Wszystko co chcielibyście wiedzieć o piercingu, ale baliście się zapytać

Przekłuwanie pępka, a także kameralne piercing  – pełnoprawnym operacje, które mają przebić skórę na kolejny noszenia biżuterii w tym miejscu. Że procedura była bezpieczna i zdrowa, a następnie wynik estetyczny wygląd, piercing powinny być wykonywane tylko w zbadanym salonów, gdzie nie jest to licencja i certyfikowany sprzęt.

load...

Kobiet intymnej przebijającej obejmuje przebicie łechtaczki i warg sromowych, w przypadku z męskim przebijający przeszyte napletka prącia lub uzdę.

Przed obszarze procedurę przekłuwania analizowane indywidualnie wybranego specjalisty, dekoracji, które odpowiadają anatomii pępka. Typowo, pępek wkładka wynosi 6, 8, 10 i 12 mm. Specjalista klient i omówiono powyżej, A wybrane jest przebijanie – pierwotne lub wtórne. Do pierwotnego stopu potrzeby złota 750 i tytanu. Do przekłuwania wtórnym (w przypadku nakłucia zazhivshim) mogą być stosowane kolczyki ze złota 585 i 300 stalowej próbki. Należy zwrócić uwagę na fakt, że złoto i srebro niskie próbki nie nadają się do nakłuwania, a ich skład, są materiałami, które mogą powodować reakcje alergiczne lub pigmentację.

Intymny Piercing  polega na zastosowaniu znieczulenia miejscowego, gdy insulina strzykawki wstrzykiwany środek znieczulający. Do przekłuwania pępka ulgę w bólu prawie nigdy nie jest używany.

Preparat zawiera procedury sterylizacji dekoracji, umieszczając go w suszarce, pole UV lub prosty smarowania w specjalnym roztworze. Jest wykonywane nakłucie igły. Pre-master ze specjalnym markerem sprawia znaczników do przebijania się przekłuwać miejsce jest stałe zaciski. W kluczowym momencie klient powinien wziąć głęboki oddech i szybko opanować wykonuje nakłucie i włożyć biżuterię, przykręcając go do otworu. Po tym zabiegu, przebijalna miejsce traktowane chusteczki przeciwbakteryjne.

load...

Jak dbać o piercing

Przekłuwania pępka piercing intymny i wymaga szczególnej opieki. Najbardziej powszechne środki do leczenia ran, po manipulacji na danych – hlorgeksidinmerimistin. Ze względu na brak alkoholu w ramach tego rozwiązania, nie palić rany i dba o uszkodzonym obszarze. W przeciwieństwie do tego, w tym samym alkoholu lub nadtlenek wodoru (przetwarzanie z nich powoduje ciemnienie w pobliżu rany) nie pali naskórek hlorgeksidinmerimistin. Jak dbać o piercing jest stosunkowo prosta – uzdrowiony przebicie czysty za każdym razem otrzymać duszę, kolczyk delikatnie obraca się i porusza, więc zniknął pot i brud. Dodatkowo można kupić specjalny kosmetyk do przekłuwania ciała.

Zauważ, że po nakłuciu nie zaleca się korzystania z basenu, sauny, łaźni parowej, w tym czasie, należy powstrzymać się od kąpieli w stawach. Jeśli znudzi przekłuwania, kolczyk, to zawsze może być usunięty i miejsce nakłucia tworzą małe, ledwo zauważalne, światła blizny.

Jeśli konieczne jest uruchomienie profesjonalnego przekłuwania pępka lub przekłucia intymne, należy skontaktować się z profesjonalistów, którzy wykonują procedury z zapewnieniem jakości. Ale gdzie znaleźć profesjonalną, powiedz portal znaleźć mistrzów Uroda /.

load...