Wszystko o odbarwienia włosów: blond być modne

Praktyka pokazuje, że nie tylko blondynki jak dżentelmeni. Przez piękno złocistych włosach są z wielką ufnością, a same kobiety. Nic dziwnego, że definicja „anielski wygląd” tylko ludzie częściej spadają z blond włosami. Więc pomówmy o tym, jak stać się blondynką. Jak to jest, że nie ma wyjaśnienia procedury? Jest to możliwe do przeprowadzenia odbarwienie włosów w domu?

load...

Historia blondirovanija

Że wszelkie uszkodzenia farby na włosy – zna każdą nowoczesną kobietę. Najbardziej inteligentna kobieta, a także kobiety w ciąży zaleca się pomalować henną włosy. A jeśli popularne barwniki malowane dzisiaj, barwniki chemiczne dawna roszczenia. Fakt, że blondirovanija barwnik zawsze najbardziej bezlitosny do włosów dla kobiet. Teraz jest przemysł chemiczny rozpieszczana uczciwych środków seks jakości barwników łagodnym efektu, a w czasach Związku Radzieckiego Blondynka malowane gidroperita, „supra” i nadtlenek wodoru. Każda kobieta będzie pamiętał mieszaniny żrące jeśli nie w związku z własnym reinkarnację, podczas malowania włosów przyjaciela, krewnego lub przyjaciela. Co pamiętamy? Tylko aby nakłonić cię zapomnieć o tej agresywnej sposób. Dziś w każdym salonie kosmetycznym może przekształcić każdą kobietę w promiennym blondynka w ciągu kilku godzin i bez uszczerbku dla globalnej czupryną.

Notatka dla przyszłych blondynek

Jeśli mocno postanowiła zostać blondynką, wskazane jest, aby wziąć pod uwagę kilka czynników:

  1. Blondirovanie psuje włosy, więc jeśli masz suchą, rzadki i zniszczone włosy, radzimy w czasie procedury do powstrzymania się od lub zamiast chemicznego wykorzystania barwnik henny. Po barwieniu środków ludowej zawsze było bardziej wspierać młodych piękności poszukujących perfekcji. A włosy są wzmocnione pod wpływem henny.
  2. Jeśli masz do odbarwienia włosów farbowanych, wskazane jest, aby być ostrożnym. Im więcej czasu minęło po farbowaniu, tym lepiej.
  3. Jeśli twój naturalny kolor włosów jest daleki od pożądanego koloru światła, zaleca się najpierw przejść procedurę barwienia. Więc i rozjaśnić włosy kilka odcieni, i będzie w stanie uratować część nici z barwieniem.
  4. Przed odbarwienie włosów, konieczne jest przeprowadzenie mały test na alergie. Faktem jest, że każdy z atramentem, w tym dla blondirovanija, jest produktem w przemyśle chemicznym, więc niektórzy ludzie rozwijać alergię na jeden lub drugi składnik w barwniku i na ciele po barwnikowych utworzonych kieszeniach podrażnień.
  5. Procedura staje się blond warto poświęcić na brudne włosy. To samo dotyczy wyjaśnienia włosy na rękach, twarzy i nogach.
  6. Jeśli chcesz przeprowadzić malowanie domu, upewnij się, że Twoje włosy powinny być maksymalnie dwóch odcieniach ciemniejszych niż pożądane. Spalanie brunetka przekształcony platynowej blondynki może tylko profesjonalny fryzjer. I to nie jedna sesja.
  7. Nie zapominaj, że po farbowanie włosów wymaga szczególnej ostrożności. Traktuj swoje balsamy i maski. Ponadto, dają co najmniej tydzień za pomocą suszarki do włosów, pianki do włosów i inne środki do układania.

Farbowanie włosów w ciąży

Świadomie nie przeprowadza tematu odbarwienia włosów podczas ciąży sama. Faktem jest, że ani nadtlenku wodoru ani „supra” piękno noszenie serce dziecka nie może być malowany. Choć niektórzy twierdzą, że nadtlenek wodoru jest całkowicie nieszkodliwe, to nie jest. Chcesz urodzić zdrowe dziecko? Następnie słuchać opinii lekarzy. Odbarwienie włosów podczas ciąży jest niemożliwe. Można użyć henny do barwienia, ale nie „supra”. Fakt, że skład henny – naturalnych barwników. Państwo nie chemia! Nie nadtlenek wodoru. Solidne i bezpieczne użycie koloru.

load...

Jedynym zastrzeżeniem jest to, że w czasie ciąży (ze względu na hormony) oraz z henny, nie dostaniesz że platyna odcień, który zapewni farbę chemiczną. Ale po farbowaniu henną włosy staną się niezapomnianym odcień czerwieni, który będzie skutecznie grać w słońcu. Kto wie, może za pierwsze 9 miesięcy i nie chcesz, aby wrócić do barwienia za pomocą nadtlenku wodoru? A jeśli nie chcesz, aby przypomnieć Oleg Popow, po prostu ograniczyć czas ekspozycji na henny. Sekret jest prosty: im mniejsza farba była na włosach, tym jaśniejszy odcień wyjdzie. Marząc o ledwie dostrzegalnym ryzhinke? Następnie zamalować włosy nie więcej niż 15 minut. Nawiasem mówiąc, farbowane włosy nie będą możliwe po henna przebarwienia. I to nie jest w ciąży i że barwnik naturalny efekt na chemicznymi i farby może dać nie jest tego samego koloru, które zostały zaplanowane. Dlatego też, jeśli jesteś zmęczony henny i chcą wrócić po nim do odcieniach platyny, zanurzyć na chwilę.

Inne rodzaje przebarwień

Od pytania ciąży stopniowo przejść do takiego pytania jak rozjaśniania włosów na ciele. Ci, którzy nie są zaznajomieni z tą procedurą – szczęśliwi ludzie, ponieważ nie do czynienia z problemem nadmiernej roślinności na ramionach, nogach, a nawet na twarzy. Tak, człowiek czasami przedstawia przykrych niespodzianek w postaci małej armaty na górnej wardze. Wiele z tych włosków są lekkie i cienkie, a niektóre Brunet kobiety i brunetki – ciemne, gęste, przypominający męskiej wąsami. To jest w tym przypadku zastosowanie i rozjaśniania włosów na górnej wardze. Nadmiar zarost nie jest usuwany, a wykonane mniej zauważalne. Plus farby tradycyjnie czyni cieńsze włosy. A jeśli szef przerzedzenie włosów nie jest pożądane, sytuacja z tzw wąsami i roślinności na nogach blondirovanija agresywne działania, nawet popierane.

Jest jeszcze inny problem, z jakimi borykają się z tak zwanych „wąsatego kobiet”. Ta nieśmiałość. Często nie są gotowi przyznać, mój brak nawet krewnych, nie wspominając o kosmetologii. Co robić? Jak przeprowadzić tę procedurę w domu? W rzeczywistości – bardzo prosta. Wystarczy przetrzeć dziennie problematyczne się na powierzchni 3% roztworu nadtlenku wodoru w ciągu 5 minut, po czym włosy stopniowo niezauważalna. Również przebarwienia włosów na dłoniach i stopach. Nie chcesz się chemii? Pomóż środków ludowej. Nasze babcie wcierać włosy na jego ręce cytryną. Jej składniki rozjaśnić włosy. A włosy nie są malowane nadtlenek i henna lub Basma. Dlatego zamki były grubsze. Nawiasem mówiąc, ta procedura jest najkorzystniej w czasie ciąży. Rozjaśnia włosy na nogach z cytryny i henny malować głowę i będzie piękne i zdrowe, z pięknym i zdrowym ciele.

Na koniec chciałbym doradzać kobietom, by nie popadać w skrajności. Zioła nie ciało włosy wodą utlenioną, kiedy można dostać cytrynę. Lub w ogóle bez niego. Po ciemnych włosach – to jest całkiem naturalne. Kochać siebie za to, kim jesteś.

load...