Worki z jeansów z rąk, czy prawdziwa magia

Zawartość:

Oszczędność – godna jakość. A jeśli chodzi o przedłużenie życia starych rzeczy, wtedy dochodzi do głosu nie tyle oszczędności, dużo wyobraźni i kreatywności. Po tym wszystkim, wymyślić sposób, aby ożywić starą rzecz i tchnąć nowe życie w nim – nie jest łatwym zadaniem. Mimo, że są rzeczy, które opcje są po prostu przerobienia na powierzchni, a pochodzące z niczym szczególnej potrzeby, wszystko jest już prawie gotowy. Kilka uderzeń nożyczki, trochę pracy z igły i nici, wykończenie detali w postaci mody i wystroju potrzebne – i to jest zupełnie nowa rzecz przed nami: piękne i pożyteczne.

load...

Worki do szycia ze starych dżinsów tylko z kategorii prostych przekształceń. Wszakże w rzeczywistości: najlepszych spodniach dżinsowych – jest już prawie gotowy Bag. Pozostaje własnymi rękami, aby włączyć te stają się zbędne dżinsy w nowej i modnej torebce. Co więcej, te worki są uzyskiwane różne i wykorzystywane do różnych celów. Chcesz – uszyć torbę na laptopa, chcesz – zrobić torbę plażową, a chcesz – własnymi rękami tworzyć do wyłącznego torebce. Jak wdrożyć te magiczne przemiany? Przekonajmy się.

Torba na laptopa

Usieciowany z rękami torbie na laptopa (zwłaszcza – jego wersja student) nie będzie gorszy od zakupu. Szyć torbę, do pierwszego prania i dżinsy żelaza. Następnie przekształcić je na lewą stronę i starannie ułożone na stole. Następnie odciąć razem z dolnej części nogawek na górze dżinsów. Należy krótką dżinsową spódnicę. Teraz zmieść dołu spódnicy przez zaokrągloną linią: zaokrąglania zrobić przy niższych kątów. A potem po prostu położył wzdłuż tej linii ciągłej linii na maszynie do szycia i jelita wstrząsających dostać torbę.

Teraz bierzemy rękaw i wyciąć je z podłużnymi szwami bocznymi gdzie pokrywających ściegu denim i tworzy pewnego rodzaju paskami. Będzie to załatwiamy torby. Pod taśmą, bliżej strony co cztery szczeliny w kojcach (nie więcej pasków szerokości). Następnie do wycięć w przedniej części uchwytu i przewleczony przez jedno z jego końców od wewnątrz głównych mocnych węzłów wiązanej. Tylko Mistrz i drugi uchwyt. Torba na laptop gotowy.


Torba z długim uchwytem

Starych dżinsów z rękami łatwo zrobić stylową torebkę na długim pasku. Aby to zrobić, należy wyciąć nogi od dżinsów, umyć je dobrze i otglazhivaem. Następnie zgrywanie wewnętrznych szwów spodni, a także prasować je w tryb usuwania. Mamy dwa wykroje dla wzorców. Szerokość przyszłego torby i długimi uchwytami spodziewać wielkości kawałki. Następnie Sporządź dwie części tselnokroynyh torby: jedna część – na przedniej stronie torby i uchwytu, drugi – na odwrotnej stronie torby i uchwytu.

load...

Wzór powinien być podobny do półkolistego dna kieszeni, z których jeden górny narożnik wzdłużnych i przekształcony w pasa pióra (lub bardziej precyzyjnie, jej połowę). My przeniesienie wzoru na tkaniny i cięte na dwie części symetryczne. W tym przypadku jeden kawałek uchwyt jest po prawej, a drugi po lewej stronie. Dalsze szczegóły na dole układania dwóch rzutki szyć swoje ręce torba nie dostać mieszkanie, i szyte przez nich na maszynie do pisania. Po tym, oba szczegóły sumują się złą stronę i grind do mocnych uchwytów gwintów. Następnie oddzielnie traktuje się szew krawędziowy w obręb uchwytu i połączyć dwa uchwyty, delikatnie ściegu ich wierzchołków. Tutaj, rzeczywiście, to wszystko.

Dla bardziej złośliwe worki typ ściegu może być częścią przedniej stronie i szwy i uchwyty puszystej krawędzi. Można udekorować rurociąg skórzaną rączkę torba lub połówki zamka. Można ozdobić torbę z aplikacją lub haftem. I można zorganizować torebka w stylu crazy-kołdra, zdobione dżinsy i innych poprawek, wstążki, sznurki i taśmy.


Dzieci denim torebkę

Modna i wygodna torebka szyte z rąk ze starych dżinsów, i można zadowolić trochę fashionistas. Do tego trzeba torebka nie jest nawet dżinsy, tylne kieszenie i tylko od nich. Uszyć torebkę w kilku etapach:

  1. Cofać kieszenie przybliżeniu kieszeni tkaniny (około sześciu centymetrów). Tkanka wewnątrz każdej kieszeni odciąć, pozostawiając blisko uprawnień szwów przez pięć milimetrów.
  2. Udekoruj kieszeni haft lub aplikacja na tym etapie, ponieważ w torbie gotowy zrobić to będzie dużo trudniejsze. Jeśli masz zamiar uszyć na torebki dziecko kieszenie wewnętrzne lub zewnętrzne, to musi być zrobione teraz, zbyt.
  3. Teraz dodamy się po niewłaściwej stronie dwóch kieszeni, sworzniem mocującym lub baste, a następnie w górnych rogach paska worka włóż i szlifować krawędzie i boki worka, torując linię dokładnie wzdłuż szwów dawnych kieszeni.
  4. Kilka linii lub ręcznie wzmocnienie kąta z przodu torebki. Lepiej jest zrobić to ręcznie, uzbrojony igły i nici, jak maszyna do szycia może po prostu „nie biorą” Ta część kieszeni.
  5. Teraz możemy zrobić grzywkę tkanki wystającej z pokładów gdzie dodatki szew pozostały po bokach i na spodzie torebki.

Jak widać, własnymi rękami uszyć torebkę ze starych dżinsów nie są tak trudne. Można użyć prawie gotowy „półprodukty” – górną część spodni lub odciąć nogi, zgrać je i wykorzystać jako płótno dla przyszłej struktury worka. Ponadto plastry szwy denim w różnych kolorach, można najpierw dokonać tkaniny patchwork, a już z nim zrobić wzór części worka.

Hafty, aplikacje, cyrkonie, guziki, wstążki i ozdobne sznury o torebce doda oryginalności i zamaskować stare zużyte denim. Spróbuj zrobić torebkę, a nie trzeba wyrzucać dżinsy, a nowa rzecz na zewnątrz. A nawet w przypadku, gdy „najgorszy pierwszy” nie zaszkodzi: wciąż stare dżinsy, i nadal mają zamiar wyrzucić. Więc co zrobić z rękami z starych rzeczy nowych – to prawdziwa magia, wystarczy tylko, aby te rzeczy zręczne ręce i trochę pomarzyć. Powodzenia!

load...