Wszystko, co musisz wiedzieć o maskary

Ponad sto lat ludzie malują twarze w jasnych barwach, szczególnie podkreślając oczy. Pierwszy pozory makijażu mężczyzn wynalazł dla różnych działań mistycznych i religijnych ceremonii. Prymitywnych wojowników przed bitwą zdobi jego twarz wzory i desenie siać zamęt i panikę wśród walczących klanów.

load...

Jednak postęp w miarę upływu czasu, więc „kosmetyki kolorowe” z pomocą zastraszające stopniowo przekształcone w przyciąganiu i uzyskała status „ozdobny”.

Prawdopodobnie tusz do rzęs, najpopularniejszy przedstawiciel ozdobnymi make-up funduszy. Specjalnie dla tych, którzy chcą, aby oko wyraziste, podkreślając ich kolor. Ponieważ większość kobiet stosuje tusz do rzęs na co dzień, ważne jest, aby wiedzieć kilka sekretów, które pomogą rzęsy być piękne i zdrowe.

 1. Rzęsy curling.

  Jest to ważny krok, ponieważ po curling rzęsy stają się jak poczwarki, a oczy lekko otworzyć natychmiast. Zazwyczaj zaostrzenia jeden rząd rzęs trzy razy. To wizualnie poprawia wzrok. Ale pamiętaj, że przed perm jest bardzo ważne, aby rozgrzać same pęsety. W tym celu, co do zasady, należy użyć suszarki do włosów. W ciągu 5 sekund pokolduyte z Lokówka pęsety, ogrzewając je w strumieniu ciepłego powietrza.

 2. Wybór tuszu.

  Ważne jest, aby wybrać tusz do rzęs, koncentrując się na ile efekt chcesz osiągnąć, i biorąc pod uwagę cały obraz jako całość. Aby rozpocząć, zdecydować, co jest priorytetem: hiper-length, zginać, ani objętość wszystkich dywizji … Podczas stosowania tuszu na rzęsy nie sądzę, że wystarczy zastosować go od korzeni do końcówek. Psychicznie podzielenie liczby rzęs na kilka części: zewnętrznej, środkowej i wewnętrznej części. Na wewnętrznej ruchami pędzla, stosuje się do nosa. Średnio dokładnie w górę, a zewnętrzną stronę ucha. Więc Twoje rzęsy będą rozwijać się w podobieństwie wentylator.

  load...
 3. Ostatnim krokiem – dolne rzęsy.

  Trzeba pomalować dolne rzęsy, po zakończeniu malowania na szczyt, ponieważ nie ma potrzeby stosowania dużej liczby tusz. Dolne rzęsy powinny wyglądać lżejsze, bardziej miękkie i bardziej naturalne. Dlatego nie jest konieczne, aby uaktualnić warstwę maskary na szczotkę, i można od razu rozpocząć barwienie dolne rzęsy przy użyciu tuszu do rzęs, który pozostał po barwieniu górne rzęsy.

A często warstwy dodane do rzęs szczotki prowadzi do szybkiego schnięcia tuszu w probówce.

Według obecnego ogromnego asortymentu tusz do rzęs można znaleźć w katalogu Oriflame.

load...