Wnętrze sypialni dla dziewczynki – wybierz styl

Zawartość:

Dziewczyny są różne. Ze swoich priorytetów w życiu, ich hobby i ich idei piękna i komfortu. Różne dziewczęta zakochują się z różnymi mężczyznami, wybierać różne zawody i różne wyposażyć swojego domu. A nawet świętość każdej dziewczyny – spanie, nie zbezcześcili stałą obecność brutalny męski – z różnymi kobietami, też są różne. Po tym wszystkim, wnętrze sypialni dla dziewczyny jest w stanie powiedzieć wiele o charakterze, a nawet o możliwości i prawdopodobieństwa rozwoju swojego przyszłego życia. Dlatego, że był w sypialni różne dziewczyny wreszcie zrzucają maski z roli nałożonej na życie i stają się realne.

load...

I tak sypialnia otvyaznoy rocker, na przykład, może cię uderzyć swoim sentymentalnym i romantycznym stylu, a wnętrze sypialnia nijakie urzędnik zrozumie, że w niedalekiej przyszłości, ona, co najmniej, urząd ten będzie kierował. Chociaż większość z wnętrza sypialni dziewczyny dokładnie odpowiada jego psycho, jej charakteru, stylu życia i sposobu myślenia. Więc, co może być sypialni aranżacja wnętrza dziewczynki? Rozważyć swoje możliwości.

Ogólne zasady projektowania

Sypialnia – miejsce spoczynku. I jednocześnie sypialnia – to specjalna przestrzeń prywatna, gdzie obcy rzadko akceptowane. Z reguły, wyznaczając sypialnię dla dziewczynki składa się z (sofa), szafa (garderoba) oraz toaletką. Dodatkowe elementy wnętrza sypialni są kredens, otomana lub krzesło, szafka nocna. Ponadto sypialni nowoczesne kobiety mogą nadal łączyć i studium. Ona uzupełniona pisemnej (komputer) tabelę lub narożnik (miejsce) do robótek.

Oczywiście, aby mieć w sypialni miejsce pracy nie jest pożądana, ale rzeczywistość naszych pragnień nie jest uwzględniana. Więc spróbuj zaplanować miejsce jak najdalej od łóżka, a nawet lepiej, aby odgrodzić jego stojaka lub przez przegrodę. Jeśli miejsce na to pozwala, umieścić w sypialni duża szafa, która stanie się jeśli nie pełnoprawnym, ale zastępując garderoba, której brakuje wielu młodych pań.

W oknie w sypialni musi mieć zasłony lub rolety, które ukrywają wewnętrzną przestrzeń pokoju od wścibskich oczu. A w sypialni musi być co najmniej dwa źródła światła sztucznego, duże światła i nocne. I wybierz zaprojektować sypialnie mogą być różne style.

load...

Romantyczna sypialnia

Zauważ, że romantyczna sypialnia dla dziewczynek – ustaloną i dobrze sprawdzony styl. Większość (nie absolutne, oczywiście, że nie!) Dziewczyny będą zachwyceni ideą stylu romantycznym, ponieważ większość (chyba absolutne) jeszcze nie utraciła zdolność do snu. Ale romantyczny styl – to nic innego jak sen zmaterializował formę. Tak więc, do sypialni marzyciela, urządzone według kanonów romantycznym stylu wnętrza.

Taka konstrukcja wymaga użycia jasnych kolorach do dekoracji wnętrz tekstylia, meble i ściany. Najpopularniejsze kolory wnętrza w stylu romantycznym: bzu, brzoskwini, beżu, jasnozielony, niebieski, różowy. Klasyczne kolory tematyczne – kwiatowe wzory. Ażurowe mile widziany w każdej manifestacji, z koronki i wykończeniem na meble tkaniny ażurowej. Zaokrąglone i skręcona forma – również niezbędna cecha wnętrza tego: zaokrąglenie zagłówkiem, owalne lustro, skręcone nóg stołowych opatrunek.

Projekt sypialni w stylu romantycznym oznacza również mnóstwo tkaniny: narzuty i koce, poduszki dekoracyjne, serwetki, zasłony płynący lub baldachim nad łóżkiem. Wymagany element – wiele drobnych szczegółów, takich jak figurki, wazony, pudełka z biżuterią. Jeśli będziecie zachowywać wszystkie powyższe razem, romantyczny projekt sypialnia dla dziewczynki jest:

 • Pastelowe kolory i owoce;
 • Brak ostrych kątów i wyprostowanie;
 • Wzory kwiatowe;
 • Koronki i delikatne meble;
 • Tkanki obfitości;
 • Wiele drobnych akcesoriów.

Głównym tematem tego stylu – elegancją i skromnością. Tak, że projekt nie powinien być Chur luksusowe lub zbyt skromne: wszystko jest dobre z umiarem.

Sypialnia w stylu rustykalnym

Domek – opcja w rustykalnym stylu. Przez analogię z tym, że dom wieś, dostosowane do warunków miejskich życia zwanego domku, zurbanizowanym kraju styl ma taką samą nazwę. Wnętrze w tym stylu wywołuje uczucie wesołości, lekkością i praktycznością. Sypialnia meble w stylu rustykalnym zwiastunem główną stabilne, niekoniecznie praktyczny, a jeszcze lepiej – wielofunkcyjny. Na przykład, łóżko może być zastąpione wygodną kanapą z szufladą, wykonując rolę klatki piersiowej, komoda lub połączyć z toaletką.

Stylistic kolorystyka wnętrza – połączenie zwięzłych białe i soczyste, ale nie zbyt jasnych kolorach. Biały kolor staje się dominująca, a dowolne nasycone – jeden kolor. Jeżeli projekt stoiska w podobnej kolorystyce, pokój pojawiają się lżejsze, ale nie nudne, i zapewni dobre samopoczucie i poczucie jego więźniów duża przestrzeń. Niedozwolone ciemne kolory – nawet meble powinny być lekkie (lepiej – biały). Witamy duże wzory (zasłony, pościel i koce), len i bawełna tkaniny, aplikacje, zdjęcia i dużych akcesoriów (kosz, pudło kurtyny, podświetlenia).

Ogólnie rzecz biorąc, w stylu projektu jest domek:

 • Praktyczny, pojemny białe meble;
 • Białe tekstylia z jasnym wzorem;
 • Tkaniny w patchworku sztuki;
 • Len i bawełna zasłony i narzuty;
 • Lekkie ściany i podłogi;
 • Jasne akcenty kolorystyczne.

W sypialni w stylu glamorous

Słowo glamour stał się teraz prawie brzydkie słowo. Jednak czarujący styl – to nie jest złe i niesmaczne. Przetłumaczone na język polski przepychem tłumaczonego jak czar, urok, czar. Iw naszych umysłach glamour związane z luksusu i beztroskiego życia. Tak więc jest to zrozumiałe atrakcją dla młodych dziewcząt wokół efektowne i podobnych sypialni projektowych na pewno wielu z nich będzie miał na sercu.

Glamorous sypialni jest bardzo kobieca. Tkliwość luksus – to jest to, co pierwsze przychodzi do głowy, gdy widzisz taki pokój. Co stwarza takie wrażenie? Przede wszystkim, to jest światło kolorowe dekoracje, meble i akcesoria z połączeniem tekstury i ulgi. W związku z zadowoleniem efektowne konstrukcji tynk lub wytłaczane tapety na ścianach, pikowane narzuty, kołdry i mebli tapicerowanych.

Przyczyniają się do poczucia kruchość przepięknych jedwabiu, satyny i futra (nawet sztuczne). Mile widziane połączenie obu tych faktur, na przykład, narzuty jedwabiu i miękkiego puszystego dywanu na podłodze lub jedwabne tapety i koc futra. Obowiązkowe elementem tego stylu jest mebel, rozpraszać od ogólnego stylu, ale elegancka forma i jasny, a nawet wykonane ze szkła. Element może być, na przykład, toaletką.

Projektowanie wnętrz w stylu glamour buduaru pozwala bogatą paletę kolorów: malinowy, bordowy, szary, ciemny beż. Tylko te kolory powinny być dominujący i uzupełnia ogólne jasnych kolorach. Małe akcesoria, jak również zwykłe drobiazgi nie są mile widziane, ale kolory (naturalne i sztuczne) w sypialni powinna być wiele. Tak, czarujący styl:

 • Kontrast i pastelowe kolory buduar;
 • Połączenie gładka i puszysta tekstury;
 • Poszczególne meble poza ogólnym stylu;
 • Tkaniny pikowane;
 • Żywe lub sztuczne kwiaty.

Sypialnia w stylu filozoficznym

Jeśli młoda dama jest niezwykle załadowane na robocie lub na studiach, należy zatrzymać się na filozoficznej styl do sypialni, która jest odpowiednia i zrównoważony charakter. Z filozoficznego stylu wnętrza może być bezpiecznie nadana minimalistyczny styl lub japoński styl. Podstawowym warunkiem tego projektu – dużo wolnego miejsca, kojące kolory i naturalne przewagi materiałowej. Meble do sypialni jest wybrana niska, mocne i wygodne, wystrój jest praktycznie nie istnieje. Sypialnie urządzone w stylu filozoficznym powinny być przede wszystkim miejscem rekreacji.

Dlatego taki projekt zakłada miękkie światło, lakoniczne (minimalną) wystrój, kojące kolory i naturalne materiały do ​​dekoracji (drewno, bambus, korek). Tkaniny, naturalnie będzie również obecny (sypialnia po wszystkim), ale także naturalne: len, wełna, bawełna. Nawiasem mówiąc, okno może być zawieszony i japońskich zasłony jedwabne lub zdecydować się na rolety bambusowe. Harmonijnie pasować do takiego wnętrza i żywe rośliny.

Oczywiście, trzeba wybrać styl w zgodzie z jego stanu wewnętrznego. Najważniejsze jest to, że we wnętrzu sypialni dla dziewczynki niech jej mieszkaniec czuć się komfortowo. I tak wiele wnętrz style, które każda młoda dama będzie w stanie wybrać coś odpowiedniego dla niej. Po tym wszystkim, dziewczyny są różne, ale styl wnętrze nie jest daleko od identyczne. Wybieraj!

load...