Woda jako doskonały składnik do utraty wagi

Zawartość:

Nasz organizm stale potrzebuje wody od bilans płynów zależy od ogólnego dobrego samopoczucia i zdrowia. Dlatego ważne jest, aby pić dziennie nie mniej niż jeden i pół litra płynu. Specjalna dieta woda może zmniejszyć nie tylko ciężar, ale również, aby odmłodzić. Ciecz prawidłowo przyjęty przed posiłkami i przez cały dzień, pozwala pozbyć się problemów z jelit, poprawiają stan skóry, wprowadzają równowagę wody w normie. Ale to powinno być wykonane starannie, przestrzegając wszystkich zaleceń.
Powrót do spisu treści

load...

Przeciwwskazania do diety wody

Dieta wody – to nie jest tak bezpieczne, jak mogłoby się wydawać. Nadmiar nawet tak niezbędne do życia substancji może mieć negatywny wpływ na ogólny stan zdrowia. Przed rozpoczęciem diety, opartej na ilości płynów, należy skonsultować się z lekarzem, który zadecyduje, czy taka dieta w tej sytuacji jest dopuszczalne.

Jest możliwe wprowadzenie go pod zwiększonym ciśnieniem, choroby nerek, dróg moczowych. Podobne eksperymenty są przeciwwskazane dla matek karmiących i kobiet w ciąży. Absolutnie nie można rozpocząć utraty wagi, jeśli jest obrzęk.

Jaką wodę do picia?

Dla skutecznego i bezpiecznego odchudzania można pić tylko trochę płynu:

 • Dieta wody jest możliwe tylko przy nieruchomym, czystą cieczą! Soki i alkohol, inne napoje są całkowicie wyeliminowane;
 • Wolno pić tylko dodać sok z cytryny, ogrzewa miód;
 • Woda mineralna jest dopuszczalne, ale tylko bez gazu, to najlepiej, że obszar, w którym mieszkasz (jak waga utrzymuje się właśnie te minerały, dla których organizm przyzwyczaić);
 • Woda powinna mieć temperaturę pokojową, pijąc gorący lub zbyt zimna woda jest niemożliwe. Pozostawia się do ochłodzenia, komfortowej temperatury.

Jeśli zdecydujesz się korzystać z wody diety dla utraty wagi, należy postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami:

load...
 • Dieta najlepiej zacząć w lecie, gdy organizm potrzebuje najbardziej płynne, wraz ze wzrostem temperatury, to traci się bardzo szybko, a to może prowadzić do utraty składników mineralnych;
 • Pić tylko potrzebuje dwudziestu do trzydziestu minut przed jedzeniem lub jedną godzinę i pół, tak aby nie spowolnić proces trawienia;
 • Kiedy chciał jeść, pić wodę – będzie wypełnić swój brzuch, wyeliminować głód;
 • Objętość płynów należy powoli zwiększa się tak, aby nie przeciążać ciała;
 • Po uruchomieniu diety schudnąć, należy wziąć kompleksy witaminowe, aby skompensować przemyto wapń, sód, potas;
 • W napoju, prosty ciecz sączy się woda, nie jest połączone z dietą gazowanych napojów alkoholowych, herbata, cukier, kawę, która przyczynia się jedynie do tego, że ciecz z ciała szybko zmyta.

Powrót do spisu treści

Woda menu i zalety tej diety Funkcje

Dieta dla utraty wagi jest przeznaczony dla maksymalnie trzech tygodni, po których trzeba zrobić trzy, cztery tygodnie przerwy z powodu dużej ilości płynów tworzy obciążenie wszystkich układu moczowo-płciowego, w szczególności na nerki, pęcherza moczowego. Specjaliści zalecają rozpocząć odchudzanie diety oparte na dużym cieczy odbiera się stopniowo, najpierw przy 1,5 litra, w celu zwiększenia wymaganej objętości.

Należy pamiętać, że jeśli twoja waga jest większa niż 60 kg należy pić około 3 litrów płynów, ale potem otrzymać specjalną dietę wymaga kompleksów witaminowo-mineralnych.

Jest to konieczne, ponieważ woda wypłukuje z ciała potasu, sodu i wapnia.

Dieta woda wymaga przestrzegania takiej diety:

 • Rano pijany dwudziestu lub trzydziestu minut przed posiłkiem około chłodnym szklanką płynu;
 • Należy pić przed każdym posiłkiem, kwota ta powinna być mała;
 • Podczas posiłku nie powinno się pić, a to zwiększa trawienie;
 • Woda nie powinna być zbyt zimno, to lepiej wziąć na poziomie 20-40 stopni. Jeżeli płyn jest zimny, to twój metabolizm spowolni, czyli utraty wagi nie jest.

Właściwa dieta pomaga zapewnić, że dieta wody nie tylko zmniejsza wagę, ale także poprawia kondycję skóry, normalizuje jelit, ciśnienie, pomaga złagodzić bóle głowy, stres i zmęczenie, poprawia wydajność przez długi czas.


Powrót do spisu treści

Jak schudnąć z wodą?

Zadaniem wodnego dieta odchudzająca jest woda korpus z czystą wodą, zamiast kofeiny i napojów gazowanych. Dlatego w czasie diety z menu całkowicie wykluczone napoje, takie jak kawa, herbata, alkohol, napoje gazowane, że woda z organizmu tylko pociągnięty. Zamiast tego trzeba dziennie pić trzy litry czystej wody. W przypadku, w którym aktywnie uczestniczą w sporcie, że za każdą godzinę szkolenia należy przeprowadzić, aby rzucić nawet jeden kieliszek, jak w tym momencie traci się średnio około 500 ml płynu.

Jeżeli dalsze straty płynu dodać w wyniku pocenia się całkowitą ilość około 1,2 litra dziennie, który musi być kompensowany. Pijany wody przed posiłkiem pomaga złagodzić uczucie głodu, dzięki temu, że żołądek jest pełny. Ale dietetycy ostrzegają, że picie wody przez życie nie jest konieczne, bilans wody w tym przypadku nie zostałby osiągnięty, i pić tylko zaszkodzić.

Jest to szczególnie ważne dla tych, którzy cierpią z powodu ciśnienia krwi, skłonność do obrzęków. Zaleca się pić tylko w przypadku, gdy chcesz. Przed każdym posiłkiem, aby zająć około pół szklanki pełnego jasnego, chłodnego niewielką ilością wody.

Wodny dieta ma następujący schemat:

 • Pierwszy dzień:
 1. Natychmiast po przebudzeniu należy wypić szklankę wody, można dodać trochę soku z cytryny;
 2. Pierwsze śniadanie powinno zawierać pół szklanki, dwa kawałki chleba żytniego, jedno jajko, dwa plasterki sera. Dodatkowo, można wziąć filiżankę herbaty ziołowej bez cukru;
 3. Lunch zawiera szklanki wody, dwa lub trzy śliwki, jeden duży gruszki;
 4. Obiad. Przed posiłkiem wypić pół szklanki czystej wody, 100 g przegotowanej jeść piersi z kurczaka, surówka, ogórki pomidory, zioła dodanie sera. Można wziąć kawałek chleba żytniego;
 5. Obiad tylko w pół szklanki wody i dwie brzoskwinie;
 6. Pierwszy obiad. Wody, 100 g ugotowanego mięsa wołowego, mieszaninę duszone warzywa (cukinia, kalafior, seler, pomidora). Szklanka wody musi się przed każdym posiłkiem;
 7. Drugi obiad zawiera 50 g sera, świeżych owoców – z których każdy może wypełnić Niskotłuszczowy jogurt;
 8. Przed pójściem do łóżka, konieczne jest, aby pić mieszankę ciepłą wodą i miodem.
 • Drugi dzień diety zawiera:
 1. Pierwsze śniadanie: woda, 100 g twarogu, dwie kromki chleba, herbaty ziołowej bez cukru i miodu;
 2. Lunch – mieszanina pół szklanki wody i brzoskwini;
 3. Obiad: woda, 100 g gotowanej ryby, warzywa surówka i kawałek pieczywa;
 4. W porze lunchu dieta pozwala tylko wodę i dwa duże jabłko;
 5. Kolacja: 50 g piersi z kurczaka, świeżych pomidorów, chleba żytniego;
 6. Przed pójściem do łóżka – mieszanki miodu, trochę ogrzewane.
 • Dieta woda na trzeci dzień wiąże się menu:
 1. Po wymieszaniu snu z cytryn (zimne);
 2. Pierwsze śniadanie obejmuje dwa małe kromki gotowanego kurczaka, świeże warzywa, chleb żytni i herbaty ziołowej bez cukru i miodu;
 3. W porze lunchu, musimy wziąć tylko cztery śliwki i wodę;
 4. Obiad: zupa jarzynowa z małym kawałkiem wołowiny i jednym kawałku chleba;
 5. Podwieczorek: dwie gruszki, pół szklanki płynu;
 6. Pierwszy kolacja: pary ciasto ryby (jedna sztuka), mieszaninę gotowane warzywa, jeden kawałek pieczywa;
 7. Drugi obiad zawiera 50 g twarogu, które należy wypełnić świeże owoce i jogurt;
 8. Przed pójściem do łóżka jest przyjmowany z mieszaniną miodu.

Czwartego dnia dwunastego powtarza całą dietę z pierwszych trzech dni.

Człowiek około 80% normalnej wodzie, jego strata może doprowadzić do tego, że ciało wypłukiwane korzystne minerały, substancje spowalniające ogólny metabolizm. Organizm zaczyna oszczędzać każdą kroplę płynu, co prowadzi do obrzęków, zwiększenia masy ciała. Badania wykazały, że picie dwóch litrów wody dziennie może znacznie poprawić stan zdrowia, zmniejszenia masy ciała.

Specjalna dieta wody do utraty wagi w oparciu o odbiór dużej liczby prostych przewodach płynu do faktu, że utrata masy ciała jest o 3 do 8 kg w 12 dni! W tym przypadku dieta woda sprawia, że ​​można skutecznie oczyścić jelita z produktów rozpadu, toksyn i innych rzeczy. Dieta tej diety jest proste, należy ograniczyć się tylko do podejmowania cukru, słodkich gazowanych napojów alkoholowych. Utrata wagi z gładka, ciało nadal dostać wszystko, czego potrzebujesz, w tym odzysku bilansu płynów.

load...