Wróżbiarstwo: prognozy noworoczne

Zawartość:

W przeddzień Nowego Roku wszystko zaczęło próbując jak najszybciej zakończyć sprawę, przechodzą raporty podsumowania ostatnich dwunastu miesięcy i planować przyszłość. Oczywiście, nikt nie zapomina o przygotowaniu do samego wypoczynku: kobiety odebrać stroje, uzupełnić menu, kupić ozdoby świąteczne i prezenty dla swoich przyjaciół i krewnych. W tym czasie, nawet najwięksi cynicy zaczynają wierzyć w cuda. Przecież każdy chce mieć pewność, że miły zbieg okoliczności może faktycznie zdarzyć i pragnienia, wysuwane pod zegarem chiming, staną się rzeczywistością. Dowiedz się, czego się spodziewać w przyszłym roku i mamy nadzieję, że może być! „Jak?” – Pytasz. Bardzo proste! Aby to zrobić, należy zasięgnąć pomocy od wróżenia noworocznym. Im jest tak wiele:

load...
  • Na morzu
  • Fusy
  • Przed lustrem
  • Z monetą
  • „Most dla pana prawo”
  • Za pomocą talii kart
  • Na lód lub szron
  • Najprostszy i dobrze znane – chiming zegar.

To nie jest cała lista popularnych wróżb, który dał pierwszeństwo do kobiet w dawnych czasach, a teraz. Tradycyjnie, te rytuały odbywają się od 25 grudnia do 5 stycznia. Uważa się, że w tym okresie, można uzyskać wiarygodne odpowiedzi na wszystkie swoje pytania i dowiedzieć się, co sprawi, że będziesz szczęśliwy los w najbliższej przyszłości. Nawet jeśli nie jesteś zbyt przesądny, Nowy Rok wróżby mogą być proste i przyjemne, w gronie przyjaciółek.

Zgadywania na miłości monety

Oczywiście, każda kobieta marzy o znalezieniu prawdziwej miłości – dobry, przyzwoity i opiekuńczego człowieka, który będzie nosił jego partnera w ramiona. Jeśli jeszcze nie mieli okazji doświadczyć takie szczęście, wróżby w Sylwestra pomogą wiedzieć kiedy to nastąpi. Dziewcząt, które młody człowiek też może zrobić to magiczny rytuał, „widzieć” przyszłość swojej relacji miłości.

Tak więc, do wróżenia, trzeba będzie starą monetę. To będzie bardzo miło, jeśli to ma pan dziedziczone. Z braku takiego można wykorzystać normalne, ale pre-charge to z ich energii. Aby to zrobić, należy umieścić monetę w kieszeni kurtki, marynarki, koszuli lub płaszcza i nosić go przez około trzy do pięciu dni, a następnie poprosić swojego przyszłego męża (jeśli posiadasz), aby trzymać monetę w dłoni. Do rytuału potrzebne będą także duży okrągły talerz porcelanowy i czarny tusz do rzęs. Ponadto wziąć fotografię mężczyzny, u którego można się zastanawiać, czy jakiegokolwiek elementu osobistego należącego do niego. Może to być chusteczka, zapalniczki, długopisy, zegarki itp. Jeśli ani jedno, ani drugie nie, po prostu napisać nazwisko człowieka na kawałku papieru stwierdzający jego pełne imię, nazwisko, imię i datę urodzenia.

load...

Nowy Rok wróżby trzeba wykonać tylko na północy – uważa się, że tym razem jest korzystna do przeprowadzenia rytuału. Umieścić płytkę na płaskiej powierzchni (na biurku lub na przykład, głos). Danie centrum, umieścić zdjęcie (lub inny element osobistego młodego człowieka lub papieru z jego nazwiskiem). Po prawej stronie druku czarnym atramentem zaimek „ja”, a po lewej – „on”. Na najwyższym napisać „my”, a na dole – „ona”. Przygotowania zakończona, można teraz bezpiecznie przystąpić do wróżenia.

Aby to zrobić, należy przytrzymać monetę w prawej ręce, a następnie umieścić go w środku, trzymając kciuk i palec wskazujący na krawędzi. Teraz odkręcić i mówił magiczne zaklęcie, który brzmi jak następuje: „Z ciebie mi z nią do mnie od nich do mnie, ja – Jesteśmy ty i tylko ty i ja …” Powiedz to trzy razy z rzędu, ale ważne jest, aby rozpocząć z napisem „I”. Po pochyłym monety tak, że jest to ostatnia runda. Jeśli zatrzyma się na początku lub w środku, nie mając do przejść całą drogę, to znaczy, że jesteś wierny i umiłowany. Jeśli moneta zakończyła swój marsz w pobliżu napisu „Ona” jest bardzo poważnie myśli! W tym przypadku, zgodnie z wróżbiarstwa, ulubione przeżywa uczucie ciepła nawet jedna kobieta, więc najprawdopodobniej twój związek będzie wkrótce dobiegnie końca.

Zgadywania „Most dla pana prawo”

Jest to kolejny wróżby, który odbywa się w nocy z Nowym Rokiem. Jest to, podobnie jak poprzedni, opowiada dziewczynom o miłości, ale w tym przypadku będzie można się dowiedzieć, czy raczej widzieć we śnie, młody człowiek z przyszłości. Tak więc, przed pójściem do łóżka, wznosząc się z cienkich gałęzi (wyciągnąć je z miotłą) an_1 i ukryć go pod poduszkę. Wtedy powiedzieć te słowa: „zwężenie moich przetłumaczyć mnie przez ten an_1.” Facet, który będzie we śnie, a tam jest twoim prawdziwym człowiekiem.

Nie ma innej opcji wróżenia, dla którego zamiast gałązki trzeba grzebień. Umieścić go pod poduszką, a tuż przed pójściem do łóżka, powiedział: „zwężenie, fantazyjne stroje, czesać głowę.” A jeśli umieścić kolejną lustro, słowa powinny być jak powiedzieć: „Przyjdź do mnie, przyjdź i zrobić włosy na moim wyglądzie i pokaż się”. Powiedzieć to wyrażenie trzykrotnie. Człowiek, który będzie zobaczyć we śnie można spotkać w przyszłym roku.

Zgadywania „szklanka wody”

Proponujemy inny sposób, aby dowiedzieć się, jak będzie wyglądać swoją narzeczoną. Dla zgadywania trzeba dzban wody i konwencjonalnego aspektach zlewki. Stopniowo, mała strużka wody wlać do przygotowanej dla tej potrawy, wypowiadając te słowa trzy razy: „zwężenie mój, jesteś zmęczony z drogi, a nie mam wody, która przyjdzie, moja droga, dam ci drinka.” Po zakończeniu umieścić karafkę i kieliszek obok łóżka, z czystym sumieniem iść spać. Według powszechnej opinii, to na pewno marzenie młodego mężczyzny, który później stać się twoim mężem.

Zgadywania w dniu przesilenia

To wróżenie odbywa się tylko raz w roku – w dniu przesilenia, czyli 25 grudnia. Jeśli nie można podjąć bardzo ważną decyzję, która prawdopodobnie będzie śmiertelny, – zakup nowego mieszkania, aby radykalnie zmienić zakres działalności zawodowej, zgodził się na propozycję małżeństwa lub inny – Warto zauważyć, że wróżby. To jest bardzo proste i nie zajmie dużo czasu, ale pomoże uporać się z sytuacji i znaleźć wyjście z niego.

Wyjść i zerwać z dzikiej wiśni gałązka nie więcej niż dziesięć centymetrów. Następnie wróć do domu i umieścić go w szklance wody na oknie. Jednocześnie psychicznie zidentyfikować problem i sobie wyobrazić, co to był rozwiązany pomyślnie. Najważniejsze – pozytywne nastawienie! Następnie codziennie przez dwa tygodnie w następujący sposób: Weź miskę z wiśni, trzymając go oburącz po obu stronach, a także utrzymać przez około pięć minut, myśląc, że sytuacja jest niepokojąca, że ​​znalazł dobry wynik. Jeżeli gałązka kwiat dwanaście dni, pewni – los korzystne dla ciebie, a problem zostanie rozwiązany bezpiecznie. Zakładamy, że odpowiedź na to pytanie jest twierdząca, więc można działać – na zakup mieszkania, zmieniają pracę, ożenić! Jest to nie tylko numerologia, ale także pewnego rodzaju sposób, aby przynieść szczęście.

Boże Narodzenie karty tarota

Wielu ludzi wierzy w zasilaczu kart do przewidywania przyszłości. Jeśli też należą do tych ludzi, to zgadywanie dokładnie pasuje. Po pierwsze, chęć ustawić, a następnie karty i przetasować je dokładnie, a następnie rozłożyć na cztery równe stosy czoła. Od pierwszego stosu, należy usunąć jedną kartę, aż pojawi się asem czy następny kolor jest taki sam, a następnie podłączyć go do pierwszego, i ponownie otwórz kartę. Jeśli asa ponownie do przedstawienia swoich „kolegów”, a jeśli druga – w odbiciu, ponieważ nie jest już przydatna.

Twoje zadanie – znaleźć w stosie asów, którzy są przyjaciółmi na inny. Na przykład, może się zdarzyć: najpierw będzie leżeć po asa – innym kolorze, a następnie map ponownie potrzebować. W tym przypadku trzeba będzie tylko pierwszy asa, a cała reszta jest taka sama, etc chodzenie za nim, ustawić go na bok. Podobnie, sprawdź resztę trzech stosów. W wyniku poszukiwań będzie mieć pewną liczbę asów. Jeśli nie będzie cztery, to pragnienie, ukryte dojdziesz prawda w przyszłym roku. Trzy karty przepowiadają, że nastąpi to bardzo szybko, dwa – będzie musiał czekać.

A jeśli masz po wszystkich wyszukiwań, był tylko jeden asa, potem, niestety, wniosek nie ziściło. Przynajmniej tak mówią karty! Ale to nie znaczy, że nie powinniśmy rozpaczać. Po tym wszystkim, my – twórcy własnego szczęścia, więc nie ślepo ufać prace wróżby na siebie i zrobić wszystko, aby Państwa marzenia.

Proste Nowy Rok wróżby

Te czary są bardziej jak rozrywkę, dzięki czemu można ich używać tylko do zabawy wakacje z przyjaciółmi. W latach Sylwestra każda osoba, która chce povorozhit wydał jedną łyżkę. Napełnić go wodą i umieścić w lodówce tolerować pewne sztućce na zewnątrz. Pamiętaj, aby przypomnieć sobie, gdzie leży którego łyżka lub przejęcia cudzego losu. Teraz możesz wyjść i bawić się, a rano wyglądać zamarzniętej wody. Jeśli tworzymy małą depresję, czekać na kłopoty w nowym roku, a guz na lodzie, z drugiej strony, zwiastuje szczęście i powodzenia w przyszłości.

Jest to kolejny „mroźny” wróżenie: wziąć małe okrągłe lustro wody i wlać na nią. Potem o północy wykonują go na zimno – kiedy pojawi się wzór, przejdź do mieszkania i zacząć rozwikłać co zwiastuje swoje przeznaczenie. Jeśli pojawi się koło, a następnie rok będzie udany w sensie materialnym, a projekt w postaci gałęzi świerkowych zwiastuje sporo pracy, więc muszę ciężko pracować. Kwadraty pokazują nadchodzące kłopoty i trudności życia i trójkąty – O szczęście i sukces w biznesie.

Boże Narodzenie wróżenie „Pożądanie”

Wróżbiarstwo jest najczęstszym, które prawdopodobnie występuje w praktycznie każdym domu i każdy biznes w Sylwestra. Na pewno też wyrazić życzenie, pijąc szampana pod zegarem chiming. Pokażemy Ci, jak to zrobić. Tak, jak tylko zegar rozpocznie odliczanie ostatnich sekund przed Nowym Rokiem, wyjąć kawałek czystego papieru (pożądane jest, aby przygotować go wcześniej, lub nie masz czasu, aby pomyśleć życzenie), napisz na nim co sen, zapalić, a pozostałe prochy wlać do szklanki z szampana. Pod zegarem chiming pić napój odurzający i nadziei na szybki sukces! Jednak papier powinien całkowicie spalić aż do ostatnich godzin strajkowych, inaczej pragnienie się spełniło!

Jest też inny podobny wróżby, ale odbywa się w nocy Starego Nowego Roku. Późno w nocy, blisko północy, wlać do szklanki wody, musi sięgać do połowy. Sprawdzić naczynia i powiedzieć sobie, moje najgłębsze pragnienie. Następnie odstawić szklankę na bok i iść spać – jeśli rano widać, że woda staje się coraz bardziej, a następnie swoje marzenia. Ale jeśli poziom cieczy jest znacznie zmniejszyła się, a następnie wdrożenie planowane będą musieli poczekać.

Ktoś myśli, wróżby prostu psot i nie wierzy w ich prawdziwość, a niektórzy uważają to coś mistycznego i polegać na znakach. To prywatna sprawa każdego człowieka. Ale bez względu na odpowiedź można dostać, należy pamiętać, że zmieni swoje przeznaczenie jest w twojej mocy. Nie zniechęcaj się i zrezygnować, jeśli noworoczny wróżenie obietnica kłopoty – wręcz przeciwnie, zwiększenie siły i udowodnić, że jesteś w stanie zarządzać ich życie, że nie ma przekonania nie może Cię strącić utwór! Radujcie się, radujcie się, praca, praca i zawsze wierzyć tylko dobre, bo myśli są materiałem!

load...