Wszystko o tym, co kobiety lubią mężczyzn-skorpiony

Teoria zgodności miłości między kobietami i mężczyznami w oparciu o ich znaki zodiaku są od dawna stosowane do zawierania sojuszy między najkorzystniejsze osób królewskich i szlacheckich, ale zwykli prości nie był dostępny. Taka wiedza uważana tajemnicy i kameralny, więc mogą posiadać tylko swoich faworytów. W ubiegłym wieku, informacja o zgodności zodiaku została udostępniona dla wszystkich ludzi bez wyjątku, i zyskał tyle popularności. Jednak większość ludzi urodzonych pod znakiem lub w inny sposób, istnieją pewne ogólne zasady doboru drugiej połowie, uważnie studiując które można zrozumieć, w jaki sposób człowiek może być przedmiotem szczególnego zainteresowania.

load...

Mężczyzna Skorpiony wśród wszystkich innych facetów, którzy urodzili się pod innymi znakami, są najbardziej atrakcyjne dla większości płci pięknej kosztem jego wrodzonej charyzmy, o silnym charakterze, tajemnicy i stałej atrakcyjności seksualnej.

Czyniąc tak, Skorpiony są bardzo wrażliwe na wybór partnera życiowego, choć na początku może się wydawać, budują romantyczny związek nie jest bardzo poważnie. Co do zasady, brawury i pewna oziębłość takich ludzi ukrywa się nadmierną wrażliwość i emocjonalność jednak wiedzieć, że wiele aspektów swojej osobowości będzie możliwe tylko do kobiety, które będą w pełni zgodne z ich licznych kryteriów.

Jakie kobiety są przyciągane do mężczyzn Scorpions

Więc weźmy się bliżej, co robią kobiety jak mężczyzn urodzonych pod znakiem zodiaku tak kontrowersyjny.

load...

Szczery

Jedną z głównych cech charakterystycznych dla kobiet, które mogą interesować mężczyzna Skorpion, uczciwość i zdolność do zmaksymalizowania szczerze wyrażać swoje emocje. Faktem jest, że wszystkie Skorpiony są bardzo cienkie odczuwa fałsz i reagują na nią negatywnie, więc starają się tworzyć własne koło kontaktów z tymi ludźmi, którzy są przyzwyczajeni do dosadnie powiedzieć co myślą. Wydawałoby się, że taka nadmierna szczerość bez cienia kokieterii nie jest całkiem odpowiedni dla pań, które chcą przyciągnąć uwagę mężczyzn, ale tylko te kobiety naprawdę jak skorpiona.

Mężczyźni, którzy mieli szczęście urodzić się pod znakiem Skorpiona, bardzo dobrze rozwiniętej intuicji, a niektóre są nawet całkiem wyraźne skłonności do pewnych zdolnościach psychicznych, które jednak często tylko udanej tandem wrodzone pragnienie psychoanalizy. Zdolności te pozwalają Scorpios w kilka sekund w celu ustalenia nieuczciwości i jeśli zauważą, że ich kobieta leży, a następnie natychmiast stracić całe zainteresowanie nią.

Jeśli się odważysz, a będzie się komunikował z Scorpio jakby przed sobą, że jest dobrym przyjacielem, którego nie widziałeś (czyli najbardziej szczere, z zainteresowaniem i bez zbędnych wybryki), a następnie bardzo szybko zadowolony zauważyć, że zaczął mężczyzna Skorpion dostarczyć jednoznacznych oznak zainteresowania. W tym przypadku nie ma znaczenia, co słowa, które wypowiem, a co powiedzieć, bo Skorpiony docenić szczerość przede wszystkim wystąpień, a dopiero potem ich znaczenie. Jednak to nie znaczy, że można rozmawiać żadnych głupstw, które weszły do ​​głowy (głupie kobiety Scorpions naprawdę nie sprzyja), ale starannie dobrany z góry tematu rozmowy, dużo mniej przemyśleć trakcie rozmowy w każdym razie nie warto.

Jedynym tematem, zaleca się, aby mieć rozmowę z przedstawicielem znak – to opowieść o jego ostatnich romantycznych związkach, ponieważ wszyscy, bez wyjątku, Skorpiony mają wyraźny zaborczość, a takie rozmowy mogą po prostu przestraszyć ich. Ponadto dyskusje są zbyt wyraźne jak w pierwszych etapach komunikacji może spowodować gwałtowny spadek zainteresowania ze strony Scorpio, ponieważ większość z nich nie przyjmują nadmiernego dostępność kobiet. Dla reszty, najbardziej bezpośrednim wyrazem uczuć i myśli Scorpions jest mile widziane, więc należy zapominać o „sztuczek” różnymi kobietami znaczy, że wszystko, myślisz, i generalnie zachowują najbardziej naturalnie.

Piękna i elegancka

Scorpions docenić urok i uwodzenie, tak często wybierają eleganckich i stylowych kobiet, jakby zeszła ze stron magazynów wieku temu. Jednak zewnętrzne piękno, waga, wiek i inne takie parametry nie są dla mężczyzn-skorpiony absolutnie żadnej wartości. Ci ludzie, w przeciwieństwie do innych znaków zodiaku, bardzo często dobrze zorientowanych w modzie, różnych produktów kosmetycznych i wszelkiego rodzaju sztuczek, że kobiety używają aby zwiększyć ich atrakcyjność wizualną. Dlatego oni docenią możliwość kobieta to wszystko umiejętnie wykorzystać, podkreślając wszystkie najlepsze cechy swojego wyglądu.

Jednak bez względu na to, jakie sztuczki używasz, bez pewnego uroku zainteresowanie wewnętrzna jest prawie niemożliwe, aby człowiek-Skorpion, ponieważ zwraca uwagę przede wszystkim na pewnej wewnętrznej zawartości tej czy innej kobiety, a następnie do jego wypowiedzi pod względem objawów.

Warto zauważyć, że większość mężczyzn Scorpios zawsze wybierać jego życiowy partner wystarczająco dojrzałych i doświadczonych doświadczenia życiowe kobiet. Ponadto, szczerze wierzą, że naprawdę piękny może być tylko dorosłą kobietą, która straciła nalotu młodzieńczą naiwność i pewien kanciastość, nierozerwalnie związaną z wieloma dziewczynami. Więc nawet faceci Scorpio dość często prawie nie interesuje rówieśnikami, preferując panie starszy, ale w bardziej dorosły i wszystko można znaleźć bardzo niezwykłą parę, składające się z młodych mężczyzn Scorpio i atrakcyjną kobietą dojrzałą, która odpowiada jego wiek prawie matka.

Tak więc, możemy stwierdzić, że kobiety, jak mężczyźni, Skorpion, może doskonale odnoszą się do każdego wieku i mieć każdą, nawet całkiem zwyczajny wygląd, ale muszą one być w stanie zaprezentować się w najlepszy możliwy sposób, być zadbana, ubrana bardzo elegancko i dosłownie blask od wewnątrz specjalnym pięknem wewnętrznym, których Skorpiony są w stanie czuć się bardzo dobrze.

Nieco tajemnicza

Większość scorpion mężczyzn docenia obecność tajemnicy, a nawet w tajemnicy kobiety chcą zobaczyć ich nieodłącznym towarzyszem życia. Wydaje się, że takie pragnienie jest całkowicie sprzeczne z koniecznością dla kobiety marzeń Scorpio tej szczerości, ale w praktyce rzeczy są nieco inne. Więc co byłoby uczciwą kobietę lub otoczony Scorpio, że w każdym przypadku należy wybrać jedną, w której najbardziej harmonijnie szczerość i umiejętność utrzymania powrotem dla siebie jakieś małe rzeczy, nie mogąc mieć istotny wpływ na przebieg rozwoju romantyczny związek, ale z podaniem ich gospodyni pewna część tajemniczości i uroku.

Jednak nie oznacza to, że kobieta, która chce zadowolić Skorpion powinien wstrzymać się od niego jego zainteresowania, cechy charakteru i przyzwyczajeń, raczej chodzi o sztuczki młodych kobiet, których mężczyźni wiedzą, że nie jest to konieczne. Na przykład, od samca Skorpion nie jest konieczne, aby ukryć swój wiek, ale o ile ważysz i czy masz naturalny kolor włosów, to nie jest konieczne, aby wiedzieć wszystko. Jest też całkiem zbędne, a nawet trudne dla Skorpiona mogą być informacje o swoim nie całkiem „prawo” i przyjemny dla wścibskich oczu nawyki codziennego.

Jednak obawa, że ​​mężczyzna Skorpion przypadkowo dowiaduje się o coś icky, że nie jest konieczne, wystarczy umiejętnie prezentują się, jakby przez przypadek „upuszczenie” swoje drobne negatywne cechy i nawyki, a także nakładanie na ledwo wyczuwalny zasłoną tajemnicy ,

Wielbiciele

Mężczyzna Skorpiony są jednym z najbardziej widoczne wśród właścicieli wszystkich istniejących znaków zodiaku. Taka cecha czyni je dobrze znane zazdrosny zdolny podejrzewam swoją drugą połowę zdradę na najmniejszy znak swojego zainteresowania w jakikolwiek inny przedstawiciel silniejszej płci, jej niechęć spędzić z najbliższymi Scorpion cały swój wolny czas i wszelkie inne „podejrzane”, jego zdaniem, zachowanie ,

Dlatego tacy ludzie jak kobiety prawdziwie oddanych do nich i gotowych do udowodnienia jego miłość w każdej sekundzie. Jednak to nie oznacza, że ​​musisz stać się tylko „dodatek” jak człowiek, jak nadmierna obsesja, sentymentalizm i wrażliwość są w stanie doprowadzić ich z równowagi. Oznacza to, że można stwierdzić, że Skorpiony wolą kobiety, które mogą pokazać siłę swoich uczuć i poświęcenia pozostając jasne samowystarczalne jednostki.

Te kobiety, które odważą się zdradzić zaufanie Skorpiona, i dostarczyć go nie do pozazdroszczenia, bo tacy ludzie nigdy przebaczyć przestępstwa i nie zapominaj wszystkich swoich występków drugiej połowie. A jeśli niektóre sprzeczne aspekty związane z konwencjonalnymi postaciami docieranie, samce Skorpiony można jeszcze zrozumieć i zaakceptować zdradę i kłamstwa jest ich bezpośrednim sygnałem do zakończenia związku, bez względu na to, nawet najsilniejsze uczucia.

Jednak, aby dokończyć powieść Skorpion może po prostu i szybko – to on na pewno starają się spowodować jego dziewczyną jak najwięcej cierpienia, zemsta zatem do zadawania bólu i obrażać ich godności. Takie mściwość, w pewnym stopniu tłumaczyć dyspozycji skorpiona, na którego cześć nazwano i nieprzewidywalny, ale bardzo atrakcyjny znak zodiaku. Jak wiadomo, Skorpiona „traktuje” śmiertelnie zgryz Każdy, kto łamie granice swojego terytorium lub naruszać jego wolności.

To człowiek urodzony pod tym znakiem zodiaku, nie przebaczyć najmniejszej zdrady, tak, że kobieta, która chce być jego stałym towarzyszem życia, nawet w umyśle nie powinien pozwolić możliwość oszukiwania jego ulubionym. Tak więc Scorpio reaguje negatywnie, gdy dziewczyna nagle zaczyna być zazdrosny, ponieważ uważa, że ​​nikt nie może wątpić w głębię i szczerość jego uczuć, które, jego zdaniem, to widać w każdym szczególe. Takie założenie wielu mężczyzn-skorpiony daleko od prawdy, bo naprawdę są zanurzane w miłosnej relacji z twojej głowy i dają ulubiony wszystko sam, tak, że kobieta, która chce naprawdę być zainteresowany w Scorpio i być jego stałym towarzyszem życia, lepiej jest nie tylko dać mu pretekst do zazdrości, ale większość z nich nie jest o niego zazdrosny.

Namiętny

Bez wyjątku wszystkie samce Skorpiony bardzo oddany i unoszonymi osobistości, co, oczywiście, jest najbardziej widoczna w intymnych. Tacy ludzie często nie przeszkadza romans na jedną noc, która, oczywiście, bardzo zdenerwowany one przyciągać kobiety. Jednakże, jeśli obligacji krótkoterminowych aktywnych seksualnie kobiet w zasadzie nie musi Scorpions wielkiej wartości, budowanie długoterminowych relacji opartych na wzajemnych uczuć, tak jak ludzie potrzebują naprawdę namiętny i wyzwoloną kobietę, która jest gotowa do błony wewnętrznej o każdej porze dnia. W tym przypadku, dama serca Skorpiona powinna dominować w relacjach seksualnych, ale zawsze z radością i entuzjazmem przyjąć każdy, nawet najbardziej niesamowite ofert.

Kobieta, która chce przyciągnąć męską Skorpion, należy pamiętać, że kameralny stronie relacji jest bardzo ważne dla niego. A jeśli dla większości ludzi urodzonych pod innymi znakami, życie seksualne ostatecznie nie staje się najważniejszym elementem stałym związku z konkretną kobietą, dla Scorpions intymny radość zawsze będzie być może najważniejszym wskaźnikiem sukcesu i harmonii miłości związku.

Te cechy nie oznacza zmienność i pasja wyłącznie cielesny związek z boku jak może najpierw pomyśleć. Fakt, że samce Skorpiony myśleć kontakt fizyczny jest ważnym sposobem wyrażania swoich uczuć, a jeśli kobieta nie będzie odpowiedniego zainteresowania w stosunkach intymnych, Scorpio myślę, że powiedział jej po prostu nie podoba i nie czuje do niej żadnych uczuć. Jednocześnie, aby przekonać tych ludzi w odwrotnej jest praktycznie niemożliwe z powodu ich nadmiernego wrodzonego uporu, tak, że kobieta, która szczerze chce wygrać uwagę ludzi Skorpiona koniecznie powinien mieć namiętny temperament i dać zmysłowy stronę relacji jest bardzo ważne.

Wiele uwagi mężczyzn zapłacić Scorpions stronie gry o stosunku płciowego, który pojawia się dla nich nie tylko w rozmaitych gier role-playing, intymny, ale również w poprzednim procesie uwodzenia i podboju kobiet. Skorpion lubi kobiety, którzy sami przejąć inicjatywę, ale robią to bardzo cicho i łagodnie, a następnie natychmiast przejdzie „lejce” do ręki. Więc ludzie jak kameralne zabawy z procesem prześladowań i przymusu światła, w którym powinny one zawsze odgrywają dominującą rolę.

Jednak w żadnym wypadku nie powinno się obawiać takich skłonnościach Scorpions jak powodując żadnych szkód dla kobiety lub nawet dostarczanie do niej najmniejszego dyskomfortu w związkach intymnych jest całkowicie nie do przyjęcia dla niego. Dlatego tacy ludzie szukają kobiet, które są gotowe przyjąć jego namiętny temperament i całkowicie go wesprzeć.

Według tradycyjnych kanonów astrologicznych, człowiek Scorpio najbardziej odpowiednia kobieta, urodzona pod znakiem Koziorożca, Panna, raka lub Ryb. To właśnie te przedstawicieli płci pięknej są znacznie bardziej prawdopodobne, aby być naprawdę zainteresowany w Scorpio i powodować mu wzajemnych uczuć. Jednak nie oznacza to, że kobiety są inne znaki zodiaku nie może spróbować szczęścia z mężczyzną Scorpio; po prostu trzeba zrobić trochę więcej wysiłku, aby go zadowolić.

Tak więc, w tandemie z mężczyzn z kobiet Scorpio jest jednym z najbardziej „wybuchowym” kombinacji przedstawicieli różnych znaków. Najczęściej takie sojusze istnieć jako ulotne powieści, ponieważ długoterminowych relacji, dwa Scorpion po prostu nie może się dogadać ze sobą. Jednakże, jeśli kobieta nauczyć się przynajmniej trochę dać się w swoim ulubionym Skorpiona staną się bardziej miękkie, mogą być szczęśliwym w długotrwałym związku, a nawet małżeństwa.

Dobra okazja, aby zainteresować man-Skorpion, są też kobiety, które urodziły się pod znakiem Bliźniąt, Baran lub Taurus. Niektóre kobiety lubią dwoistości natury i związanej z nieprzewidywalnego zachowania są zazwyczaj pod wrażeniem Scorpio, ale do budowy dowolnej stabilnej relacji w takich tandemów obaj partnerzy muszą podjąć znaczne wysiłki.

Pamiętaj, aby zdobyć uwagę mężczyzn Scorpio, co do zasady, nie jest zbyt trudne, jednak, aby zachować swoje zainteresowanie na coś podobnego od dawna jest problematyczne. Jeśli początkowo skonfigurowane do krótki namiętny romans bez obowiązku Scorpio, można użyć cały arsenał kobiecości i zmysłowości, a tym samym na tyle szybko, aby go interesują. Jeśli, przeciwnie, chcę zbudować z męskim Scorpio długi poważny związek lub nawet stworzyć silną rodzinę z nim, to należy przygotować się do ciężkiej pracy wystarczy podbić nie tylko umysł, ale także serce Skorpiona.

Jednak, niezależnie od trudności spotkały się w takiej trudnej drodze na podbój mężczyzn, urodzony w ramach takiego namiętnego i kontrowersyjny znak zodiaku, zawsze pamiętaj, że możesz skończyć z jednym z najbardziej lojalnych i wrażliwej życia satelitów, który zachwyci Cię swoim jasnych uczuć nie jest jeden lat.

load...