Wszystko od początku: cardio i treningu wytrzymałościowego

Zawartość

Więc nie zrobił cardio teraz … Nie ważne ile aerobic wytrzymałość żyją bardzo długo, a jeśli wraz z cardio, zapomnieć o codziennych czynności, a na walnym wytrzymałościowego treningu (podnoszenie ciężarów), system aerobowy ciała nawet teraz nie jest taka sama, Powrót do ekranu na „kiedy-Pobiegłem przez godzinę dziennie, rano na czczo, teraz ja też, po prostu uruchom” nie jest konieczne, ale tylko dlatego, że nic nie będzie działać zmęczenia. Jak zacząć go robić?

load...

[Powrót do spisu treści]

Opcja dla osób z dobrą dietą i chłodnej głowy

A co dokładnie chcesz tam robić? Spacer ścieżką na spacer wzdłuż ścieżki? Jednakże, można chodzić w ładnym miejscu, a nawet w dobrym towarzystwie. Może po prostu nie można zacząć robić cardio po prostu dlatego, że jesteś smutny i nie chcesz spędzić godzinę w ubieranie się, mycie, rolnictwo BTSAA i obejrzeć pokaz podczas spaceru.

Wszystko zależy od tego, co masz priorytetowy cel i jak twoja świadomość regulowane diety. Po prostu, jeśli głównym celem – jest zmniejszenie masy ciała we wszystkich rodzajach tego wieloaspektowego problemu i po prostu nie można osiągnąć ten cel, ponieważ zbyt dużo jedzenia – do zrobienia. Jeśli celem jest wzmocnienie ochrony zdrowia i utrzymania masy ciała, lub leżącej w płaszczyźnie podnoszenia stopy zasilania lub coś innego, nie można zrobić cardio. Pod warunkiem, że wiesz, jak liczyć kalorii i może myśleć o pół godziny dziennie chodzenia.

Spacer wystarczy dla zdrowia. Ponieważ nasz organizm nie jest w zasadzie tworzone przez tyle leżenia i siedzenia, co większość z nas trybu.

[Powrót do spisu treści]

Opcja dla bardzo ruchliwego

Problem z cardio jest to, że zazwyczaj nie ma miejsca, aby wstawić. Cóż, nikt nie chce iść do dnia odpoczynku w pokoju na bieżni, to oczywiste. Albo, należy pominąć, trzeba 4-5 wytrzymałości szkolenia tydzień potem chcę odpocząć, zamiast robić cardio. Następnie przyjrzymy się, jak żyć sporcie zawodowym. I robią przysłowiową oddychanie w godzinach porannych. A znaczenie jest nie tylko spalanie tłuszczu (jest jakiś sposób, prawie wcale), a zrobić coś szkoleniowy nieuniknione w moim życiu.

load...

Na ogół ci, którzy są przerażeni tak zajęty kupując maszynę ćwiczeń w domu. To wystarczyło, by być cicho, tak aby były one zaangażowane w nią rano, bez wymuszania obudzić wszystkich sąsiadów, a za mało „sympatyczny” do ćwiczenia nie powodują niesmak. Jeśli zakupy opcja
– nie wchodzi w grę, przejść ulicą, skakanka, niedrogich opcji przejazdu lub czegokolwiek, co można zrobić w sposób regularny. Najbardziej pechowy pod względem sąsiadów, obywateli szukasz cichego HIIT i nie więcej niż wymówek.

[Powrót do spisu treści]

Jak powiesić w gramach

Zazwyczaj ludzie po prostu próbuje wrócić do swojego poprzedniego treningu, niezależnie od następujących czynników uległy zmianie:

  • Wydanie polecenia opuszczenia pociągu. Twoje mięśnie przyzwyczajeni do jazdy na rowerze. Będziesz robić zbyt dużo na rowerze, na przykład, i właśnie z mobilnością w przysiadzie, zapoznania się z „nedosedom” i ciągłym bólu wszędzie w mocy. Chcesz? Prawdopodobnie nie. Utrata właściwości fizycznych jest różnorodny. Można zacząć na przykład swój stary HIIT trening, a okaże się, że po 100 huśtawki kettlebell, wszelkie, nawet najbardziej legenky powrotem Trening staje się bardziej mitem niż rzeczywistością. Przyjąć, że w ciągu 2-3 miesięcy jesteś – początkujący cardio, i zacząć od tego, że za normę początkujący – 20-30 minut 3 razy w tygodniu na pulsie nie więcej niż 75% MHR;
  • Zmienić ogólny plan treningowy. Wiele odmówić cardio do postępu u władzy. Oczywiście, takie podejście jest fan-made i na zdrowie i fitness nie jest bardzo odpowiednie, ale gdy to się stało, squat z 1, waga 5 ciała na ramionach, i nie można uruchomić 800 m, konieczne jest, aby skupić się na tym, co jest dla Ciebie ważne. A czy cardio, jak to możliwe i łatwe, jak wymagane przez pierwotnej dyscypliny. Tak samo, gdy opcja stepper 20 minut dzień odpoczynku, lub tyle żeglowania – najlepszy wybór;
  • Zmiany

  • W stanie zdrowia. Użyliśmy zignorować ten fakt, ale z biegiem lat nie poprawy ich wydajności pod obciążeniem. Jeśli „nie jest jasne, dlaczego stało się trudniejsze” – po raz kolejny, należy zapoznać się z zasadami dla początkujących.

[Powrót do spisu treści]

Jak postępy

Na przykład, w pierwszym tygodniu dokonaniu 3-godzinny trening pół na pulsie 60-75% z MHR. Najprawdopodobniej będą one nie bardzo się podobało i nie chcesz, aby zwiększyć ich liczbę. Spróbuj poćwiczyć w celu poprawy ich jakości – stopniowo zwiększać prędkość ruchu, ale w strefie tętna. Warto więc przejść około półtora miesiąca. Następnie
może już wykracza poza 75% MHR, dodać interwały, przyspieszenia, i nowe cardio. Dalej jest znaleźć jakieś realne formułę dla siebie, na przykład dwa intensywne cardio w tygodniu, dwa rehabilitacji, i trzymać się go.

[Powrót do spisu treści]

Ważne rzeczy do tych, którzy sprawiają, że

Władzy. Czasami cardio jest nadmierne obciążenie dla organizmu i nie jest o tym, jak to zrobić, a fakt, że robisz to w ogóle. Zasilanie może być inna, a jeśli aktualnym planem dużo pracy nad wytrzymałością zasilania, być może teraz nie jest najlepszym rozwiązaniem dla formalnego cardio w ogóle. Skąd wiem, że tak jest? Szanse są, można poczuć. Objawy zwykle nie są przyjemne. Jest to kompleks „faery” odczucia zaburzenia snu, zaburzenia odżywiania, i ból w mięśniach, żeby być w stanie wysokim podręcznika odpoczynku tętno.

Druga ważna rzecz – być może trzeba nienaprężonym trener cardio. Możesz myśleć, że działa – jedyny normalny sposób pracy na mojej wytrzymałości i układu sercowo-naczyniowego, ale po uruchomieniu swoje więzadła i stawy boli, zwłaszcza jeśli połączyć je z przysiadów i pchnięć w stylu zasilania. Sprawdzić steppery, maszyny eliptyczne, wiosłowanie maszyn i pływania. Pomoże to zrobić cardio i pomocny, i wygodne, a postęp – stała.

Elena Selivanova

load...