Włosy z klipów: piękno w 5 minut!

Wyobraź sobie, że po obejrzeniu miły człowiek, jesteś słodki odwrócił głowę i swoje włosy piękny wodospad strumieniowo za ramiona. Co jest najczęstszą odpowiedzią ludzi do takiego cudu? Pierwsze tężec, a następnie pieczenie oczu, wreszcie chęć koniecznie poznać. Aha, można powiedzieć, że to dobre dla tych, którzy mają długie włosy. Ale co z tymi, którzy są krótkie, ale nadal rzadko: stać na uboczu i obserwować szczęście innych ludzi?

load...

Wcale nie. W naszych czasach, mają grube długie włosy mogą być absolutnie każda kobieta – nawet taki, który nie jest wyposażony w nim przez naturę. I nie mówimy o budowaniu, a ponadto nie perukę. Po prostu, jest to wspaniałe narzędzie – fałszywe włosy z klipów, które pomogą Ci zawsze wyglądać najlepiej. Dla nich to nie jest konieczne, aby płacić bezbożnych świadczeń medycznych, nie muszą naprawić zegar w kabinie. Najprostsze podejście do lustra i przymocować prostych pasm między włosy za pomocą specjalnych uchwytów. Wynikiem jest długi, grube włosy, a punkty zamocowania są niewidoczne w naturalnych nitek.

Sztuczne – wrogiem dobrego

Dysponowania nierentownych zamków dla przyjemności i nie bój się, że będą one pogorszeniu, jest to możliwe tylko wtedy, gdy można kupić naturalne włosy z klipów. Sztuczna tracą „rynkową” natychmiast po praniu. Ponadto z trwałej ondulacji, mogą spalić i plami ich w ogóle straszny – wynik może być nieprzewidywalne!

Powiedzmy, zmienić kolor włosów i chcesz przemalować włosy z klipów dopasować naturalnych nici. Jeśli masz do czynienia z włosów naturalnych, a następnie pomalować je nie trudniejsze niż ich własne. Jedyną różnicą – jest to konieczne, aby utrzymać farbę przez 10 minut krócej. To jest zupełnie inna sprawa, czy sztuczne nici: żaden salon nie zajmuje takiego farbowania włosów, a decydując się to zrobić samemu, wystarczy je zepsuć. Dlatego, nabywanie fałszywych zamków naturalnego klamerką do włosów, klipy, upewnij się, że nie są one wykonane z włókien syntetycznych.

Z drugiej strony, wiele kobiet z wielkim wątpliwości co do idei naturalnych włosów: oni po prostu nieprzyjemne myśli odłożyć „czyjeś włosy.” Dla tych, którzy wątpią, warto zauważyć, co następuje: fakt, że nici naturalne – nie znaczy, że wczoraj były wycięte z nieznanej kobiety, a dziś są one już zamocowanej na głowie. Fakt, że górne naturalne pasma przejść kilka etapów obróbki chemicznej. Oczywiście, naskórek włosy są zniszczone w tym samym czasie, a jeśli nie spędzają dużo wysiłku, aby ją przywrócić, a następnie element nie będzie jak włosy, i włókniste. Dlatego każdy treski producent obejmuje „surowiec” warstwa krzemu lub krzemu, aby przywrócić połysk i jedwabistość nici.

load...

Więc absolutnie nie zaniedbywać naturalny fałszywe włosy: nie tylko wyglądają błyszczące i zadbane, więc wciąż można je nazwać całkowicie nowy! W rzeczywistości, po kilku zabiegów chemicznych trwają od ich właściciela lewo i ducha. Tym bardziej, że ludzkie włosy clip-on może być także używany jako własne: na wiatr lokówki, prostownice do prasowania, położył włosów.

Sploty kochać dobroć, dobrą opiekę i maskę

Jeśli fałszywy czas umyć włosy, użyj dobrego odżywczy szampon. Najlepiej jest prowadzić postępowanie w basenie, optymalna temperatura wody – 20-35 ° C. Wystarczy dodać wody i szampon, pozostawić na 10 minut, nici. W żadnym wypadku nie wolno jej skręcać włosy: nie będzie myć! Już po raz pociągnąć zamki i umieścić balsam na nich. Po wypłukaniu, umieść je na ręcznik i osusz.

Jest mały sekret: napowietrzne kosmyki włosów nie podoba, więc staram się wysuszyć je w naturalny sposób. Jest możliwe, aby zorganizować je w dowolnej suchej tkanki i może być zawieszony na sznurku przez kołki. Gdy włosy są całkowicie suche, można zacząć grzebienia. Sprawiają, że warto grzebień z kilka zębów, począwszy od końców i swój sposób pracy do dołu. Jeśli twoje włosy są zelektryfikowane, konieczne jest lekko zwilżyć siedzenie ręką, a następnie kontynuować czesanie. Jeśli nagle tworzą zamieszanie – w każdym razie nie derite grzebień do włosów, więc po prostu je zepsuć! Ostrożnie zdemontować guzki ręce, ale raczej użyć specjalnego sprayu do czesania (to, nawiasem mówiąc, jest wymagana dla swoich włosów).

I proszę nie zapominać, że włosy z klipsami – to nadal nici cięte, odżywianie i nawodnienie po prostu potrzebne. Użyj rewitalizujące maseczki i inne środki produktów do pielęgnacji włosów, aby cię zadowolić fałszywe włosy tak długo, jak to możliwe. Po tym wszystkim, jeśli mówimy o opiece nad głową nici, to istnieje tylko jedna zasada: wszystko, co jest dobre dla „rodzina” włosy, dobry dla napowietrznych.

I wreszcie, nie zapomnij ważny szczegół: klipsy do włosów, też muszą być wysokiej jakości. Nici holowniki przed zakupem, jeśli włosy nie wypadają, klipy dobrej jakości, czy przeciwnie – dokonać zakupu gdzie indziej. Mimo wszystko, jeśli można umieścić na górnej nici nienagannej jakości, nic nie przeszkodzi państwu ospały potrząsnąć głową i urok swego towarzysza wodospad elegancki włosy. Uwierz mi, że warto!

load...