Wszystkie majtek damskich

Ogromny wybór modeli damskich majtek rzadki kobieta obojętny. Dlatego proponujemy zajrzeć do tego zestawu koronki urody, prawidłowa nazwa nie jest znana, a czasami nawet konsultantów elitarne butiki bieliznę.

load...

Najbardziej popularne

Na półce lub w pudełku prania absolutnie każda kobieta znajdzie swoje miejsce jest najbardziej popularny model figi -, zrazy. Za te majtki są całkowicie zamknięte, wycięcia na przednie nogi otwartej połowy uda. Gumy na brzuchu może być zarówno podniesiona do pasa i są usytuowane poniżej pępku. Wszystko zależy od projektanta pomysłów i wyboru. Te spodenki są łatwe, i wyglądać przyzwoicie. Model może być bezpiecznie zwany klasyczny.

Nawet bardziej skromny wygląd modelu figi szorty. Tutaj nazwa mówi sama za siebie. Skromne spodenki pomagają wizualnie sprawiają, pośladki i dobrze powyżej postać dostosuje.

Majtki stringi pobudzają wyobraźnię płci przeciwnej, i spowodować wiele kontrowersji. Wychodzą pośladki całkowicie otwarty z powodu maksymalnego cięcia i wolno nosić obcisłe ubrania, pozostając całkowicie niewidoczne. Jeśli zdecydowaliśmy się na strój kąpielowy ze spodenkami takiej formie, jesteśmy pewni, krytycznie ocenić ich liczbę.

Szorty-stringi nie wygląda mniej sexy. Szyte koronki, wyglądają bardzo kuszący i pomagają ukryć pewne wady figury.

G-string różnią się od zwykłych ciągi pokrycie tyły. Zamiast dwóch lin w takiej małej majtki trójkąta. Jeszcze nie zakorzeniła się w naszym nowość – C-ciąg. Dostosowane do anatomicznego kształtu ciała, takie majtki są przechowywane w kroczu bez rezinochek.

load...

Majtki stringi mogą być również nazywane odmianą strun. Ale, w przeciwieństwie do tych ostatnich, są one zamknięte (wygląda jak dwa trójkąty, zapinane na pasie bioder lub gumką).

W ostatnich latach, młodzieży popularne bokserki majtki. Spodenki sportowe wcielenie należy do Maxi-modeli, ma prosty krój i wygodne w noszeniu.

Śmiałe i nietypowe

Nazwa devant-derer (devan-derer) brzmi egzotyczne i trudne do zapamiętania. Osobliwością tego modelu jest to, że powtarzając stylu majtki stringi devant-derer mają bardzo wąskie trójkąty wzdłuż przedniej i tylnej.

Majtki stringi posiadają ogromną różnorodność odmian, ale ogólna idea tego modelu jest niska lądowanie na biodrach. Można znaleźć i majtki-Tong mini i maxi figi stringi i wiele innych odmian cięcia.

Modele specjalny

Utjazhki spodnie mają na celu pomóc w korekcie i modelowania figur. Charakteryzują się one różnej długości i różnych realizacji i zastosowanych materiałów. Nie gorset spodnie utjazhki tworzące linię brzucha i talii. Ponadto, istnieje szuflady, znaki zlew, dostosowując kształt ud i czasami kolana. Te spodnie są popularne wśród gwiazd Hollywood, jak wiele wad w nich są całkowicie niewidoczne.

Pagenslip. Takie odcinki linii majtek na nogi umieszczone poziomo i ma wysoką talii.

load...