Wszystkie grzyby mleczarskiego: jak przechowywać i stosować go

Zawartość:

Każdego roku, mleko grzyby zyskuje popularność. On jest mocno zakorzenione w codziennym życiu ludzi, którzy cenią swoje zdrowie i chcą zachować swoją młodość i urodę na długi czas. Dzięki jego naturalnych składników można leczyć wiele chorób. Grzyby Mleko zostało zastosowane w wielu problemów zdrowotnych. Jedynym warunkiem, oczywiście, to jest prawidłowe dawkowanie. I wtedy wynikiem cudownych właściwościach mleka grzyb jest oczywiste.
Powrót do spisu treści

load...

Rosnące grzyby mleka

Aby uzyskać przydatne napoju grzyb potrzebuje nie większy niż zwykły stół łyżką. Powinien on być umieszczony w szklanym słoju, pokrywa 250 mg mleka. Tara z grzybami umieścić na parapecie okna, które nie jest narażone na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. W temperaturze pokojowej, powinna wynosić od 18 do 24 stopni. Przez 16-20 godzin mleko skwaśnieć w banku i nabyć użyteczne właściwości. Ostrożnie przecedzić mleko przez sito i spłukać zimną wodą, mlekiem grzyba z zakwasu pozostałości. Po zabiegach wodne ponownie może być napełniony mlekiem. To jest najlepiej nadaje się do tego celu średnią zawartość tłuszczu w mleku.

Grzyb mleko z prawej opieki rozwija się bardzo szybko. W związku z tym, w ciągu ostatniego miesiąca, może on zająć trzecie miejsce puszek litrowych. Powinien on być współużytkowane i udostępniane dla wszystkich, którzy chcą być podane lekarstwo w domu. Zebrać lub próbować aby pomieścić wszystkich w małej misce nie warto.
Powrót do spisu treści

Troska mleka grzyby

Jak każdy żywy organizm, mleko grzyby wymaga stałej opieki. Dlatego codzienne mycie zimną wodą zapewni, że grzyb będzie czuć się komfortowo. W przeciwnym razie może on nabywać brązowawy odcień i umrzeć. Zdrowe grzyby identyczny kolor mleka.

Ważne jest, aby pamiętać, aby nie myć grzyba mlekiem na ciepło i ciepłą wodę, jak to może wypalić. Bank, który jest grzyb, powinny pozostać otwarte, jako żywy organizm ciągle oddycha. Jeśli chcesz uciec na kilka dni, należy dbać o pre „lekarza domowego”. Włożyć pieczarki w ciągu trzech-litrowych pojemnikach szklanych, trzeba wypełnić go z 1,5 litra wody i 1,5 litra mleka, a następnie umieścić na zwykłym miejscu. Po powrocie do powstałego infuzyjnego może być stosowany jako kąpieli myjącej i do odbioru danych.

load...


Powrót do spisu treści

Właściwości mleka grzyby

Wśród najbardziej przydatnych właściwości mleka grzyby należy podkreślić:

 • Odtworzenie działania układu odpornościowego i utrzymać aktywnej pracy;
 • Działanie antyalergiczny;
 • Normalizacji metabolizmu i przywrócić równowagę lipidową;
 • Efekt gojenia ran;
 • Normalizacja mikroflory jelitowej;
 • Zwiększenie aktywności seksualnej;
 • Zapewniając żółciopędny działania;
 • Działanie przeciwzapalne;
 • Właściwości przeciwskurczowe;
 • Zdolność do poprawy pamięci i innych.

Jeśli spojrzeć na wszystkie właściwości mleka grzyby, okazuje się, że to jest dosłownie panaceum. Jedyne, co trzeba wiedzieć o to właściwy wniosek w leczeniu niektórych chorób. Przed wypiciem napoju mlecznego, należy skonsultować się z lekarzem. Istnieje ponad 20 chorób, dla których leczenie jest zalecane mleka grzyby.

 • Miażdżyca

Zasadniczo, to występuje u osób starszych. Dzieje się tak w wyniku metabolizmu lipidów i zgrubienie tkanki ściany arteriosoedinitelnoy wspomagane przez odkładanie się cholesterolu. Aby aktywnie rozpocząć walkę z miażdżycą, mleko grzyby są wykorzystywane w następujący sposób.

1 tydzień – aby użyć naparu grzyba raz dziennie na godzinę przed snem 150mg. Tam po ich stosowanie nie jest zalecane.

2-4 tygodnie – aby użyć naparu grzyba dwa razy dziennie 150 mg: rano (po przebudzeniu) na czczo i wieczorem (przed snem). W trakcie miesięcy leczenia nie zaleca się do picia alkoholu. Po ukończeniu kursu zrobić cztery tygodnie przerwy i wtedy należy rozpocząć drugi kurs z zastrzeżeniem tych samych zaleceń dotyczących stosowania.

 • Alkoholizm

Leczenie przewlekłej postępującej choroby za pomocą mleka grzyba zaleca się po leczenie, kodowania lub wyraźna świadomość pragnienie człowieka, aby pozbyć się uzależnienia. Ważne jest, aby nalewka grzyba bardziej kwaśne. W tym czasie jego całkowitego zakwaszenie należy podwyższyć do 24-30 godzin.

1 miesiąc – odbieranie napar 3 razy dziennie 300 mg: rano po przebudzeniu godzinę przed obiadem i wieczorem przed snem. 2 miesiące – odbieranie napar 5 razy dziennie przed posiłkami. Ilość spożywanego alkoholu nie powinna być mniejsza niż 1 litr dziennie. Po kursie 2 miesięcy należy zrobić przerwę w wieku 8 tygodni i znowu zacząć od powyższych schematów leczenia. Ze względu na swoje właściwości grzyb pomaga w usuwaniu produktów przemiany materii po zażyciu alkoholu i leczenia farmakologicznego.

 • Nadciśnienie

Zwiększone ciśnienie krwi – to dość powszechny problem dręczące większość starszego pokolenia. Osoby cierpiące na nadciśnienie, mleko grzyby przyniesie realne korzyści w przypadku prawidłowego stosowania. W tym przypadku wszystkie podobnie jak w etapach.

Krok pierwszy. Oczyszczanie zatkane pory. Do tego jest to najlepszy napad kąpieli lub saunie. Rozsądna dawka pobyt w łaźni parowej pozwoli jakościowo oczyścić pory. Trwając w wannie / sauna, wysokie ciśnienie krwi, nie trzeba więcej niż 5-7 minut. Następnie obficie zalać zimną wodą, skok w basenie lub wziąć zimny prysznic. Podczas tego święta pory powinny być dobrze oczyszczone, jest idealnym miejscem na sztywnej gąbki lub soli kamiennej. Tarcie sól kamienna jest nie tylko oczyścić pory, ale również przynieść nadmiar wody z organizmu i zwiększa dopływ tlenu do krwi. Ma doskonały efekt i herbatę ziołową, pijany, gdy w szatni. Idziesz w łaźni parowej nie powinna być mniejsza niż pięć.

Krok drugi. Zaczyna miesiąc przed kursem leczenia grzyba. Dwa tygodnie jeść rano i wieczorem przez 2 małe plasterki cytryny i miód.

Krok trzeci. W ciągu 2 tygodni od otrzymania 150-200 mg jogurtu powinna być przeprowadzona w nocy (po przebudzeniu) i wieczorem godzinę przed snem. W ciągu następnych dwóch tygodni spożywania jogurtu powinna być przeprowadzona w podobny sposób do zwiększenia dawki do 250 mg. Po przerwie miesięcy, kurs można zrobić jeszcze raz.

 • Kamicy żółciowej

Wyższe w pęcherzyka żółciowego oraz w kanałach prowadzących do zakłóceń procesów metabolicznych. Wlew grzyba pomaga rozpuścić kamienie. Dodatkowym elementem skutecznego leczenia powinno być sok ogórka. W ciągu miesiąca, godzinę przed obiadem należy pić 1 szklankę napoju ogórka. Przed pójściem do łóżka wypić 150 mg wlew grzyba. Po miesiącu kursu należy zrobić przerwę w leczeniu. W celu całkowitego rozpuszczenia trakcie kamienia być powtarzane 3 razy w podobny sposób.

 • Otyłość

Otyłość – nowa generacja problemu. Niezdrowe diety, nadużywanie alkoholu i brak aktywności fizycznej prowadzi do powstawania nadmiaru tkanki tłuszczowej. Proces jest dość trudne do opanowania, ale pomoże uporać się z zwyczajne i znane nam grzyb mleka.

Leczenie grzyba oparty na podziale władzy na 5 przyjęć, ścisłej zgodności z harmonogramem. Podobnie jak w normalnej diety, jedzenie jeść po 18.00 nie jest zalecane. Wyjątkiem jest późno snem. W tym przypadku, możliwe jest, przez 4 godziny przed snem.

Przed diety zaleca się przeprowadzenie dzień rozładowania. Pre-czyste jelita za pomocą lewatywy. Co ważne, w diecie, istnieją pewne ograniczenia, nie tylko w przemyśle spożywczym, a także w cieczy. Jeśli menu nie jest wskazany do podjęcia cieczy, aplikacja powinna być zmniejszona do 0,5 litra.

Dieta:

 • 1 dzień. 400 g ziemniaków w mundurkach i 0,5 litra infuzji grzybowym. Przy każdym posiłku zjeść 100 g ziemniaków, które jest zalecane przed podjęciem pić 100 mg maślanki. Godzinę przed snem pijanego jeszcze jedną porcję jogurtu.
 • Dzień 2. 400 g twarożku i 0,5 litra mleka infuzji. Dopuszczenia do ruchu, jak w pierwszym dniu.
 • 3 dni. 600 g jabłek i 0,5 litra wlew mleka.
 • 4 dni. 400 g mięsa białego i 0,5 litra infuzji mleka.
 • 5 dni. 600 g jabłek i 0,5 litra wlew mleka.
 • Dzień 6. 1,5 litra wody mineralnej niesolonego.
 • Dzień 7. 600 g jabłek i 0,5 litra wlew mleka.

Jeżeli spełnienie takich ograniczeń jest problematyczne, a wieczorami pokonania ostrych napadów głodu, można podjąć dodatkowe Jedna porcja jogurtu. Tym bardziej, przytrzymaj na podobnej diecie w ciągu 3 dni, organizm przyzwyczaja się do ograniczeń i napady głodu cofać się w czasie. Najważniejsze – zorganizować czas przyjmowania pokarmu. Przez tydzień, i podobne ograniczenia z mleka grzyby można wyrzucić do 8 kg. Jeśli chcesz poprawić wyniki, jeśli jest to naprawdę konieczne, warto wydać 1 tydzień odpoczynku i siedzieć na takiej diecie.

 • Cukrzyca

Brakiem insuliny i skutki powodowane przez nie można uniknąć, jeśli w chwili rozpoczęcia leczenia z mleka grzyby. Zasadniczo podobną technikę pomaga w leczeniu postaci niezależnej od insuliny w początkowych stadiach choroby. Ważnym czynnikiem w leczeniu grzybiczych wyciągu jest to, że dzięki jego korzystny wpływ przywraca komórki produkujące insulinę (Normalizacja pracy trzustki).

Leczenie ma na 20 dni. Zaleca dziennie do picia litr infuzji. Jak tylko ostrego ataku głodu, powinny podjąć 150-200 mg jogurt, a po upływie 20 minut, aby jeść. Po pewnym czasie po posiłku, można pić herbatę ziołową. Po przejściu całego kursu, podobnie jak w poprzednich przypadkach, konieczne jest, aby dwutygodniową przerwę i ponownie poddane obróbce zgodnie ze wszystkimi zaleceniami.

 • Zapalenie pęcherzyka żółciowego

Zapalenie pęcherzyka żółciowego – nie jest to przyjemny stan, ale korzystanie z mleka grzyba pomaga w tym przypadku. Połączenie owsiane i przetworów infuzji daje doskonały efekt. Aby zastosować trzeba owsiane napój: 0,5 kg owsa zalać litrem wrzącej wodzie przez około 2 godziny. Na godzinę przed posiłkiem należy wypić 150 mg wywaru owsianej (rano i po południu). Wieczorem, przed pójściem do łóżka zaleca się pić mleko 250-300 mg infuzji. Przebieg leczenia przez okres jednego miesiąca. Powtarzając to nie jest konieczne, ponieważ prawidłowe przestrzeganie zaleceń pozwala w pełni wyleczyć zapalenie pęcherzyka żółciowego.

 • Wrzód żołądka

Przewlekłe choroby w ostrej okresów daje wiele kłopotów. Zmniejszyć ból i leczyć yazvu dość realistyczny, jeśli się właściwej porady i pół miesiąca.

 • 1 tydzień. Po przebudzeniu wypij szklankę ciepłej wody z łyżeczką miodu akacjowego. Śniadanie owsiane, woda spawane w celu utworzenia błony śluzowej konsystencję. Przed pójściem do łóżka wypić 250 mg we wlewie grzybowa z rozwiodła się z nim 20 mg oliwy z oliwek. W przypadku nieprzetworzonej oliwy z oliwek nie kosztują nic do dodania.
 • 2 tygodnie. Po przebudzeniu wypij szklankę ciepłej wody z łyżeczką miodu akacjowego. Pół godziny przed obiad pić sok z kapusty 100 mg przed snem – 250 mg maślanki.
 • 3-4 tygodnie. Po przebudzeniu, a także pre-kolacji wypić 100 mg soku z kapusty. Przed pójściem do łóżka 250 mg maślanki.
 • 5-6 tygodnie. Po przebudzeniu i na godzinę przed snem wypić 250 mg maślanki. Jeśli choroba wrzodowa nie jest przekazywana, następny kurs zaleca się przed sezonem okres zaostrzenia.

 

Powrót do spisu treści

Kefir grzyb – doskonały środek do pielęgnacji skóry

Napar z kefiru grzyba jest lepszy niż którykolwiek z maskami i drogich kremów może sprawić, że aksamitna skóra twarzy i ciała, promienna, łagodzi zmęczenie, wygładza zmarszczki i usunąć drobne wysypki skórne. Może on być stosowany zarówno indywidualnie jak i w połączeniu z produktami kosmetycznymi.

Zadając infuzji kefir grzyba na powierzchni trzymając na skórze w ciągu 15 minut, można znacznie wybielania go i wyeliminowania w czasie nieestetyczne ciemnych plam. Efekt maski jest przechowywany na trzy dni, po czym zaleca się powtórzenie procedury. Dzięki substancji medycznych i żywieniowych w naparze grzybowym, drobne zmarszczki są wygładzone, a skóra właściwa staje promienny wygląd. Ważnym czynnikiem jest aktywacji krążenia krwi, w wyniku czego przepływ tlenu do tkanek aktywny.

Tarcie mleka grzybów nalewki do głowy, możliwe jest wzmocnienie włosów, zapobiegania wypadaniu włosów, w celu zwiększenia wzrostu i poprawy skóry. Kąpiel z dodatkiem naparu z grzybów doskonale kolorach i odżywia skórę. Należy zauważyć, że użycie tych środków powinno być dozowane, aby uniknąć luzu.
Powrót do spisu treści

Przeciwwskazania do leczenia grzybicy kefir

Głównym przeciwwskazaniem jest nietolerancją laktozy, ponieważ aplikacja może spowodować poważne alergie. Dzieci poniżej trzech lat spożywają mleko grzyby również nie jest zalecane. Podczas ciąży od podejmowania mleka grzyby lepiej wstrzymać się. Podczas laktacji grzyba odbioru dozwolone konkretną potrzebę.

Obróbka mleka grzyba oznacza całkowite odrzucenie alkoholu. Tłuste i pikantne potrawy są również zakazane. Stosowanie mleka grzyby regularnie, można pozbyć się wielu problemów. On jest strażnikiem zdrowia i urody ich właścicieli, dostarczając codziennie miały pozytywny wpływ na cały organizm.

load...