Wszystko to w celu wyrównania i „duży” i „efektywnej” przydatności

Zawartość

Myślisz, że jestem szefem innej rozmowy o motywacji? Nie ma jak tego postu o tym, jak radzić sobie z nadmiernym … motywacji i zbudować tak, że trening niezdrowy entuzjazm nie przeszkodziło w rzeczywistości efekt treningowy. Na pewno widzieliście co najmniej jedną serię show Biggest Loser. Jest pełne ciotki i wujkowie jump 4 godziny cardio dziennie, aby spalić tłuszcz. Zapisuje mieszkańcom rzeczywistości tylko dokuczliwy, słaba technika i niekompletne amplitudzie. Teraz wyobraź sobie masz 4:00 na przemian liczbę skakanka „apart-Razem” i Burpoe. Szczerze mówiąc, już czuję się niedobrze. A ty? Ponadto, amerykański telehudelschiki wtedy jeszcze masowo „naprawić” staw kolanowy i wiersze chirurg postroynevshimi kroku Plastyka brzucha. Oczywiste jest, że kilka operacji w naszych planach nie są wliczone. Jak radzić sobie z szybko i właściwie w tym samym czasie?

load...

[Powrót do spisu treści]

Formy, style, rodzaje, a nawet można trenować

Szczęście ludzie, którzy, na przykład, rodzaj płóz lub pewnością ciężarowców. Oni jakoś nie „Kant” kolejne ćwiczenie. Na przykład, Gwyneth Paltrow smukłe Ja w ogóle nie mogę sobie wyobrazić, słup, ale żylaste Cam Diaz – całkowicie. Więc towarzyszy żadne wskazówki „utryasaniyu” siła, cardio i rozciąganie nie są konieczne. Zawsze Znają priorytet. W praktyce, w procesie długotrwałego utratę masy ciała trochę „postanawia” wyznacza się wektor ruchu naszych własnych upodobań. Oto mała mała lista klientów, można sprawdzić to sam:

Utraty wagi do standardowego modelu. Tutaj jasne w odwiecznej konfrontacji lekki i ciężki lekkoatletyka wybranego światła. Bieganie, skakanie, HIIT, Tabata, bez obciążeń, a nawet całkowite zastąpienie władzy w tradycyjnym sensie, jogę lub pilates, plus jakikolwiek aerobiku grupowego i ścisłej diety.

utraty wagi do standardowej sportowej lub „spalić tłuszcz, zbudować mięśnie”. Najcięższej kategorii moralnym ludzi. My (tak, jestem z nich) są stale powiedział, co robić mnóstwo cardio i sporo mocy. W rzeczywistości, program jest nieco inna: wzmocnienie korpusu budynku cardio centrum i podstawowe umiejętności, które jest ulubionym Osiągnięcie co najmniej 20-30 minut ciągłego biegu w umiarkowanym tempie, a następnie – długi cykl zasilania z naciskiem na podstawowe ćwiczenia i dość przedziały bitowe, tak że ciało nie zapomni cardio jako formy stresu, aw finale – długi cykl treningu funkcjonalnego w świecie i dość biegania 10-kilometr. Plus, joga, lub „opcjonalne”, a 2 razy w tygodniu jako lek na zmniejszenie ruchliwości stawów i mobilności.

load...

pociągi w wyniku – więcej pull-up, push-up ponad pełnych rozłamów, 5 km w 18 minut i inne przyjemności sportu masowego. Muszę powiedzieć, że w centrum fitness w naszym pięknym kraju, to zjawisko – to rzadkość. Pragnienie, aby wypracować wynik pojawia się zwykle po 3-4 latach ciągłego szkolenia „tylko dla zdrowia” i zbiega się z rozwojem określonych umiejętności fizycznych. Więc towarzyszy, gorąco polecam, aby nie mieszać się w klubach sieci. Jesteś tam jeszcze się to nie podoba – atmosferę wieczystego diety i „cieszyć się widokiem biceps” Ty, pewnie i tak pociągnął. Specjalistyczne studia, grupa pasjonatów i wszystkich. Wiedzą, jak poprawić swoją szybkość, siłę i rosną tak dalej.

Nie wiem dlaczego jestem szkolenia. Ok, to jest przydatne. Tutaj jedną akcję – wybrać z mężczyzną swoich klubowych trenerów, które najbardziej lubisz i iść osobiście do niego pociąg. Albo zajęcia grupowe, to nie ma znaczenia. Jeśli nie wiem dlaczego, ale pociąg, po prostu trzeba się PFD i tonu. I z priorytetów fizyczne i inne zrozumie, kiedy jest czas.

[Powrót do spisu treści]

Zestaw reguł dla wszystkich

Nie staraj się dopchać w jednym cyklu szkoleniowym wszystkiego. Trudno jest budować mięśnie podczas spalania tłuszczu i poprawy odcinek. Cóż, tak naprawdę to prawie niemożliwe w jednym cyklu, bez względu na błyszczące magazyny pisał o kondycji. Kluczowym słowem – priorytety. I konieczne jest rozróżnienie między „priorytetów” i „chcą”. Jest to trudne do utraty wagi, o powolnego metabolizmu i niską masę mięśni. Więc jeśli masz zamiar schudnąć, trzeba pracować stale na diecie i składu ciała. Jest prawie niemożliwe, aby poprawić figurę, nie mając dobrego treningu fizycznego, który pozwoliłby skutecznie wykonywać ćwiczenia wytrzymałościowe, dlatego najpierw trzeba pracować nad przygotowaniami. A „ćwiczenia na uda i cellulit”, bez jakiegokolwiek programu działa dobrze tylko w wyobraźni ich autorów.

Gdy okazuje się, że żyjesz tylko na litry kawy i marzenia o tym, jak szybko pozbyć przydatności, przejść cykl „podstawowego wsparcia”, czyli dwa szkolenia „gorącym żelazem” lub „Pump Body” w tygodniu plus 1 wszystkich grupa kardiourok, i 1 godzinę każda działalność przyjemne tygodniowo, czy jest to długi spacer lub na zakupy lub na rowerze.

Jeśli to ty raczej, nudności, zamiast entuzjazmu zablokować kartę przydatności do miesiąca i zapisać się do basenu. Trzy 45-minutowe sesje pływania nie daje tydzień fizycznie pogorszeniu. W czasie wakacji. Zmiana scenerii wyleczy „zmęczone nerwy.”

Nie staraj się siedzieć na mono-diety z Internetu, jeśli nie ma żadnych specjalnych instrukcji zawartych w planie. Ogólnie rzecz biorąc, nie czytać i nie patrzeć na ten temat, jeśli masz mnóstwo nowych produktów jest intrygujące i sprawia, skacząc z diety na dietę. I zrezygnować napojowi suplementów diety. Lepiej wcześniej niż później, kiedy stała odwodnienie i wyczerpanie układu nerwowego „przeciągnięty” z siłowni Cię prosto do lekarza rejonowego. W tej samej części „skarbcu” i kładziemy napój Power. Jeśli jesteś ciągle chore i smutne, że coś jest nie tak z podstawową dietą lub planu treningowego oraz kofeiny z guarany małej korekty w tym przypadku.

Daj jej szansę, aby zaplanować. Cokolwiek wybierzesz, szkolenie powinno mieć czas na pracę. Nie zrozumcie histerię, gdy jeden tydzień nie musisz usunąć tłuszcz z brzucha i nie uprawia pośladki. Jest to szkodliwe. Napady złości zwykle czynią z nas biec od planu do planowania i od trenera do trenera w poszukiwaniu „jedynych prawdziwych szybkich rozwiązań.” Zawodzi, ale takie w naturze w ogóle. Akceptuj i kontynuuj.

W ogóle, z tego postu, zdaliśmy sobie sprawę, że różne cele wymagają różnych podejść. A potem będziemy rozmawiać o tym, jak „podejście” do celu, bez załamań.

load...