Worki pod oczami: jak pozbyć się plagi środków ludowej

Zawartość:

Każda kobieta ma tendencję do wyglądają lepiej. Jej marzeniem jest to, że skóra lśniła, policzki Pinker, oczy lśniące. Jednak nie wszystko okazuje się tak jak chcemy. Weźmy, na przykład, worki pod oczami. Ten atak może pojawić się w każdej kobiecie, niezależnie od wieku i stylu życia. Zgadzam się, aby rozpocząć każdy nowy dzień z kontemplacji w lustrze znienawidzonego czarna społeczność nie jest bardzo miłe. A więc pytanie, w jaki sposób pozbyć się worków pod oczami, niepokoić wielu. W tym artykule będziemy mówić dokładnie o tej kwestii.

load...

Jak uniknąć pojawienia się worków pod oczami?

Więc trzeba będzie worki pod oczami, co robić w takiej sytuacji? Najpierw musimy określić przyczynę ich wygląd, a to może być bardzo różny. Oczywiście pierwsze – jest to złe dziedziczność. Istnieją pewne typy ludzi, którzy są predysponowane do takiego wieku budowlanej. Worki pod oczami można zobaczyć częściej osób z nadwagą. Oprócz dziedziczności i genetyki na pojawienie się obrzęki i worki pod wpływem złych oczu snu, alergii, zaburzeń hormonalnych i zmiany, stres, słabe krążenie, złe odżywianie, nadmiar wody w organizmie. Worki pod oczami jest również jednym z objawów niespokojnych funkcji wątroby, więc nie zaniedbywać rady specjalistów.

Pielęgnacja skóry wokół oczu, masaż dolnej i górnej powieki – to przyjemna procedura, i pomaga w usuwaniu worków pod oczami. Ruchy obrotowe z ręki na górną i dolną powiekę skóry przyczyniają się do usuwania obrzęków oraz poprawę kolorytu skóry. Oprócz masażu wieku bardzo ważne jest, aby upewnić się, aby makijaż nie zatrzymać się na noc, aby zmyć makijaż lepiej nie pachnące sprzątaczki. Nie trzeć oczy nadmiernie, usunąć makijaż z miękkim wacikiem. Jeśli w tym przypadku masz jakieś zaczerwienienie, zmień mycia.

środki zaradcze ludowej worki pod oczami

Jeśli Twój problem nie jest dziedziczność i niewydolność hormonalna, pozbyć się worków pod oczami mogą być środki folk w domu. W przeciwnym razie, trzeba albo się z tym pogodzić „ornament”, albo skorzystać z pomocy specjalisty. Nasze babki i prababki bardzo dobrze zorientowani w ziół i roślin, i pozostawił wiedzy. Grzeszą nie używać. Różne wyciągi z ziół i roślin, herbat i an_2 – wszystkie te narzędzia są od dawna stosowane, aby pozbyć się worków pod oczami.

load...

Jednym z najbardziej popularnych i sprawdzonych więcej niż jednego pokolenia funduszy – kostki lodu z wywaru z ziół. Są one stosowane pod oczami i podejmowania lekkie koliste ruchy, przytrzymaj 4-5 minut. Zimny ​​masaż i zimne opakowania doskonale stymulują krążenie krwi i łagodzi obrzęki z powodu jego oczach. To jest ta metoda jest najlepsza, aby szybko usunąć cienie pod oczami rano.

Aby pozbyć się sińców pod oczami w domu może i za pomocą okładów z liści herbaty. Pakiety z liści herbaty doskonale usunąć obrzęk i dokręcić skóry powieki. Zwilżyć wacika w spawaniu (odpowiedni jako czarnej herbaty i zielony) i stosować do skóry powieki na 10-15 minut. Można zauważyć od razu, jak poprawić stan skóry, zmniejszają obrzęki.

Jest to również sposób bicia worków pod oczami: Weź łyżkę prawdziwego srebra i po prostu dołączyć go do ból miejscu. W ciągu pięciu minut można zauważyć, że skóra była świeża. Chłodny metalowy remove usuwa obrzęki i ciemnienie skóry.

An_2 do oczu

 • Jednym z najbardziej skuteczne i łatwe do wytwarzania masek – Maskę pietruszki. Pietruszki drobno cięte i umieścić na pokrywie. Pietruszka na górze mokrym wacikiem jest stosowany, można nawet zwilżyć je w tych samych liści herbaty. Maska jest utrzymywana 10-15 minut;
 • Pozostałe an_2 są dostępne w domu jest maska ​​wykonana z ziemniakami. Gotowane ziemniaki należy przeciąć na pół, a po odczekaniu komfortowo ciepłe temperatury, aby dołączyć obszar cięcia obrzęk keep wynosić od 20 do 30 minut;
 • Dobra pomoc z kręgów i worki pod oczami skrzepu. Dokładnie rozgnieść je i stosować na obszarze zapalnym, trzymać 15-20 minut, następnie spłukać zimną wodą. Zamiast wody można użyć naparu herbaty;
 • Od niebieskich kręgów pod oczami pomoże orzechy. Obrać i zemleć mąkę do stanu przy użyciu szlifierki. Następnie dwie łyżeczki oznacza i miesza z taką samą ilością masła, uprzednio stopionych. To także dodać kilka kropli soku z granatów. Utrzymuj maskę nie może przekraczać 20 minut;
 • Ogórek maska ​​przeciw okręgi i worki pod oczami. Weźmy świeżego ogórka i pocierać ją na bardzo drobnej tarce. Połowy masy mieszanki z tej samej ilości drobno posiekanej pietruszki lub kolendry. Dodaj śmietanę i dobrze wymieszać. Maska jest stosowany do obszaru wokół oczu, zmyć po 15 minutach;
 • Jeśli nie ma czasu, aby przygotować maskę, po prostu dołączyć plasterki ogórka na oczy przez 20-25 minut;
 • Maska chleba i mleka. Weź okruch białego chleba i moczyć je w zimnym mlekiem. Powinieneś otrzymać pastę. Stosuje się go na obszarze wokół oczu, NIE normę – Zastosuj jak najwięcej. Po 20 minutach wyjąć wacik bawełniany maska ​​zanurzona w mleku. Regularne stosowanie tego narzędzia szybko zwalnia Cię z kręgów i sińce pod oczami, w przypadku gdy ich wygląd nie jest związany z chorób wewnętrznych i dziedziczności.

Masuj siniaki pod oczami

Wszyscy wiemy, że każdy masaż jest w stanie złagodzić skórę. Masaż dla oczu odbywa się w następujący sposób:

 • Zwilżyć krem;
 • Opuszkiem palca lekko dotknąć skóry wokół oczu, ruch musi być wykonany z zewnętrznego kąta oka do wewnątrz;
 • Ciągnięcie i szczypanie skóry nie może być! To może prowadzić do powstania zmarszczek;
 • Czas masażu 2-3 minut;
 • W końcu robić ćwiczenia dla oczu: z siły zazhmurte, odczekaj kilka sekund, a także z mocą otwartymi oczami. Powtórzyć co najmniej 10 razy.

Kobiety jest przedmiotem różnych środków, aby wyglądać pięknie w oczach innych, a przede wszystkim na własną rękę. Jesteśmy zaniepokojeni własnego zdrowia, a dążymy wyglądać młodo, niezależnie od wieku. I chęć zostać nagrodzony. Zachowując tradycje przeszłości, z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć w dziedzinie kosmetologii, kobiety udało się w ostatnich latach w zakresie wydłużenia młodzieży skóry i organizmu jako całości.

load...