosując sodę, sok niektóre owoce, takie jak truskawki, truskawki i papai.

We współczesnym świecie nie można sobie wyobrazić piękną kobietę bez śnieżnobiałym uśmiechem. Dziś kobiety mogą wybierać spośród kilku metod wybielania zębów, który jest najbardziej odpowiedni dla niej. Nie jest konieczne, aby skorzystać z pomocy profesjonalnego stomatologa. Zęby mogą być białe w domu specjalny wybielających zawodowego lub ludowych środków zaradczych. Profesjonalne pasty bielący zawiera wiele elementów ściernych. Takie środki można podzielić na dwie główne grupy – wybielania zębów chemicznych i wysokiej ścieralności, zapewniając działanie mechaniczne.

Pasty wybielające chemikalia

Wybielanie pasty zawierającej chemikalia specjalne wykonywać swoją pierwotną funkcję ze względu na silne utleniacze – nadtlenek wodoru lub mocznika. Substancje te odszczepiono izolowanych wolnych rodników tlenowych o wysokiej aktywności utleniania przy czym te pigmenty, które nadają żółtawy odcień zębami. Pod działaniem środka wybielającego się przezroczyste pigmenty i zęby uzyskać kolor biały.

load...

Należy zauważyć, że środki wybielające mogą zawierać składniki zdolne Wymiana uszczelnień kolorów. Ponadto, środki mogą powodować odwrotny efekt, w którym powierzchnia zębów staje się jaśniejsza, a kolor uszczelki nie zmienia się. W tym przypadku, pasta jest wybrany prawidłowo. Szczególnie dotyczy to prób wybielania chemikaliów w domu.

Pasty wybielające Plus zawodowe z chemikaliami jest ich zdolność do rozjaśnić zęby w bardzo krótkim czasie. Fakt ten wynika z zwiększonej szybkości reakcji chemicznych. Jednak to, co eksperci uważają wyraźny brak procesie bielenia chemicznego. Takie środki są uważane za profesjonalne produkty do pielęgnacji jamy ustnej. Niekontrolowane zastosowanie takiego leku zdolnego do spowodowania niszczenia szkliwa zębów ulotnej stanie i objawy alergii. Więc lepiej nie eksperymentować, i postępować zgodnie z zaleceniami ekspertów.

W świetle powyższych pastach opartych na nadtlenku wodoru i aktywnych kwasów organicznych mogą być wykorzystane tylko po tym dentystycznej rad profesjonalnego i pod ciągłą kontrolą. Specjalista musi wybrać, jaki rodzaj makaronu będzie pasować do zębów i porady, w jaki sposób z niego korzystać.

Dentyści zalecają profesjonalną wybielająca pasta do zębów jako pomocnicze środki do utrzymania rezultatów wybielania w warunkach klinicznych. Niektóre pasty może być stosowany jako środek terapeutyczny i profilaktyczny do leczenia chorób zapalnych, gumy, takie jak zapalenie dziąseł lub zapalenia przyzębia lub uszkodzenie szkliwa, która objawia się w postaci nadwrażliwości zębów, wad wyglądu szkliwa i próchnicy zębów. Jaki rodzaj pasty do zębów jest lepiej wybrać, będą mogli skonsultować się ze specjalistą.

Pasty wybielające z ścierny

Porozmawiajmy teraz o pastach do zębów z drugiej grupy, która nadal jest często używany w domu. Które z pasty do zębów będzie lepsza do samodzielnego wyjaśnienia szkliwa? Tak więc, główna różnica między nimi – to jest wymawiane działanie mechaniczne. Takie pasty do wybielania zębów mogą zawierać aktywne składniki, takie jak krzemionka, tlenek glinu lub fosforan dwuwapniowy.

Profesjonalne pasty do zębów mogą zawierać do 40% różnych związków ściernych. Takie związki mają doskonałe właściwości polerowania i dokładnie szorowania zębów z płytki nazębnej i resztek pożywienia. Wielkość cząstek określa się w zależności od stopnia ścieralności pasty: im większe cząstki, wybielającego do zębów bardziej skuteczne. Oczywiście, to pomoże Ci wielką pasty do czyszczenia zębów, ale naraża swoje zęby i dziąsła uszkodzenia mechaniczne. Ścierny do zębów – dobry środek do wybielania, ale zawsze przy użyciu pasty, można zauważyć pojawienie się objawów nadwrażliwości zębów – przeczulica. Mimo to, rozjaśniania zębów – jest to zabieg profesjonalny, więc należy być bardzo ostrożnym.

Większość współczesnych produktów dentystycznych zawierać w swoim składzie miękkich materiałów ściernych. Najbezpieczniejszy środek wybielający papaina czytać dzisiaj, który jest naturalnym enzym uzyskiwany z owoców papai. Obiekt domu papainy – zdolność do rozszczepiania płytki strukturze białka bez niszczenia szkliwa zęba. W ten sposób, naturalna papaina enzym jest zdolny do dostarczania bielenie niskiej ścieralności. Mimo dobrego środka wybielającego, zwykle zawiera pewien zestaw ekstraktów roślin leczniczych lub owoców.

Popularne marki głównie oferta jest ścierny Whitening pasta do zębów. Więc można zdecydować, który z nich jest dla Ciebie najlepsze i które mogłyby zaszkodzić, oferujemy przegląd różnych marek.

Skuteczność past wybielających

Ponieważ nie chcemy, ale wybielające pasty do zębów nie są w stanie dać oszałamiający efekt białego, pomimo wszystkich głośnych sloganów. Ponadto szczoteczka nie dociera do wszystkich obszarów zębów. Przy zakupie tego narzędzia, należy wybrać produkt sprawdzonych marek stomatologicznych, które spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa dla zdrowia ludzkiego.

Dla większości długoterminowego zachowania pozytywny efekt wybielania, należy przestrzegać podstawowych zasad dbałości o zęby. Napoje, takie jak soki, cola, mrożona herbata, kawa powinna być spożywane rzadziej, a następnie wypłukać usta wodą. Oczywiście, można spróbować pić napojów przez słomkę, czy to nie zaszkodzi etykiety przy stole. Ten sposób picia okazjach pomaga uniknąć przebarwień zębów. Wtedy też trzeba starannie przemyć usta kwasów i cukrów.

Przeciwwskazania do wybielania zębów

Po pierwsze, nie jest konieczne w celu rozjaśnienia barwy ludzi szkliwa o ubytków uszkodzeń tkanek zębów i chorób przyzębia. Kategoria ta obejmuje również osób o wrażliwej cienkiego szkliwa. Po pierwsze trzeba być traktowane przez dentystę, a dopiero potem z zdrowych zębów i dziąseł jest lepiej wykonywać samodzielne bielenie, w przeciwnym razie można tylko pogorszyć chorobę.

Nie należy ufać nawet najlepsze pasty do wybielania i osób noszących aparaty ortodontyczne i mają korony lub wypełnień. W tym przypadku, wybielanie jest prawdopodobne, aby uzyskać równomierne.

To nie jest zalecany do wybielania zębów dla dzieci poniżej 16 roku życia i kobiet w ciąży. W żadnym przypadku nie kupuje pasty, jeśli zawiera więcej niż 0,1% nadtlenku wodoru, – Górną granicę dopuszczalnego poziomu.

An_4 pasta do zębów

Pasta do zębów z efekt wybielania Splat Skrajne Białej rozjaśnia w domu przez 3-5 tony. Bazowy oznacza to, że składnik aktywny jest nadtlenek mocznika, co jest obecnie uważane za bezpieczny i skuteczny lek.

Dentystyczne środki wybielające Splat pomocy produkować stopniowe wybielanie zębów, który jest najbezpieczniejszym sposobem wyjaśnienia. Granulki nadtlenek karbamidu są uwalniane podczas procesu czyszczenia i skutecznie rozjaśniać szkliwo zęba. Procedura ta jest lepiej mieć wpływ na szkliwo i nie zwiększa wrażliwość zębów.

Ikona jest unikalną cechą: nadtlenek mocznika nie jest zwykle przechowywany w paście w wymaganym stanie, a tylko ikona Skrajne Biały jest zamknięty w mikrokapsułkach, które chronią składnik reakcji chemicznej z substancji, przed jego użyciem.

Ponadto, ikona Polidon i zawiera enzymy z owoców papaji, które rozszczepiają płytki, oraz dobrą ochronę zębów przed gromadzeniem nowych bakterii i tworzenia się kamienia nazębnego.

Ikona posiada bardzo dobre opinie: użytkownicy donoszą, że nawet po jednorazowym zastosowaniu tego narzędzia szkliwo staje się o wiele lżejsze. Tylko jeden miesiąc regularne stosowanie pasty do zębów Splat profesjonalny efekt wybielania jest osiągnięty.

Aby uzyskać najbardziej uderzający wynik, trzeba myć zęby przez 2-3 minuty. Splat pasta do zębów powinny być wykorzystywane w domu na przemian ze zwykłymi wymazywania ostrzeżenie szkliwa. W tym przypadku lepiej jest wybrać miękką pastą z zapalnego składników, wapnia i fluoru.

Pasta do zębów wybielanie Rocs

Pasta do zębów Rocs jest przeznaczony wyłącznie do użytku przez dorosłych. Narzędzie to jest oparte na zasadach progresywnych, które pomaga osiągnąć maksymalne wyniki przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa.

Skały prowadzi enzymatycznego usuwania barwników i zwraca naturalnego białości zębów. Kompozycja pasty zawiera mikrocząstki krzemionkowy, polerowanie szkliwa i nadając mu piękny połysk i ksylitol i kompleks mineralny dostarczania aktywnego demineralizacji szkliwa. Wskutek użytku domowego pasty Rocs zęby są zauważalnie bielsze wydaje zwiększona odporność na próchnicę.

Warto zauważyć, że pasta do zębów Rocs zebrało pozytywne opinie. Użytkownicy twierdzą, że pasta do zębów pomaga lepiej zachować biel zębów w procesie palenia papierosów, picia wina, kawy i herbaty. W Rocks zalogowany antyseptyczne i fluor, a jedynie naturalne składniki wykorzystywane w perfumach.

 

Prezydent pasty do wybielania

Pasta Prezydent zalecane przez ekspertów w podwyższonej skłonności do stone- i tworzenie płytki, objawia się na tle picia kawy, herbaty i złych nawyków. Unikalna kombinacja elementów polerowania ściernego muszli pochodnej i krzem: od płytki bakteryjnej i płytki nazębnej nie pozostał żaden ślad.

Pasty wybielające prezydentowi idealnie wypolerowaną powierzchnię zębów, chroni przed kamienia nazębnego i przywraca naturalną biel.

Skład pasty zawiera wapnia glicerofosforan prezydenta – ten składnik wzmacnia szkliwo i chroni zęby minerały z różnych szkód. Należy zauważyć, że stosowanie środka do czyszczenia zębów nie jest zalecane dla osób z wrażliwymi zębami i cienką emalią, która jest łatwo uszkodzonych i zniszczonych, jak również dzieci i młodzieży, których szkliwo znajduje się w okresie dojrzewania.

Wybielająca pasta do zębów Lacalut

Niemiecki pastę do bielenia Lacalut Brilliant Białym Menta korzysta zasadniczo nowego podejścia do skutecznego wybielania zębów. Być może jest to najbardziej skuteczna pasta do rozjaśnienia koloru szkliwa, ponieważ łączy w sobie bezpieczny poziom ścieralności i unikalnym kompleksem enzymów, opracowany przez naukowców.

Lakalyut przeznaczone do użytku domowego i usuwanie intensywnych brązowienie szkliwa zębów, których przyczyną jest stosowanie leków, soków i innych produktów spożywczych z barwników spożywczych, tytoń, owoce, wino, kawa i herbata.

W Lakalyut zawiera dużą RDA składnik ścierny 110 na bazie silikonu, i fluor, które są stosowane do zapobiegania próchnicy i wzmocnienia szkliwa. Specjalne enzymy pomagają skutecznie usuwa płytkę nazębną, wybiela szkliwo i dziąsła dać ochronę przed zapaleniem. Regularne stosowanie tego narzędzia pomaga uczynić szkliwo zębów na kilka odcieni jaśniejszy i daje piękny uśmiech.

Rembrandt Whitening pasta do zębów

Pasta do zębów Rembrandt wybiela zęby o 2 odcienie, bez uszkodzenia szkliwa. Narzędzie zawiera miękką ściernych i tsitroksain – mieszaniny naturalnych enzymy, które, wraz z miękkie materiały polerujące zwrócić białości zębów naturalnych.

Rembrandt ma przyjemny smak miętowy. Wśród dodatkowych elementów oznacza warto zauważyć, sodę i fluorek, który pomaga zmniejszyć ryzyko wystąpienia wapnia. Dozowanie Rembrandt dość prosta. Trzeba myć zęby przynajmniej dwa razy dziennie – najlepiej po każdym posiłku lub kierunki, odpowiednio dentysty. Pasta nadaje się do regularnego codziennego użytku.

W tym artykule staraliśmy się opowiedzieć o najbardziej skutecznych środków do wybielania zębów i poprawić ich wykorzystanie. Pamiętaj, że najlepsza pasta do zębów – to ten, który jest właśnie dla Ciebie. Niech twoje zęby zdrowe i uśmiech – nieodparty!

load...