Wszystko od początku: Moc

Zawartość

Być może nie ma takiej osoby, która zaczęła się przestrzegać diety, ale tak cicho i myśli KBZHU życie. Zbyt wiele informacji – to cyklicznie węglowodanów, istnieje na ogół ma molochki nie jeść w sąsiedniej piaskownicy zbożach spadła też, a wszystko takie piękne, pełne wdzięku, nie jest czymś, co mamy z cellulitem, który jest „cut” aż 3-4 dni dla miesięcy, ale nadal bardzo denerwujące. Ogólnie rzecz biorąc, ludzie z kontrolą mocy rastayutya, nie tylko ze względu na notoryczne święta nowego roku i wizyty babci i jej sałatek. Ale kiedy już zdecydował się zacząć od nowa, to dobry pomysł, aby monitorować siłę, by przypomnieć, jak to zrobić.

load...

[Powrót do spisu treści]

Żywność w skrócie podstawy: najważniejsze

Trzeba liczyć kalorie, uwzględniać spożycie białka, węglowodanów i tłuszczów. Po pierwsze musi być co najmniej 1, 5 g, trzecia – co najmniej 1 g na kg masy ciała. Liczba „średnia” obliczana jest w zależności od przeznaczenia. Najczęściej nie w sensie dąży do zmniejszenia masy tłuszczowej będzie wystarczająca do 4-5 Th. Z zastrzeżeniem dostępności szkoleń. I trochę mniej, jeśli nie są.

Skąd mam wiedzieć, ile dokładnie? Ponownie pobrać aplikację liczyć kalorii i wypełnić go z danych i celu. Albo, należy pomnożyć swoją wagę przez 30, aby uzyskać szorstką postać wydając minimum aktywności fizycznej. A dodać do tego 300-500 kalorii, w zależności od tego ile spalamy na treningu.

Jedzenia „w masie”, „suszenia” i „do wspierania” powinno być w przybliżeniu takie same. Różnica – w ilości porcji, a nie jako pokarm. Że jesteśmy tu dla tych, którzy starają się iść na sam, i pizza rolek w pierwszym i trzecim wykonaniu, a drugi – żuje zieloną sałatkę z piersi kurczaka i bardzo zdenerwowany. Na ogół staram się znaleźć jakąś harmonię między jedzeniem dla przyjemności i zdrowia.

load...

[Powrót do spisu treści]

Polski suszenie

Polski suszenie – to jest, gdy nie ma węglowodanów, pierś kurczaka jest, nie może być ser, ale wciąż masz wyeliminować wszystko, ale słodzących i gumy do żucia i posypać ogórek jest teraz „Fitparadom”. Nikt nie może trzymać się długo suszenia Polsce, który posiada całe swoje życie, po prostu ukrywa pewne fakty i okoliczności. Na przykład, tydzień „wisi oblodzenia”, aby każdy, kto przychodzi po 12 kg wagi i trzeba iść do Olimpiyki pieszo przez kilka miesięcy, aż do wiosny noworoczny. Również bardzo interesujące nawyki tym przeplatanie ciasto w jednej powierzchni i wyładowywanie dni w wodzie w ilości 2,5 jednostki.

No cóż. Wszystko zrobiliśmy to na pewnym etapie życia, to jest jak chrzest bojowy. Po pierwsze, czy wierzysz, że niebiańskie istoty z konkurencyjnej scenie i prawdy więc jeść, to wierzyć w to, że cała reszta – kłamstwo kiedykolwiek stracił na wadze, a kończy się z faktem, że siadasz i przybysz bezpiecznik nawet tygodni od 8 -12 przetrwać. A potem …

W idealnym teorii uchebnikovoy należy dodać 10-30 g węglowodanów na tydzień i śledzić wagi. Po pierwsze, należy wlać wody na 2 kg, a następnie – waga nie ma rosnąć. Jak powrócić węglowodany powinny być zwrócone, a grupa wyłączonych produktów. To teraz o „meduza” i orzechami zamiast chipsów i kwaśny.

W prawdziwym życiu, po „chwili X”, gdy formularz jest pokazany, zaczynamy mieć wszystko dużo. A kiedy przychodzi moment wstręt, jest zazwyczaj zbyt późno, aby zrobić „uchebnikovy” wyjścia.

Weźmy sprawę. Ponieważ forma jest stracone, musimy starać się nie zrujnować nawet zdrowie. A jeśli spróbujesz usiąść znowu, „Poniedziałek”, będzie ponownie i szybko złamane. A poziom hormonalny nie jest taka sama, zwłaszcza szybko nic nie stało. Bo … bezpiecznie Zważyć i obliczyć „uchebnikovuyu” wsparcie dla nowej wagi. I tak go jeść przez jakiś czas. Jest to normalna sytuacja byłaby wtedy, gdy waga nie „dostać się” od razu, ale w dalszym ciągu będzie zdobyć, i „zbierać” kilka kilogramów. Niestety, po diecie niskowęglowodanowej jest efektem niemal nieuniknione. Zrób sobie przerwę.

Wiele pomagają poruszać się „po drugiej stronie” i uruchomić program na rozwój wytrzymałości. Takie treningi bardziej energochłonne niż kulturystyki i umożliwiają mniej „ściśle” do jedzenia. Plus są one silnie zmieniać kąt widzenia w kierunku normy, zaczniesz widzieć w sobie coś innego, oprócz kształtu pośladków, żyły na prasie oraz obecność-nieobecność ramionach. Z biegiem czasu, waga zatrzyma. Prace przy władzy, a następnie – „wyparować”, jeśli chcesz, ale w ich numerami potrzeb, a nie odejmuje się od kogoś z piersi i zaplanować ogórki.

[Powrót do spisu treści]

Prawa autorskie dieta

Wszystko, co dotyczy Dieta Dukana, Atkinsa i innych diet nisko węglowodanowych zostały opisane powyżej. Niech was i miała większą gamę produktów, nie jest zbyt ważne z punktu widzenia psychologii zachowaniu jedzenia po takiej diecie. Po prostu trzeba pogodzić się ze wsparciem nowej formy i ewentualnego przyrostu masy ciała jako nieuniknionej rzeczywistości, „odpoczynek” od kilku miesięcy ze zdrową dietą wspierać kalorii i schudnąć, a następnie, w razie potrzeby, przy obliczeniach.

Inne nazwy mogą być rklassifitsirovat on:

  • Ezoteryczne-histerycznie-wegańskie. Nie jest zaskakujące, że jesteś teraz jeść kebab kilogramów na raz. Nie żeby to było niezbędnym składnikiem pożywienia, tak większość z nas trudno utrzymać w ścisłych granicach wzrostu duchowego z surowego startego buraka, gdy 8 miesięcy zimy, zamiast dat – nic, a styl życia – raczej biurowe i stresujące niż „żyć w morze, oszczędzając małe zwierzęta. ” Będziesz musiał nauczyć się widzieć inne pokarmy, i wziąć to pod uwagę. Z psychologicznego punktu widzenia, po niepowodzeniu wydaje nam się, że jedzenie mięsa, robimy coś strasznego. I dlatego, że po prostu nie wierzę i nie pisać, i starają się „usunąć” z pamięci. Skoncentruj się na tym, jak zacząć jeść ludzkie porcje. I pamiętaj, że warzywa i ziarna – still znajomych, ale nie tylko produktów, które należy jeść;
  • Histerycznie czysta zdrowa. Wtedy to nie będzie po prostu uważam KBZHU, ale też nie jedzą fasolę, ponieważ szczawiany, ziarno – ze względu na ich stan zapalny, szukając supermarket organiczny orkisz i nie znaleźć (jest oferowany w internecie jako nieciekawe innego, oprócz ciebie, ludzkość), tylko kupić farmę kurczaka, i tak dalej. Oczywiście znalezienie kilka razy, jak to jest obecnie wydawane na produkty, które decydują w trosce o zdrowie, aby znaleźć drugą pracę. Po przeczytaniu coraz książka na zarządzanie czasem i innego osobistego rozwoju, zdajesz sobie sprawę, że wszystko to wszystko było na próżno, i byłoby to konieczne … I wtedy, w stanie wytrzymać presję na parę prac trzyczęściowy i zobacz, jak wiele nowych guru opłaty za konsultacje, rzucasz wszystko i ziemniaki pieczone … na szczęście, po histerię pure power zwykle pozostaje umiejętność liczenia kalorii i BZHU. Tutaj będzie korzystał. A reszta jest w naszych trudnych czasach, musimy użyć go jako formę rozrywki. W którym można oddać pieniądze za to, co nie jest znana, może wymagać więcej czasu i pieniędzy, a na koniec – naprawdę zjada.

W ogóle, po diecie jest ważne w dowolnym formacie, w czasie, aby zatrzymać furia o „awarii”, aby go i zacząć robić to, co już wiesz jak, po prostu nie chcą się do tego przyznać.

Elena Selivanova

load...