Woskowanie miejsc intymnych. Mówiąc o intymnej

Zawartość:

Uważa się, że kobiety są bardzo rozmowny. Co oni nie ufa jej przyjaciół: tajemnice pierwszej miłości, obecne preferencje serca i nawet kod pin karty kredytowej. Ale prawdziwe uznanie bliskości można uznać za omówienie intymnej depilacji. To nie są pieniądze z karty kredytowej, aby strzelać na prośbę znajomego!

load...

Tutaj, delikatny problem, który wpływa nie tylko na wygląd kobiety, ale także jej zdrowie. A jeśli przyjaciel podzielił również osobisty numer telefonu, kosmetyczka, to możemy założyć, że ich przyjaźń jest silna i niewzruszona jak górach Krymu. Dla tych, którzy jeszcze nie udało się uzyskać współrzędne zaufanego salonie kosmetycznym lub postanowiła nie omawiać spraw intymnych z przyjacielem, oferują swoje własne dochodzenie w przypadku depilacji w delikatnych obszarach.

Muszę przyznać, że nie było kameralny depilacji nie jest w dobie telefonów komórkowych. Sam tortury kochał w starożytnej Grecji. Jednak historycy twierdzą, że nie ma ani wosk kosmetyczny depilator w tamtych czasach nie było, więc Grek mógł tylko współczuć. W 21 wieku, wybór trudność polega na tym, że metody depilacji – masa i bardzo trudno zdecydować, który z nich najlepiej. Nie będziemy organizować konkursy wśród nowoczesnych metod depilacji, tylko przygotować małą ankietę, która pomoże nam myśleć kobiety do wyboru.


Depilacja lub depilacja: jaka jest różnica

Niewątpliwie każda kobieta zna różnicę pomiędzy depilacją i depilacji. Ale zgodzi się Pan, że nie można napisać pełny przegląd metod usuwania owłosienia w miejscach wrażliwych bez definiowania tych dwóch pojęć.

load...

Tak więc, usuwanie włosów – jest pozbycie widzialnej części włosa. Mieszki włosowe nie są naruszone. Należą do tradycyjnego golenia i usuwanie włosów przy użyciu kremów chemicznych. Korzyści z takich procedur, bezbolesny i szybkość usuwania roślinności. Wadą – konieczność, aby depilacja gdy włosy zaczynają rosnąć. I są one szybko rośnie, a dodatkowo przynieść wiele dolegliwości, jak kiełkuje. Oczywiście, nie możemy powiedzieć, że usuwanie włosów – zły sposób, ale czynili kobietę w ostatnim stuleciu. Dziś dziewczyny decydują się wydać nadmiar roślinności co ważniejsze, przy użyciu bardziej nowoczesnych środków.

Depilacja – usuwanie włosów z cebulkami. Metoda ta pomaga pozbyć roślinności na dłuższą metę. Ponadto, pozwala na usuwanie włosów czystsze, a depilacja często pozostawia za tzw „jeż”.

Odmiana intymnych redukcji

Czy myślałeś, że pewnego dnia nasza babcia kobiety zaczną się clip łonowego zdjęcia? Prawdopodobnie to oni, w przeciwieństwie do nowoczesnych mody będzie palić się ze wstydu, wiedząc, że będą musieli się rozebrać przed intymnej fryzjera. I to jest dla nas – kolejny powód, aby poprawić samoocenę. Jeden strach pomyśleć, jaki rodzaj nastroju podnieść fundusze zostaną wykorzystane nasze wnuki. Ale nie rozprasza. Porozmawiajmy o rodzaju intymnej depilacji.

 1. Hollywood depilacji (jest brazylijski, ona jest sfinks). Tutaj strefa jest całkowicie ogolony części intymnych.
 2. Francuski depilacja (Mohawk lub brazylijski pas startowy). Sierść w rejonie strefy intymnej usuwa się na krawędziach. A w środku kości łonowej jest roślinność w postaci pasków.
 3. Brazylijski trójkąt. W środku, jak już zapewne domyślasz, jest tam mały trójkąt nie dłuższy niż 5 milimetrów włosy.
 4. Freestyle. Tutaj jest to dopuszczalne wyciągnąć czyjeś zdjęcia, napisać napis. W ogóle – do wyrażania siebie w pełni. Tylko nie zapomnij, że jedynym sposobem, aby zobaczyć swoje jednostki będą mogli wyrazić siebie, więc staram się robić freestyle w momencie powrotu męża z podróży służbowej, a nie od dnia, kiedy właśnie opuścił.

Metody depilacji

 • Woskowanie (woskowanie)

Tutaj roślinności intymnej strefy gorącej wosk jest usuwany, który ogrzewa się na łaźni parowej, po czym nakłada się na korpus za pomocą łopatki. Po czym strefa nakładania epiliruemye specjalne taśmy, które są następnie frustracji mocą korpusu wraz z niepożądanym owłosieniem. Nie polecam tej procedury u siebie w domu (nie będzie depilacja mechaniczna, kiedy trzeba maszynkę do golenia nóg). Po pierwsze, można sparzyć wosku. Po drugie, intymnych miejsc Zone – są bardzo wrażliwe i łatwo je zranić. Więc nie ryzykować.

Po woskowania powierzchni traktowanych miejsc smarowanych uspokajające, ale bielizny może być noszony spodenki wykonane z naturalnych materiałów. Syntetyczne będzie dodatkowym bodźcem, więc zdjąć majtki kabaretki w szafce na tydzień.

 • Elektryczny depilacji

Jest to doskonały przykład tego, jak Depilacja intymna można przeprowadzić w domu. Przy użyciu konwencjonalnego depilatora. Ale i tu, jak wiadomo, masa przeciwwskazań. Po pierwsze, urządzenie musi być stosowany do usuwania włosów w bliskich miejscach tego obszaru. Po drugie, konieczne jest przed procedurą:

 1. Włosy pocięto na 1 cm;
 2. Dobry do pary;
 3. Skóra w części prywatnych suche i dezynfekcji.

Dopiero po tym można robić depilacji. I nawet wtedy tylko w okolicach łonowych. Wargi sromowe lepiej nie dotykać. A jeśli koniecznie musisz całkowicie golić całą roślinność, użyć zwykłej maszynki. Gdzie nie obsługiwać urządzenia, depilacja mechaniczna byłoby zupełnie nie na miejscu.

 • Elektroliza

Procedura nazwa brzmi prawie groźniejsze niż jego opisem. Podczas elektrolizy wprowadza się do mieszka włosowego cienkie igły i odprowadzania przez niego prąd elektryczny jest dostarczany pod wpływem którego głównym włosy zniszczone. Z jednej strony taka metoda jest dobra, ponieważ usuwa włosy dowolnej długości i grubości. Ale, niestety, po elektrolizie, wiele kobiet na blizny ciała. Tak, a procedura jest dość bolesne, więc postanowiliśmy zrobić to nie każda dziewczyna.

 • Laser i Fotoepilacja

Dlaczego mamy łączyć dwie różne metody depilacji? Ponieważ oba narzędzia są oparte na zasadzie ekspozycji skóry strumienia świetlnego. Tylko wtedy, gdy jest to usuwanie włosów przy użyciu lampy błyskowej i usuwanie włosów laserowe pozbywa się niechcianych włosów dzięki interwencji lasera. Muszę przyznać, że obie te metody są skuteczne, zwłaszcza jeśli – właściciel ciemne włosy. Blondes trzeba zrobić więcej procedur, a jasne włosy (według naukowców) zawiera mniej melaniny. W sprawiedliwości należy zauważyć, że usunięcie emisji blondynki włosy mniej dotkliwy, gdyż roślinność jest cieńsza i rośnie znacznie wolniej niż normalnie, ciemne włosy. Dlatego średnia depilacja mechaniczny lub woskowanie może pozbyć się blond problemu jest nie gorsza niż newfangled zabiegów laserowych.

 • Depilacji enzymatycznej

Takie usuwanie włosów jest przeprowadzane za pomocą ciepła w podczerwieni i enzymy – Szczególne substancje czynne, które obejmują leki, takie jak papaina, trypsyna i chymotrypsyna. Czy taką procedurę należy powtórzyć, jak pod wpływem enzymów żarówka włosów zniszczonych stopniowo. Ale jeśli odbywa się regularnie enzymu depilację wkrótce kwestię usuwania roślinności zniknie sama. Włosy po prostu przestają rosnąć. I będzie to zgodzić, jest bardzo istotna plusem.

Jaki sposób depilacji intymnej wybrałbyś, nie należy zapominać o znaczeniu środka i własnego zdrowia. Pamiętaj też, że część procedury mogą prowadzić do procesów nieodwracalnych. Plus, zaufanie takie delikatne obszary powinny zostać potwierdzone wyłącznie pana. Tak więc, zanim zarejestrować się w intymnej depilacji, spróbuj szereg innych procedur wykonywanych przez wybranego kosmetyczki. I poradził sobie? Wtedy można wymyślić nowy obraz, który wyobraźnię człowieka.

load...