Wnętrze pokoju dla dziewczynek

Zawartość:

Dajemy naszym dzieciom wszystkie informacje mamy miłość i, oczywiście, chcemy je mieć tylko najlepsi. Dziecko musi otaczają piękne i wygodne ubrania, wygodne środowisko. Tak więc, jeśli twoim zamiarem jest, aby wydać nowy pokój dla dzieci, przyjść do tej sprawy skrupulatnie, z całą część odpowiedzialności.

load...

Bardzo często rodzice dekoracja przedszkola, zdecydować o złożonej konstrukcji. Jednak bardzo szybko, w ciągu roku lub dwóch, konieczne jest, aby zmienić. Po tym wszystkim, twoje dziecko będzie wkrótce wyrośnie i będzie czuć się nieswojo w pokoju dla noworodka. Następnie konieczne jest, aby radykalnie zmienić ogólny wygląd pomieszczenia, począwszy od dużych a kończąc na drobnych szczegółów dekoracyjnych. I zastanawiam się, jak wiele się zmieni, gdy dziecko rośnie?

Dlatego oryginalnie urządzone wnętrze przedszkola powinny podjąć dobre rozwiązanie, które w przyszłości pozwolą bez żadnych zmian do przeprowadzenia corocznego projektu niewielką korektę. Początkowo dobrze dobrane wnętrze pomoże uratować budżet rodziny i uniknąć niepotrzebnych kosztów.

Przygotowania do remontu

Pokój jest przeznaczony dla dzieci, powinno być lekkie i przewiewne, że to bardziej wygodne do zabawy i igraszki. Jest to zazwyczaj przyjmuje się, że idealny pokój dla chłopca – jest on wykonywany w kolorach: niebieski, ale dla dziewcząt – w bladym różu. Jeśli masz dwoje dzieci, to może być podzielony na dwie strefy. Dziś jednak większość projektantów i zwykłych rodziców, odchodzi od tych klasycznych rozwiązań. Dlatego przy planowaniu remontu, kierowany przez jego smak, a życzenia dziecka, oczywiście, za radą ekspertów.

load...

Niestabilna psychika dziecka reaguje na środowisko: przestrzeń, pełnię światła, kolorów, projektowania mebli i tym podobnych. Dlatego nie wszystkie materiały budowlane mogą być używane do naprawy przedszkola. Powinny one być wybrane bardzo ostrożnie, po konsultacji ze sprzedającym i po przeczytaniu o składzie produktu.

Na początkowym etapie, należy wziąć pod uwagę wszystkie czynniki: wiek i płeć dziecka, jego zainteresowań i preferencji. Jeśli masz dwie lub więcej dzieci, pomyśl o „stref” w pokoju. Starannie zaprojektowana konstrukcja, można podzielić przestrzeń na kilka części, z których każda, która wydała w swoim niepowtarzalnym stylu – w tym podejściu, każde dziecko będzie mieć swój własny kąt.

Niektórzy rodzice popełniają błąd wybierając drogich modne tapety dla dzieci oraz najnowszą branży meblarskiej DEVELOPMENTS mistrzami. Jednak w świecie dzieci normalności i mediacji – dziwnej materii. Tu istnieją bardzo różne zasady i przepisy.

Dzieci – to kraj marzeń i snów, pełnych wyobraźni i pomysłów, nieznanych do dorosłych. Jeśli to możliwe, lepiej kupić neutralnym kolorze mebli. Po tym wszystkim, kolorowe zabawki lub, na przykład, do przyborów szkolnych na jasnym stole mogą rozpraszać dziecka ze szkoły, zakłócają jego koncentrację, powoduje dysharmonię. Niektórzy eksperci nazwali odpowiedni zielony kolor światła, które nie działa drażniąco na układ nerwowy i uspokajająco na młodego organizmu.

Planując projekt noty dzieci, że lekarze zalecają powstrzymanie się od użycia dużej liczby błyszczących powierzchni i przedmiotów, takich jak lustra, szklane wazony czy stoły, krzesła z tworzywa sztucznego. Ponieważ ich zdaniem, elementy te mogą prowadzić do zaburzeń snu u dziecka. Niektórzy eksperci doradzają nawet ściany pokoju pomalowane całkowicie matowy zamiast błyszczącego lakieru.

W swoim pokoju, dziecko nie śpi i tylko gra, ale również nauka. Do tych procesów, które różnią się w celu, jak również emocjonalnej i psychologicznej treści, przebiegała spokojnie i dziecko czują się komfortowo, nie zmęczony i zirytowany, trzeba każdą strefę do identyfikacji zawodów (na przykład za pomocą efektów świetlnych). Idealnie, jeśli projekt gry, a miejsca do spania dla działania będą prowadzone w różnych kolorach wykładzin podłogowych lub ściennych.

Należy jednak pamiętać, że bez względu na to, co może być pomalowane wnętrze w jego wyobraźni, obszary funkcjonalne w pokoju dla dzieci powinny uwzględniać anatomiczną strukturę dziewcząt. Należy zwrócić uwagę na to! Po tym wszystkim, meble dla dzieci jest znacznie różni się od dorosłego, nie tylko pod względem wielkości, ale proporcje – powinien być prosty formularz z głównych elementów (zagłówkiem, poręczach fotela). Należy również unikać ostrych naroży wystających części urazowych, podnosi się gładką powierzchnię.

Życie dziecka powinno być wypełnione pozytywne emocje, które pojawiają się w trakcie gry, meble badania i jego zawartości, i tym podobne. Więc najważniejsze we wnętrzu, który jest otoczony przez rozwijającego się dziecka – ich niezawodności, uniwersalności i stabilności. Głośne pukanie do upadłego krześle lub chwiejne wieszaków zdolnych traumatycznego wpływu na dziecko, przestraszyć go. Dlatego, jego przestrzeń powinna być wypełniona silnymi, solidność konstrukcji. Niektórzy psychologowie zalecają nawet wydanie rzeczy górne szafki i regały półkowe, w celu uniknięcia ich upadku.

Przydatny będzie zakup specjalnego meble gra. Produkowany jest w postaci domów lub profili zamkniętych dla rozrywki. Dzieci – to świat, w którym dziecko poznaje otaczającą rzeczywistość, pozwala na różnego rodzaju codziennych sytuacjach i symuluje im. I do niego był cichy i niezawodny, wokół muszą być odpowiednie do przedmiotów wiek, charakter, i wywiadu.

Projekt

Jeśli opracować projekt i plan modernizacji przedszkola, aby rozpocząć przegląd ogólny układ jej mieszkaniu. Być może widzieliście złe pokoje nasłonecznienie, istnieje wiele nośnych ścian, kilku korytarzy i tym podobne. Jeśli podchodzimy do tej sprawy z umysłem, zawsze można znaleźć opcje, które pomogą prawidłowo dysponowania lokalem i upewnić się, że dziecko nie było tłoczno.

Należy zwrócić szczególną uwagę na oświetlenie pomieszczenia. Zaleca się, aby światło nie tylko na suficie i na dziecko stacjonarnym, ale również do konsolidacji dodatkowych świateł na placu zabaw, w niektórych elementów wnętrza (np zdjęcia). Dowiedz się wcześniej standardów przyjętych w medycynie, które zapewniają pewien poziom lekki dziecka w zależności od wieku dziecka. Nawiasem mówiąc, zmianę jasności odbiciu od sufitu, podłogi i ścian, można wzrokowo wpływ na objętość pomieszczenia – odbitego światła wzrasta, i aby pomieszczenie wizualnie mniej możliwe poprzez wprowadzenie lampy w suficie tak, że ich wiązki były skierowane na ścianie.

Pokój dziecięcy dla dziewczynki mają być utworzone, na podstawie życzeń i upodobań dziecka. Jeśli dziecko jest w wieku rozumu, zapytać, co chciałaby widzieć swoją siedzibę. Wiele osób ma ulubione postacie z kreskówek, bajek, można ozdobić zdjęcia pokoi z ich wizerunku.

Wiele matek ubrać swoje córki w różowe stroje, więc myśląc projekt pokoju dla nich wolą te same odcienie. Nie bój się odejść od klasycznych kanonów. Dziś modne jest pomalować ściany przedszkola w lekkim, umiarkowanym tonem: młodych liści, niebo niebieskie, beżowy, brzoskwinia, i tak dalej. Jeśli wybrałeś powściągliwy kolory, a następnie dać pokój wesoły nastrój pomoże jasne akcenty: chwytliwe zdjęcia, wykonane przez ręce swoich paneli dziecka, kwiaty i gwiazdy na suficie, i więcej. Najważniejsze, że same materiały są niepalne, z wysokim poziomem Ekozashchita.

Meble dla potrzeb dzieci, aby być funkcjonalne i wygodne, a co najważniejsze, odpowiedni wiek dziecka. Dzisiaj, jego konstrukcja jest zróżnicowana: pościelowej samochody lub sen statek, z pyska zwierzęcia w głowie, i tym podobne. Co do szafki, a następnie upewnij się, że ich drzwi otwarte dobrze, a półki były przestronne – to, nawiasem mówiąc, jest bardzo ważne, ponieważ wszystkie dziewczęta rodzą stylista. Nie zapomnij powiesić lustro tak, że w zgodzie z ogólnym wystrojem wnętrz, można przyszyć w pięknej ramie i pomalować go samodzielnie.

Co do podłogi, tym lepiej, oczywiście, mają podgrzewaną podłogę. Są one droższe niż konwencjonalne okładziny, ale Twoje dziecko nigdy nie zamrażać! Dzieci – tworzenie aktywnego i bardzo mobilny: są one zawsze coś spadnie, wyciek. Dlatego też z punktu widzenia oczyszczania optymalny wariant – parkiet, laminatu lub bardziej ekonomiczną alternatywę – linoleum. Jeśli wolisz dywan, a następnie, według opinii lekarskiej, nie powinno trwać całą powierzchnię, ponieważ jest dodatkowym źródłem pyłu, który szczególnie dotyka dzieci, które są predyspozycje do powstawania alergii.

Oprócz standardowego zestawu mebli (łóżka, szafki, stół i krzesła) można kupić, na przykład, łóżko małego dziecka, w którym dziecko będzie wygodne nie tylko czytać książki, ale także porozmawiać z ich przyjaciół. Projekt pokoju można zmieniać wzory wybiegu. Są one wykorzystywane głównie do podświetlenia miejsca pracy, takie rozwiązania wyglądają dość imponujące i ciekawe.

Aby dokonać napraw poprawnie, słuchać rad ekspertów:

  • Nie należy wybierać tapety z jasnym rysunków dziecięcych. Najlepszym rozwiązaniem – gładkie ściany z kilkoma jasnymi akcentami. Następnie wraz ze wzrostem dziecka nie będzie miał klej do tapet, to będzie na tyle, aby zaktualizować wystrój zdjęć dzieci z pomocą wybranego dziecka.
  • Zasłony lepiej wybrać bogatych odcieniach dziecięcych, w których istnieją co najmniej 4-5 kolory. Zazwyczaj te zasłony w ich kolory niekoniecznie nadaje się do zaktualizowanego wnętrza.
  • Wybór dywany i narzuty, wolą neutralne kolory, ponieważ wzory tematyczne bardzo szybko nudzi, a ich wymiana wymaga dodatkowych kosztów.
  • Meble w pokoju dziecięcym, wybrać ten, który będzie „rosnąć”, w oparciu o wzrost swojego dziecka wraz z nim. Łóżka, które są wydłużone, szafy – są zbudowane, a stół – zmienia swój wzrost.

load...